Přejít na výpis diskuzí

Oliver James

OSOBNOST 31.12.2006 
180 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no comment

    mi to tady pripada, ze vekovy prumer tohoto fora je cca. 13 let, je sice hezkej ale strasnej sampon *13*
    • Re: no comment

      hele ty vůůbec nevíííš!!! tenhle kluk je prostě in ale to ty nevííš no jde to poznat podle tvého věku *8* ale to ty jednou zjištíím
  • Milášek můj největší

    Já ho prostě žeru.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* je náhernej takže jestli ještě chvilku budu koukat na jeho fotku tak se cvoknu protože ho miluuujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • HouHou

    No je sladkej ne že ne... *14* ale chodit bych s nim nemohla protože bych se bála mu cokoli říct do očí že to bude špatně a ten nejkrásnější kluk na světě by se na mě pak zlobil *9* ...prostě bych se hrozně styděla *8*
  • adkass

    m¨blog***

    Já jsem včera upravila můj blog
    www.love---girl.blog.cz a dala jsem tam něco o Oliverovi, tak se pls mrkněte!!!
  • i-v-a-n-a

    IAN

    Velice pěkně zpívá,má krásný úsměv a je sexy,člověk by pomalu nevěřil,že už mu je 30let,ten jeho rošťácký kukuč dělá na baby divy! *4*
  • áááá PapQám Ho!!!

    *14* ááá Žerůů hoo *14*
    nejLpešíí hereC na SvěTě *14* KlááŠnej *14* NejKrásNějŠí *3* Být hereČkou *7* By byLa výHoda *1* ZneužiLa byCh toHo a Hrála sním Ve fiLmu...Něco jaKo je fiLm
    -->Nikdy To neVzdáVej *14* můůůŠk *14*
  • huh

    No jako šamponek trošičku vypadá, ale to nevadííí. Šamponci jsou nejhezčííí *14* *14*
  • je krásnej

    jestli máte na něj nikdo kontakt tak mi ho pls pošlete na email protože je úplně krásnej *14*
    • Je božííí.

      *4* *4* *4* Jsi k sežráníííí jsi moc pěknej:D
  • jéééééééé

    jjjéééééééé tááááááááák kláááááášnýýýýýýýýý ýýýýýýýýýýýýýýýýý
  • knakousnuti

    je tak sladkej knakousnuti *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit