Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju ho

    jejda ja se do něj zabouchla *14* je nadhernej!!!!nema nějaky webovy stranky??????????ma o něm někdo trochu vic informaci než jaa????????pište na muj mail pls mějte se kačka *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Oliver

    jo to spíval on fakt
  • .

    Endiss: JJ já si zase psala na chatu s jednim klukem, kerej tam má taky jeho fotky..má přezdivku Abdulek ale řikal že bydlí v Londýně a že se menuje Nicky. Ale jako to určo nebyl on páč uměl česky a řikal že tu má příbuzný takže umí česky. ale to je podle mě kravina. Ale ejsi to byl on, áááááá. Páč je fááááákt nádhernej, úžasnej, skvělej atd....
  • nick.ol.cka

    Kwasnii Oliver James

    Oliver James je upáá kwásneeej!!Ale upa megáá mooooooc KWASNEJ!!Hej reknu vam ze na 28 nevypadaaa!!!Je taaak UZASNYY!!HEJ on je proste DOKONALYY *14* *14* !!!!....je hezciii i nez nejakej Zac Efron!!...Hjky on je upa sladounkeej krasnoukej milounkej a maa klaaaasnej usmeeev!!!! *14* *14* Já videt takoveeho kluka notak ho ihned BERU ale to tady nejspiis kazdaa ze??:D:DHEJ on je upaa kwaaaaaaaaaaaasny upa k sezraaaaaani!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Prosííím

    Nevíte o nem nekdo něco víc???Pošlete mi to pls na e-mail.Děkuju! *3*
    • Re: Prosííím

      Jo vím o něm něco víc!!Znám ho..je fakt pěknej!!jezdím totiž do Los Angeles na soutěže v Angločtině a protože jsme s Hilary Duff tak trochu příbuzní tak mě ho představila! *14* Akorát u mě byl trošku problém se sním domluvit!je to asik 4 roky pozpátku a tedkom když tam jezdím tak ho i potkám a dáme se do jednoduché řeči *14* Suprovej Borec Terka
      • Re: Re: Prosííím

        Čusec...to si děláš srandu nééé?.... *1* *1* nevim jestli ti to mám věřit no *7* ...ale jestli vážně nelžeš tak ti hoodně zááávidíím!!!♥ *14* *14* *4* *8*
  • Oliver James

    Oliver James je ten nejkraaaaaaaaaaasnejsi kluk na svete chtela bych snim chodit ale on semnou urcite ne to nevadi muze mi nekdy poslat fotku s podpisem *14* *8* *14* *14* *14* *14* *8* *8*
  • ***

    Je k sežrání ;)
  • adyss

    NEJJJJ

    On je prostě úplně božíííííí!Já ho miluju xDale fakt xDja z něj nemůžu on tak kwásnej a úžasnej !!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • ehm---

    Holky...? Proc pisete prani k narozeninam?...Myslim,ze je to uplne zbytecny...stejne si to neprecte x)) No,ale kdyz myslite...HODNE STESTI... *15*
    • Re: ehm---

      i kdyz si to neprecte tak je videt ze na nej myslime a ze se na libi vse neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14*
  • milašek!

    Oliver je uplně milaček....klásnýýýý *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit