Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hougerka.edward

    Happy Birthday!

    Všechno nejlepší Olí! :))
  • opožděně,ale přec..

    Všechno nejlepší,Olivere!
  • Moc rada koukam na tvy filmy a libi se mi jak hrajes na nejaky hudebni nastroj,a taky se mi libis :) ;) ;)
  • Nejlepší jsi prostě ve filmu co ta holka chce *14*
    předchvílí jsem ho viděla na nově asi po 150tý
    božíííí
  • Moc se mi líbí ty tvoje vla si ve filmu Nikdy to nevzdáve Chceš semnou chodit
    • To si děláš srandu. S nějakou ubohou prodejnou d**kou na 100% chodit nebude *16*
      • hej sice vas Obě neznám ale nechápu prOč ji urážíš..?? to ste tak anivni nebo co ..?? mylsíte si že by zněkym zvás chodil..??? je to herec proboha..?? .... Tahle liga lidí si yvbíra celebrity a ne Obyčejný lidi jako jsme my...!!..:)... a navííc je mu 34 nebo kolik..:) prober se holka a neurážej Ostatní jen kuli tomu že řekla svůj nazor..!! kolik vam proboha je..?? jo je nadherenej a hodně ale uvedomte si že na takoví kluky mi prostě nemáme..!!!!
  • Naj

    sexi, sexi sexi, sexi, sexi, ty si moja laska mam ťa veľmi rada milujem ťa som do teba zbláznená
    On je taký peeeeeeeekný *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Můj Milaček

    Oliver James je ten nejuzasnejsi kluk na cely tyhle planete je hrozne krasnej a uzasnej Taze bacha holky je jenom muj a nikdo mi ho nesebere mam ho totiz mocinky rada *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14*
  • brouček

    asi jsem se zabouchla takže si du sním zase psát *14* *4* *14*
  • sladkej...

    ....fakt sladkej týpek...
  • Oliver

    Oliver je fakt nádhernej miláček

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší