Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    vŠECHNO NEJLEPŠÍ !!! *14* *14* *14*
  • Happy Birthday *3* *1*
  • je boží

    jj viděla je to fakt boží film a je krásnej ten oliver... *14* *14* asi sem se zabouchla *14*
  • úúúúúúúúúúžasnej

    Nejhezčí, nejlepší,nejhodnější človíček jakýho sem kdy viděla. Je prostě úžasnej jiný slovo pro něj neexistuje.Krásně spívá, a krásně vipadá. Je prostě dokonalej.Chtěla bych se sním někdy vidět a mluvit s ním.Protože je to můj sen. Už když sem ho uviděla poprvý tak sem věděla že to bude ten nej kluk jakýho sem si jen mohla přát. Kdyby někdo mohl zařídit abych se sním viděla neváhám ani vteřinu a jdu do toho. asi ho mám opravdu ráda a to u mě znamená mnoho. *14*
  • pomooooooooooc

    ahoj holky nemáte někdo písničky od Olivera pošli te mi je na email:LenaPetrikova@seznam.cz
    Díky moc
  • Oliver

    Je krásnej, skvělej, úžasnej atd.!!! já ho ljubju!!!!!!!!! Krásně zpívá a hraje!!!!! Chtěla bych si to vyměnit s Hillary nebo s Amandou!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Teruš

    ahojte, moc moc plosim jestli máte písničky od Olivera Jamese tak mi je plosim poslete na mail!!!dekuju mocinky *3*
  • Prosba

    Achojky holky chtěla jsem se zeptat jestli má Oli taky český webovky.Plsky plsky pisněte jestli ju.Ď *5* *7* *4*
  • Oliver

    Ahojky. Je strašně sladkej nemáte na něj někdo adresu abych ho mohla požádat o autogram????Prosím
  • S kým chodil...

    Cauky,vidím že jste zneho všechny na vetvi,dokonce by se sním i některé z vás vyspaly.Já neříkám že není hezký,ale tak trochu přeslazenej.....No nic,tak to bylo trochu z jineho soudku,nevíte ským chodil,teda aspon jestli chodil s Hillary Duff.Dky za odpoved a páčko *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit