Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teruš

    ahojte, moc moc plosim jestli máte písničky od Olivera Jamese tak mi je plosim poslete na mail!!!dekuju mocinky *3*
  • Oliver

    Je krásnej, skvělej, úžasnej atd.!!! já ho ljubju!!!!!!!!! Krásně zpívá a hraje!!!!! Chtěla bych si to vyměnit s Hillary nebo s Amandou!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Re: Oliver James

    Jeto fakt super film.Máš ho na DVD? *14*
  • pomooooooooooc

    ahoj holky nemáte někdo písničky od Olivera pošli te mi je na email:LenaPetrikova@seznam.cz
    Díky moc
  • Re: Oliver James

    možná je to můj strejda(25)... *1* ten je mu totiž dost podobný!!!!!!!!!ale oliver je hezčí *14* mno...tak já se tam podivam a uvidim *5*
  • úúúúúúúúúúžasnej

    Nejhezčí, nejlepší,nejhodnější človíček jakýho sem kdy viděla. Je prostě úžasnej jiný slovo pro něj neexistuje.Krásně spívá, a krásně vipadá. Je prostě dokonalej.Chtěla bych se sním někdy vidět a mluvit s ním.Protože je to můj sen. Už když sem ho uviděla poprvý tak sem věděla že to bude ten nej kluk jakýho sem si jen mohla přát. Kdyby někdo mohl zařídit abych se sním viděla neváhám ani vteřinu a jdu do toho. asi ho mám opravdu ráda a to u mě znamená mnoho. *14*
  • je boží

    jj viděla je to fakt boží film a je krásnej ten oliver... *14* *14* asi sem se zabouchla *14*
  • Oliver James

    Vyděli ste film nikdy to nevzdavej?Na to se podívejte já jsem to viděla asi 50krát.Je tam nádhernej já bych ho sbědla.Zabouchla jsem do něho
    *14* *14* *14*
  • Re: Můj milášek

    Prosíím pekně prosím napiš mi na e-mail kde si sehnala jeho písničky.A jestli o něm víš něco víc než je tady napsany napiš mi to prosím taky.Děkuju... *4* *3*
  • Prosííím

    Nevíte o nem nekdo něco víc???Pošlete mi to pls na e-mail.Děkuju! *3*
  • Blbá fotka

    Nekdo dal k Oliverovi fotku,ale na ní není on,ale ten novej mladej zpěvák.Je to ta fotka jak na ní je ten blondák na pláži.To není Oliver!!!!!Vymažte ji!!!! *5*
  • janča

    ale jinak je super! *15*
  • janča

    Jakto,že mezi jeho obrázkama je Jessi McCartey? *10*
  • Oliver James

    Ahoj holky, si představte že na www.libimseti.cz mam v přátelích kluka kterej tam má jeho Oliverovo fotky a považuje se za něj - strašně mě tim naštval*10* tak mu taky dyžtak něco napište! pa pa endissek *15* www.libimseti.cz/Tomasekkkk
  • Bajcicek

    Je naprosto nadhernej!! v životě jsem neviděla hezčího kluka!! *14* *14* je užasnej
  • Oliver James

    ta fotka jak sem tam dala(toho blondáka v bílé mikině) to neni Oliver James ,ale Jesse McCartney ...tak to dyžtak nějak smažte nebo přendejte ju? *7* *4* *3*
  • Oliveeer

    aaa..je upe úžasný..strašně sladký *14*
  • miluju ho

    jejda ja se do něj zabouchla *14* je nadhernej!!!!nema nějaky webovy stranky??????????ma o něm někdo trochu vic informaci než jaa????????pište na muj mail pls mějte se kačka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Můj milášek

    Hned jak jsem ho poprvý uviděla ve filmu:Co ta holka chce?-hned mi pad do oka,zacala jsem si o nem sbírat fotky a mám písničky na kterejch zpívá a jsou fakt dobrý.A pak natočil novej film Nikdy to nevzdávej!A bylo ten film je úžasnej a doufám že jich natočí ještě spoustu.Je můj takže pozor holky na mě!!! Hrozně bych si přála ho potkat.Je totiž můj a navždy zůstane!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* Prostě jsem se do něj zamilovala
  • Prosba

    Jo ještě bych chtěla poprosit holky, aby se uklidnili se vzkazama, a psali jen smyslný. Díky Amy *13* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit