Přejít na výpis diskuzí

Olivia Holt

OSOBNOST 23.7.2012 
318 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale já myslím hrát jako např. ve filmu a zpívat určitě neumíš a jestli jo tak se dej rovnou do šoubisnisu *7* *7* *7*
    • prosim tě by ji vpískali hned jak by tam vešla
  • jako sísí já už nevím co ti říct ty toho nenecháš co asi už na ty tví keci nebudu reagovat tak dobře umíš gimnastiku ale hrát a zpívat asi ne *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5*
    • já umim hrát na kytaru
      • to možná umíš ale Olivia umí víc věcí než ty kdyby si se nesčetněkrát naklonovala
  • já taky netvrdím že sem gymnastka a možná si sem můžež psát co chceš ale stejně to nikoho nezajímá *16* *16* *16* *16*
    • noa co jako mě zase nezajímaj tvoje debilní kecy
  • ty máš co říkat sísí ty jako nejseš pí*a hele možná že jí nemáš ráda ale proč to sem píšeš ty gymnastko! *16* *16* *16* *16*
    • nejsem pí.a a sem lepší gymnastka než ty a já si sem budu psát co budu chtít a ty to vůbec neovlivníš *16* *16* *16* *16* *10*
      • sklidni se jo a neotravuj nás ostatní
  • mě se taky moc nelíbí a kdo stim má problém at mi políb pr...
    • moment když tě nezajímá tak sem nepiš tyhle sračk* nás to nezajímá
  • Asi takhle to sere asi každýho. Oni totiž ty s prominutím naivní kravičky jen žárlí protože jí nesahají ani po paty.

    A pro ty co kritizujete - nejdřív se zaměřte sami na sebe a pak kritizujte ostatní a laskavě s tím nezatěžujte nás fanoušky a vyserte se na psaní takových sraček jako že neumí hrát (když to není pravda) atd. Nejdřív bych chtěl vidět vás jak by vám to šlo takže se zklidněte a kritizujte sami sebe jasný.
    *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
    • pravda.. *16* *16* ona je skvelá má talent a vy jej len závidíte *3*
    • hele já umim hrát na kytaru a umim gymnastiku
  • Už mě sere jak píšete (rocky sísí marťa atd........) ,že se vám nelíbí
    NEKAŽTE RADOST VY TUPKY
    MŮŽETE MY LASKAVĚ VYSLĚTLIT V ČEM VY JSTE DOBRÝ JSTE SLAVNÝ??
    NE!!!!!!!! LASKAVĚ SE CHYŤKE S PONDĚLÍM ZA RUKU A JDĚTE DO PR*ELE!!!! *16* *16* *16* *16*
    MÍSTO MOZKU MÁTE SLÁMU!!
    • já sem dobrá v gymnastice a nech mě a roky napokoji a ještě jednou napíšeš něco o mě mebo roky tak si to stebou vyřídim jasný
  • Rocky a sísí vy čůzy jedny jděte do Pr**le krávy pitomí *11* *11* *11* *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13* *13* *11*
    • a mimochodem ty seš pí.a a nech mě bejt nestarej se o mě jasný
    • ty seš blbá ty di do pr... a nech mě na pokoji a ty seš čůza ne já
  • Marťo nikoho to nezajímá!!!!
    je ti to jasné!!
  • je docela fajn ale nechápu proč chodí s leem howardem *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit