Přejít na výpis diskuzí

Olivia Holt

OSOBNOST 23.7.2012 
318 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fuuuj! Taková ču*ka - Oliva jedna. Souhlasim s ostatníma co jí nenáviděj - je to ku*** za*****. Neví nic! Jenom umí s*át ho*na.. fuuuj!!
    • as kret... nejvetsi fakt ze jo umis pomlouvat nekoho kdo je slavny ma fanousky je nejlepsi v gymnastice ty mozna tak umis zavidet to je tvuj talent deb.. umite jenom nadavat nic jineho ses peknej deb...fakt a kdy by nic neumela tak neni slavna a nema nic
      • olivia je dobrá v gymnastice ale určitě ne nejlepší jo a obvykle umí člověk víc věcí než jednu
      • nechmě napokoji starej se o sebe jasný!!!!! a jestli máš problém stim že tady píšu o Olivii že je blbá atd. tak mi polib *16* *16* *16*
    • páni nemusíš hned mluvit sprostě a náhodou každej něco umí
  • nenávidím tě napsal si 100 komentář
  • to je proste kocka jsem do ni blazen
    • *4* *4* *4* *4* *4* tak to nejsi sám
      taky se mi líbí
      *1* *1* *1* *1* *1*
      • :-) toje pravda nejsi sam mnese taky strasne moc libi ;-)
  • díki ale nejsem kdyby si mě znala osobně tak to pochopíš to nejde popsat slovy no vlastně sem hrozně velkej optimista *3* *3* *3* *3*
    • prosím tě můžu se zeptat ty si na straně sísí a nebo nás fanoušků nejdřív ji nadáváš a teď ji uklidňuješ to nějak nechápu *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
      • já jí mám ráda (myslím olívii) ale sísí jí prostě nenávidí a ty taky určitě někoho nenávidíš tak se nezblázni *6* *6* *6*
        • copak jí někdy něco udělala
        • jo možná ale z jakýho důvodu ji nenávidí
  • jo a to je její věc jestli jí má ráda nebo ne *10* *10* *3* *3* jo a skuste si to přečíšt od začátku možná si něco uvědomíte
    • díky frogy ty si jediná která mě chápe (promin za ty sprostý slova)
      • to je v poho víš já sem si to celí četla od začátku no a prostě mi to došlo že to není tvoje vina že sou tady samí no "blázniví" lidi *4* *4* *4*
        • *4* *4* *4* *4* *4* ty si jediná normální a která mě chápe
  • Jako sísí už se konečně uklidni začínáš už s tím všechny srá* takže klid ku***. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • tak že nejvíce nás tady sere. ty ,jak pořád píšeš že se ti olivia líbí stejně se s ní takovej blb jako ty nemůže v životě setkat *1*
    • hele nech mě bejt já si sem budu psát co chci a ty to neovlivníž
      • Jste jenom namyšlené a myslíte si že když sem budete psát takovýhle sračk* co doposud tak budete IN ale omyl děvčata IN budou ti co ni budou psát hezky a ně ty píčoviny jako ty seš tak hnusná nenávidím tě si blbá neumíš gymnastiku neumíš hrát je mi s tebe na zvracení a tak dále

        Na zvracení a do pláče je nám fanouškům když si to čteme a máme ji rádi (ale na zvracení z vás)

        Timhle způsobem nic nedokážete tak se nad sebou zamyslete
      • ještě jedna věc jak říkáš e je hnusná tak bych docelá rád chtěl vidět tebe a myslim že kdyby jsme tebe postavili vedle olivie by ses asi propadla hanbou

        a konec už nemíním dál ti nic říkat ale mám k tobě prosbu a sice - když ji nesnášíš tak VYPADNI z jejího fanklubu a tu ROKY co je na tvojí straně vem sebou bez VÁS nám tu bude rozhondě líp sbohem a VYPADNĚTE Z JEJÍHO FANKLUBU
      • piš si co chceš v tom ti nikdo nebrání ale ani náhodou sem piš si to třeba na papír
        a pokud já vím tady to je pro fanoušky ti kteří mají Olivii rádi a ne ty co ji uráží založ si klub urážek na Oliviu Holt ale tam se ti přihlásí minimum lidí a piš si TAM co chceš ale už nás dopr**** nese* s takovýma kecama co sem píšeš a jestli se ti něco nelíbí tak z tohohle fanklubu vypadni myslíš si že nám fanouškům to nevadí ty tvoje keci to si na pěkným omylu tak se sklidni a založ si to co jsem psal někde jinde a tam si piš á tě nenvidim si blbá neumíš gymnastiku atd. JEN ŽÁRLÍŠ PROTOŽE TY Z TOHO CO UMÍ OLIVIA NIC NEUMÍŠ TAK NÁS NESE* NAZDAR A PŘESTAŇ JI URÁŽET *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • jak můžeš vědět,že neumim gymnastiku když mě ani neznáš mám doma 7 zlatejch medailí a kdyžtak zpívat umí každej i hrát ve filmu jako olivia ale gymnastika to je teprv dřina tak mě tady neosočuj když ty už TUPLEM nic neumíš! *16* *16* *16*
          • jo sísí to kdyby si znala mojí kámošku ta neumí vůbec zpívat a hrát to teprv ne upřímě jediný co umí je kreslení nic jinýho fakt neumí a ještě k tomu je strašně otravná *5* *5* *5* *5*
    • JackCarver jakto že ted píšeš jako anonym vždyt si tak nepsal *8* *8* *8*
      • Už mám nový musim si to heslo někam napsat
      • sorry ale já jsem ztratil heslo a nepamatuju si to *9* *9* *9*
  • nemáš zač víš já taky nemám ráda někoho (neřeknu koho) jako ty zrovna olivii na ty stránky toho (neřeknu koho) bych napsala to co ty sem taky jednu takovou věc sem napsala ale pod uplně jiným ménem abych zůstala anonym ale na ty jejich keci nereaguju *3* *3* *3* *3*
    • no asi neudělala ale asi se jí nelíbí to jak zpívá má prostě jinej vkus (dál se musíš zeptat jí) *7* *7* *7*
    • jo naprosto tě chápu žábo já taky toho (neřeknu koho) taky nemám ráda to je sranda co *5* *5* *5* *5*
      • kolik vás kurv* je co ji nesnášíte tak z toho fanklubu vypadněte ne
  • hele sísí jako každý má jinej vkus chápu že se ti nelíbí jak zpívá mě se to třeba líbí prostě jí nemáš ráda a stojíš si za svým a proto to sem píšeš a... no prostě tě chápu *3* *3* *3* *4* *4* *4*
    • díky aspon někdo mě chápe *4* *4* *4* *4* *4*
  • Sísí co si o sobě myslíš že jsi nějaká hvězda třeba jako Olivia to asi těžko sklidni cse ty nejseš ani ze třetiny tak dobrá jako ona určitě ne tak sem nepiš takový pi****** jo sice tady tvrdíš že umíš hrát na kytaru a chodíš do gymnastiky ale jestli to nevíš Olivia taky chodí do gymnastiky a určitě je stokrát lepší než ty Olivia je užasná,talentovaná,pěkná a jak tady čtu ty asi taková nejseš možná ty si myslíš že jo ale myslím že skoro všichni co tady píšou ty komentáře tak si myslím že se mnou budou souhlasit! *5*
    • to ti tak věřim! zpívat a hrát umí každej ale gymnastiku asi těžko dělá když o tom nikde není ani zmínka! já mám doma sedm zlatejch medailí ze závodů gymnastiku dělám od svých dvou let! a dřu celej svůj život tak mě tady nepoučuj že je nějaká olivia talentovaná když oproti mně umí nic!
      • sisi ty jsi fakt uboha pic...nevim na co si tady hrajes ze jsi lepsi v gymnastice nez ona ze jsi ve vsem lepsi to ti tady urcite vsichi veri kdyby olivie byla tak spatna tak by oni nikdo nevedel ona je slavna myslis si ze kdyby byla spatna ze bude slavna ne kdyz tak rikaz ze jsi dobra lepsi nez ona tak proc jsme o tobe nikdy nesliseli olivie je talentovana ale jestli ty povazujes kotoul za talent tak ja jsem anezka ceska si uplne blb... Ty hrozna kdyz ji nemas rada tak to sem nepis a vypadni z jejiho fanklubu nas tady nikoho ty nezajimas a kdyz se budes chovat takhle tak jednou bude tvoje povolani tenecnice u tyce jestli myslis ze je to gymnastika tak jdi do prde....
        • jak to můžeš říct každý má na něco talent jo a olivia fakt v gymnastice není nejlepší jo je v ní dobrá tak se koukni na mistri světa
      • jo a teda taky nevim jestli chodí na gymnastyku ale v nějákejch těch videích tam něco takovýho je no ale stejně umí karate *7* *7* *7*
      • jo a stejně ted' skoro každej zpívá na plejbek *7* *7* *7*
    • to jsou přesně má slova taky mě s tím se**
    • já nechodím do gimnastiky a učím se to doma s mojí sestrou.
  • jo a sísí proč jí nemáš ráda vždyt je skvělá a talentovaná atd. a ty jako umíš hrát na kytaru a chodíš na gymnastiku jako fakt to se můžeš přestěhovat do ameriki v česku se neproslavíš no to je fuk ale ted to myslím vážně proč jí nemáš ráda a proč seš tak zahořklá? *3* *3* *3* *15* *15* *15*
    • já nechodim na gymnastiku učim se jí sama s mojí sestrou.Nemám jí ráda protože se mi nelíbí. Nelíbí se mi jak zpívá a hraje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit