Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :)

    DOKONALOST!!!!!! *14*
  • andy.andy

    Happy Birthday

    Je úúžžŽŽžžasnej :* škoda že už mu je tolik :'( *14* *14*
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *4* *4* *4* *4* *4*
  • i-v-a-n-a

    OLÍ

    Taky by mohli "dotyční" občas změnit fotku celebrity na profilu,i hvězdy bohužel stárnou.Ta fotka tady je už hodně dlouho "profláklá."Viděla jsem na netu jeho fotky v dnešní podobě a můžu říct,že má pořád ten svůj ďábelsky krásný kukuč,ale už to není,co bývalo za "mlada."Taky nám chlapec stárne i když je to pořád sexy chlap!!! *1* *9*
  • Vše NEJ Olivere

    Všechno NEJ. Seš upa kráásnej.
  • latoyajackson

    oliver

    krasnejsi kluk neni je fakt nadhernej !!!
  • KLUK?

    Krásnej je,bohužel bych neřekla,že je to ještě kluk,je z něho velmi velmi pohledný chlap.Tohle tady jsou všechno staré fotky,viděl někdo jeho fotky ze současnosti?Já ano,pořád je šikovnej,ale je vidět,že od dob filmu "Copak ta holka chce,"přece jen uběhla nějaká doba a i on stárne,přesto že pořád vypadá jako kluk a v jeho očích ty šibalské čertíky,to jen potvrzují. *14*
  • Oliver je vazne koren!Ve filmu Nikdy to nevzdavej byl SLADKEJ. Vsem doporucuju! *14*
  • Plsky

    Ahoj plsyk nemáte někdo na toho cukrouška Olivera kontakt, víte adresu, aby sem mohla napsat o autogram, kdyžtak mi pište na email. Díky moc
  • Oliver

    supa herec muck*a taak peknej***hey kdo se o neho chce poprat?=)
    • Re: Oliver

      awojík..prát se o něj nechci,ale souhlasim ,že je fucka pěknej... *14* *15* ...nejradši bych si ho vzala domů....škoda ,že je z ciziny!! *9* ..mno nic tohle asi nezpravim pááááááá *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší