Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janča

    Jakto,že mezi jeho obrázkama je Jessi McCartey? *10*
    • Re: janča

      jo no! mu to tam akorat kazi!! *16*
  • Oliver

    Je pěknej to se musí nechat,takový roztomilý *14*
  • je good

    je strasne peknej *14* *14* *14* skoda ze ja american *1*
    • Re: je good

      souhlasím s tebou jen škoda, že je američan *9* *9* *9* *9* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Oliver James

    Ahoj lidi,žejo je krásnej Oliver ??Ja mám i jeho číslo na mobil ..už jsem s nim mluvila a je good aji videla.. *14* *14*
    • Re: Oliver James

      Jsem si jistá na milion procent že si snim nevoláš tak je tady chudinky nekrm holky klid nepise si snim dam za to ruku do ohně.
    • karoline

      Re: Oliver James

      we kecas jinak bys sem dala nakej dukac...
    • Re: Oliver James

      hele tys ho fakt videla?????? a to cislo mas taky jooo???? bych chtela vedet kde jsi ho splasila!!!!!! *14* *1* *5*
    • Re: Oliver James

      Hahaha to ti tak uveřím *1* *1* *1* *1*
  • no coment

    tenhle kluk je faaaakt mooc hezoučkej a nepochopila bych nikdy komu by se tenhle hezounek nelíbyl tohle se unás jentak nevidí *1* po ulici jentak neprojde takovej klucina s nádhernejma očičkama *14* no je prostě klášnej *4*
    • Re: no coment

      hele nekecam jamam strejdu v anglii a plej ho potkal ale nwm nekde ve meste a majeho fotku i podpis plo moji sestrenku
      • alexavril

        Re: Re: no coment

        a ja chcem
  • zdenulinka

    božskej

    Ahoj lidičky,Oliver je fak roztomilej kllučina nedávno jsem se divala na romantickej film NIKDY TO NEVZDAVEJ a hraje tam i s Hilary Duff je to peknej romantickej film pro vás tak se mrkni te na to. *3* *3* *3*
  • hustaholcina007

    Oliver

    Ahoj Oliver e upe mrtě moc krásnej zpěvák i dobrej herec, ale taky nedosažitelnej cíl pro nás holky co žijem tady v ČR, neřikám že nemám svou rodnou zemi ráda ale někdy sem tam si přeji žit třeba v americe abych se viděla s těmi krásnými herci, zpěváky atd. ale je pravda že i v ČR máme hafo pěkný kluky, třeba Jirka Mádl, David Spilka, Zbiněk Drda, Sámer Issa a spousta dalších, a nejsou to jen slavní kluci co se nám líbí, ale určítě potkáváme každý den nějaký kluky o kterých si řeknem ten má ale pěknej zadek *1* tak páááááá *3*
    • Re: Oliver

      ja jsem ho potkala *14*
  • michalka1994

    Narozky!!!

    Všechno nej k narozkám !!!! *3*
  • Oliver ma novej film ;)

    Olvier se objevil v novem filmu ... Nekecej a padluj 2 *14* hraje dokonce jednu z hlavnich roli *3* zkouknete
    • peta.z

      Re: Oliver ma novej film ;)

      a koho tam hraje?já to viděla ae nepostřehla jsem ho tam =(...
  • ba.rus.ka

    *on*

    áááá on je ůůůpééé BOŽÍÍÍÍ *14* *14*
    zBožnuJu :-* :D totááálněěěě!!
    *14* :D
    • lufinka1

      Re: *on*

      To máš pravdu tenhle kluk prostě nemá chybu...škoda že se s ním asi nikdy neuvidíme vid?? *14* *14* *14*
      • ba.rus.ka

        Re: Re: *on*

        No tojo..ae zkusit to můžem hele:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit