Přejít na výpis diskuzí

Olivia Jane Wilde

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nerozeniny

    Všechno nejlepší.
    • e.b.p.m

      Re: Nerozeniny

      jo jo přidávám se a přeji všecho nejlepší(trochu opožděně, nešel mi net)
  • Olivia

    Musím uznat, že včera v dílu House-"Poslední možnost" byla dobrá. Skvělý výkon, ale raději bych tam viděla stejně jiné herečky.
    • jenniferlopez

      Re: Olivia

      Tak ty viďco jinýho se od tebe dá čekat wl!!!:DxD *5* *15* *15* *15* *15* *3* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*
  • niki3

    ...

    Jo, je fakt překrásná...Akorát, se mi nějak nezdá ta výška...vážně má jenom 171 cm?...mě se v Houseovi zdá jako dost vysoká...káždopádně, pro mě je to jedna z nejkrásnějších hereček... *4*
    • Re: ...výška

      zdá se vysoká...ale měli sme tu čest sní točit reklamu na Escadu pro Francii,a nemá ani zmála 170cm....v papučkách měla z býdou 160cm....a jinak je to skvělá herečka dokonce se snámi vyfotila *3*
      • jenniferlopez

        Re: Re: ...výška

        dobrý prosimtě a komu to cpeš hm??!!!:Djako nás to nezjamá ju??dje jedno jak je vysoká je suzper ,cool,free,a In a to mi stačí pá LOOOOOOOOOOOOLL *3* *13* *14* *15* *5* *5* *5* *1*
        • Re: Re: Re: ...výška

          je smutný, že jí závidíš a dost ubohý bejt takhle hnusná, jestli máš nějaký komplexi, tak si je vylejvej jinde, tady na tebe neni nikdo zvědavej "jenniferlopez"
          • Re: Re: Re: Re: ...výška

            To se mas ze si ji viděla to musi bejt super a nekteri kteri zavidi tak at se poserou:) *3*
  • lindanagyova

    KRASAVICA

    Olivia je nádherná.Dokonca aj mne ako žene sa veľmi páči.Blond vlasy jej viac pristanú.Páči sa mi v seriáli Dr.House.Ako pani doktorka v bielom plášti je fakt sexi.Aj tie lesbické úlety jej pristanú.V podaní takej krásky je to sexi.
    • Re: KRASAVICA

      já si naopak myslím že jí víc sluší hnědé vlasy, jako v seriálu... Je to podle mě smyslnější a můj subjektivní hlas, ten co mi říká jací jsou lidé jež vidím poprvé, v hlavě mi šeptá, že je inteligentní, což si nedovedu představit kdyby byla blond. Nechci tím urazit nebo nějak si znepřátelit plavovlasé krásky, pouze vyjadřuji svůj názor což se zatím může :-) *4* *3*
      • sharpay1995

        Re: Re: KRASAVICA

        Jo taky musím říct že se mi osobně více líbí s hnědými vlasy a jako inteligentní dortorka v bílém plášti, ještě s těmi lesbickími scénami, je vážně sexi...xD
  • Olivia

    Olivia je hezká, ale na Jennifer Morrison nemá. Sluší jí to víc jako blondýně, ale jo, je pěkná. *3*
  • Olivia coby sexy oběť

    Filmografie neuvádí hororový film z r.2006 Turistas go home (Brazilský masakr), tady Olivia hraje nádhernou sexy turistku Beu jako sestru chlapáka Joshe Duhamela.
    • avrilie

      Re: Olivia coby sexy oběť

      jj taky si říkám že ten horor tu není *5* doufám že to nějak půjde zařídit... *1*
  • v.judy

    Olivia

    Moc krásnááá *3*
    • v.judy

      Re: Olivia

      Nevite nahodou, kde bych mohla stahnout 5 serii Dr.House??? *7*
      • adenkaaa

        Re: Re: Olivia

        na rapidshare
        • v.judy

          Re: Re: Re: Olivia

          diky
  • veverkaveve

    v

    vsechno nejlepsi olivie k tvym narozeninam *4*
    • Re: v

      jj přeju všechno nej *15*
  • sam13

    ahoj

    nevie niekto že v Houseovi sa ako volá?? to viem že je trinástka ale neviem že ako sa volá normálnym menom. diki
    *3*
    • Re: ahoj

      AhojHouse,volá na ni 13-ko,protože ji nechce na ni volat jménem.13-ka totiž nechce o sobě nic prozradit tým si ale myslí,že to dělá,aby ohromila House,a tak si nechá říkat 13-ka.Jak už ses možná o ní v seriálu dověděl,že má po své matce huntignovu chorobu.Ona se samozřejmě bojí smrti a tak dělá věci,které by si ani sama neskusila např.lesbické úlety. *4* *4*
      • Re: Re: ahoj

        ale ty lesbický úlety mají něco do sebe a neřekla bych, že to dělá jen kvůli tý chorobě :D :D :D ale je to jen můj názor :D
    • adenkaaa

      Re: ahoj

      Remy Hadley :-D Ale nikdo jí tak neřiká.. :-D
  • Olivie

    Miluji Olivii! Je nádherná, úžasná, překrásná, milá... Hezší dívka neexistuje :)
    • Re: Olivie

      Já vím o jedné, také herečka... Billie Piper, hrála například v seriálu Doctor Who, romantický film (ale nádherný, žádná tuctovka jež chrlí Hollywood) Mansfield Park... překrásná toť žena... *14*
      • Re: Re: Olivie

        a ještě jedna nádherná žena. Kdo viděl film An Ideal Husband, tuším z roku 1999, tak mladá kráska, jež ztvárnila roli miss Mabel Chiltern, vlastním jménem Minnie Driver. Leč, 11 let uplynulo, a je to na ní poznat... nicméně kdo zkoukne filmek, musí přiznat, že byla překrásná *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit