Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Oliver James

    Hahaha to ti tak uveřím *1* *1* *1* *1*
  • no comment

    mi to tady pripada, ze vekovy prumer tohoto fora je cca. 13 let, je sice hezkej ale strasnej sampon *13*
  • plakát olivera

    ahoj lidičky nemá někdo plakát jamese olivera please?? *14* *3*
  • ahoojky

    ahojj fakt ty máš na něho číslo?A kde si ho sehnala dáš mi ho?pleeease???? *14* *14* *14* potřebuju ho on je táááák mooooc sexy *1*
  • Oliver James

    Ahoj lidi,žejo je krásnej Oliver ??Ja mám i jeho číslo na mobil ..už jsem s nim mluvila a je good aji videla.. *14* *14*
  • S kým chodil...

    Cauky,vidím že jste zneho všechny na vetvi,dokonce by se sním i některé z vás vyspaly.Já neříkám že není hezký,ale tak trochu přeslazenej.....No nic,tak to bylo trochu z jineho soudku,nevíte ským chodil,teda aspon jestli chodil s Hillary Duff.Dky za odpoved a páčko *5*
  • Re: Re: Prosííím

    Čusec...to si děláš srandu nééé?.... *1* *1* nevim jestli ti to mám věřit no *7* ...ale jestli vážně nelžeš tak ti hoodně zááávidíím!!!♥ *14* *14* *4* *8*
  • Re: Blbá fotka

    je to upe klasnej ..sladkej klucinnaaa *3*
  • Re: Oliver

    awojík..prát se o něj nechci,ale souhlasim ,že je fucka pěknej... *14* *15* ...nejradši bych si ho vzala domů....škoda ,že je z ciziny!! *9* ..mno nic tohle asi nezpravim pááááááá *3*
  • Oliver

    Ahojky. Je strašně sladkej nemáte na něj někdo adresu abych ho mohla požádat o autogram????Prosím
  • Re: janča

    jo no! mu to tam akorat kazi!! *16*
  • Oliver

    supa herec muck*a taak peknej***hey kdo se o neho chce poprat?=)
  • je good

    je strasne peknej *14* *14* *14* skoda ze ja american *1*
  • Oliver

    Je pěknej to se musí nechat,takový roztomilý *14*
  • ???

    Mezi tema fotkama je i Jesse McCartney...
  • Re: zdravim :)

    Co ta holka chce...=o) *14* *14* *14* *14* ON JE PROSTĚĚĚĚĚ BOŽÍ JÁ HO TAK MILUJU!!!!!!!!! *4* *14* *14* *14* ,ALE NEMŮŽE HO MÍKT ANI JEDNA Z NÁS NJN *13* *5* *5* *5* ,ale nevadí ,alespoň,že máme nějáké fotky ne??? *14*
  • Plsky

    Ahoj plsyk nemáte někdo na toho cukrouška Olivera kontakt, víte adresu, aby sem mohla napsat o autogram, kdyžtak mi pište na email. Díky moc
  • Prosba

    Achojky holky chtěla jsem se zeptat jestli má Oli taky český webovky.Plsky plsky pisněte jestli ju.Ď *5* *7* *4*
  • .

    Endiss: JJ já si zase psala na chatu s jednim klukem, kerej tam má taky jeho fotky..má přezdivku Abdulek ale řikal že bydlí v Londýně a že se menuje Nicky. Ale jako to určo nebyl on páč uměl česky a řikal že tu má příbuzný takže umí česky. ale to je podle mě kravina. Ale ejsi to byl on, áááááá. Páč je fááááákt nádhernej, úžasnej, skvělej atd....
  • Re: Prosííím

    Jo vím o něm něco víc!!Znám ho..je fakt pěknej!!jezdím totiž do Los Angeles na soutěže v Angločtině a protože jsme s Hilary Duff tak trochu příbuzní tak mě ho představila! *14* Akorát u mě byl trošku problém se sním domluvit!je to asik 4 roky pozpátku a tedkom když tam jezdím tak ho i potkám a dáme se do jednoduché řeči *14* Suprovej Borec Terka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit