Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Havel

OSOBNOST 10.1.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj dneska jsem ho viděla v Praze na muzikálu Děti ráje byl fakt boží tak kdyb jste ho někde zastihli tak ho pozdravuju ta holka kolem který poskočil až skoro do nebe ahoj. *14* *3*
  • Viděla jsem ho v MUZIKÁLU DĚTI RÁJE A BYL MOC DOBREJ A HEZKY TANCUJE..!!! *4* *4* jE MOC ŠIKOVNEJ A TALENTOVANEJ KLUK A TAKY MOC HEZKEJ .. *14* *4* *14* ♥♥♥♥
  • ahoj chtela bych se zeptat zda ma Ondra jeste jine profily na Facebooku nez ty co ma jako verejna osobnost?? *1* diiik
  • twl... co to tady pisete? Nic proti ale Ondra si pridava jen ty co zna! A muzeteho videt jen na deti raje v divadle a je to normalni kluk co ma talent a jen nas bavi je hezkej ale on o holky moc nestoji! :D :p A neni namachrovanej je supr kluk je s nim sranda a je skromnej!!! On si na nic hrat nemusi! A myslim se ze svoje tel: Vam davat nebude kdyz vas ani nezna! :D :( A mate pravdu hodne se bavi! :DDD *1* *14* *8* *6* *5* *15* *15* *1* *16*
  • Fan page

    Zdraví všechyn fanoušky Ondry=)Na facebooku jsem založila začínající fan page..prosím pomožtemi společnými silami ji rozšířit http://www.facebook.com/pages/Ondra -Havel/120398764711290 =)Děkuju moc!=)
    • norcobike

      Re: Fan page

      ..bezva práce
  • From: Norcobike

    Myslíš, že jsem jako redaktorka jo? =D Pobavil jsi mě.. ;) Za ten kompliment něděkuj, protože za pravdu se neděkuje...
    Mimochodem upřesni kdy s nim bude ten rozhovor..(Čas a datum) :P
    Nebojsé já na kamarády nezapomínám.. Jo a štěstí přeju i sama sobě. =D
    • norcobike

      Re: from: KriSs

      ...proč tu nejseš přihlášená pod nějakým uživatelským jménem?? pak by se daly psát i vzkazy, takhle to tady za chvilec celkem slušně zaplníme :-D. Kdy s ním bude rozhovor??? to já nevím :-D ty jsi ta redaktorka, kže s ním domluv schůzku (v tom jste vy slečny odbornice) a dej pak vědět jak jsi dopadla:-D Jinak rozhovor on-line by měl probíhat dnesw na www.nova.cz stránka ULICE, ale nejspíš počítej tak s milióny dotazy typu: "Ahoj miluji tě, budeš semnou chodit??" nebo "Kolik bereš za jeden natáčecí den??" :-DD nebo třeba "prosím sděl mi co nejdřív číslo a pin tvého konta na Bahamách", nebo třeba "prosím kde bydlíš?? celá adresa mi bohatě postačí" :-DD. Kže nevím jestli se na tvůj dotaz ohledně kamarádství přes facebook dostane.
      • Re: Re: from: KriSs

        Protože mi nějak uteklu heslo svině.. =D No já mu písnu a uvidíme... Samozřejmě že na kamaráda nezapomenu. =D
        Založim si novej profil tak si tě pak přidám do přátel.. ;)
  • Ondra

    Ahoj, nepříde mi, že by byl Ondra nějakej namachrovanej debil kterej by se s každou vyspal jak tady píšete.. Potkala jsem ho na muzikálu Děti Ráje a vůbec se nechoval jako nějakej rozmazlenej Fakan.. Je to prostě v pohodě kluk.! Jenom bych se chtěla zeptat jestly na něj nemáte FaceBook od té doby co jsem s ním mluvila na představení sem ztratila kontakty na něj.. Díky.. ;)
    • norcobike

      Re: Ondra

      Profil na facebooku sice má, ale do přátel si nejspíš přidává jen ty lidi které zná osobně, a se kterýma se nejspíš často vidí.Taky jsem se o přátelství pokoušel (občas hodit nějakej ten pokec, či okomentovat nějakou fotku), bohužel bezúspěšně, jak jsem psal je to trochu škoda že nemá alespoň nějaký "fan" stránky, na který by občas zašel a tak hodil pokec s lidma fanouškama či fanynkama, jak bych to co nejlíp napsal .....Z ULICE..... :-(
      • Re: Re: Ondra

        Je mi to líto.. :( Takže je velmi malá pravdě podobnost, že mi potvrdí žádost Co? Ty na něj nějaký kontakt máš kromě Facebooku? ;)
        • norcobike

          Re: Re: Re: Ondra

          Hele nechci kecat, možná si tě do přátel přidá, už jenom proto že jsi holka :-D, ty to mají vždycky lehčí, uděláš na něj "hezký kukadla" a je to né :-DD. Bohužel jinej kontakt než "fejs" na něj nemám, a i tak odepisuje zase jenom těm co zná osobně, kže žádná výhoda.
          • Re: Re: Re: Re: Ondra

            Myslíš, že si přidává jenom holky s hezkejma očima jo? Zajímavý názor..
            Tím pádem by si měl přidat i Tebe protože máš docela hezký 'kukadláá' ;D
            Já snad napíšu do novin ať nám dvou Ondra Havel potvrdí přátelství na 'fejsu' =D Protože 'Risk je Zisk..'
            :P
            • norcobike

              Re: Re: Re: Re: Re: Ondra

              ...napíšeš do novin???, sakra ty jsi redaktorka? :-D, tento čtvrtek bude on-line na "chatu" seriálu ULICE na www.nova.cz, stačí napsat tam :-D pak už to vidím jedině na bulvár typu BLESK :-D , jinak díkec za kompliment. Mnó pokus štěstí na tom fejsu ty né !!!, přeju hodně štěstí a pevný nervy. (pokud že se Ti "přátelství s ním" zadaří, pak nezapomeň na kamarády :-DDDD )
  • norcobike

    from tea:

    A odkud ty se s Ondrou znáš??Jsi na facebooku??
    • Re: from tea:

      já se z ondrou neznám, jen mu fandím :) a na FB jsem :D
      • norcobike

        Re: Re: from tea:

        ..mnó vidá kže se dá hodit pokec i tam :-D
        • Re: Re: Re: from tea:

          jn....:)
  • norcobike

    Michal

    Docela jsem se pobavil, nad některýma komentářema, který tady napsaly některý jestli se to tak dá říct "fanynky" Ondřeje Havla. Já osobně jsem měl možnost se s Ondrou setkat na hit muzikálu Děti ráje, a musím říct že mě velmi mile překvapil svým chováním, nezpozoroval jsem na něm že by byl "namachrovanej", nebo že by se dokonce choval jako "mazánek", je to naprosto normální kluk, který se dokáže za všech okolností pobavit s každým, bez toho aby si potřeboval na "něco hrát"!!To že "někomu" nebo spíš "nějaký" slečně přebral roli, taky nevidím jako jeho chybu, pokud že hrál již v několika filmech, seriálech, divadlech i třeba menších rolích, tak to jen svědčí o tom že nejspíš nějakej ten talent má, a to mu nemůže nikdo zazlívat.Pak se nikdo nemůže divit že většinou když se na nějakou roli přihlásí tak ho jednoduše vyberou, nejspíš vědí co dělají!Další co mě velice pobavilo, je číst si tady docela ubohej komentář o tom že to s ním nějaká holčina "dělala". Myslím si že spíš ta slečna byla Ondrou odmítnutá, a tak si tady potřebuje "vylejt" svoje komplexi a alespoň nějak mu uškodit, což se jí s nějvětší pravděpodobností nepovede, protože pokud tady na této diskuzi někdy Ondra byl, tak se musel pouze pousmát, nad tím co tu o něm někteří rádoby slečny píšou.Ondrovi přeji do budoucna ještě spoustu dalších úspěšných rolí, a hlavně aby zůstal takovej jakej je a neměnil se, nemá to vůbec zapotřebí.PS: jenom mě trošku mrzí, že nemá třeba nějaký osobní "FAN" stránky, kde by byla možnost s ním mluvit on-line.
    • Re: Michal

      že se ti to chtělo psát, kvůli těm slepicím :) :)
      • norcobike

        Re: Re: Michal

        from: tea, jak se říká co na srdci to na jazyku. Myslel jsem že sem snad nikdo ani nechodí, a přeci jenom se tu alespoň občas ukáže nějaká rozumná slečna :-D
        • Re: Re: Re: Michal

          ó díky :) :)
          • norcobike

            Re: Re: Re: Re: Michal

            ...nemáš zač :-D, jenom jeden skromnej dotázek?? proč tu nejsi registrovaná, celkem by mě zajímalo s kým mám tu čest :-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Michal

              já tu jsem registrovaná, jen sem zapomněla heslo :D
  • dneska jsem se s Ondrou vyfotila,ale nemůžu ho nájít na facebooku tak kdyby někdo věděl ps:moc se mi líbíš Ondro ta holka v pruhovanym triku *14*
    • Re: ♥

      kdes ho potkala????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit