Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Havel

OSOBNOST 10.1.2009 
135 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :D

    ježiš to je až k smíchu a udivu co jsem píšete jak vás takový blbosti vůbec mužou napadnout *1*
    • norcobike

      Re: :D

      ....jó holčiny odchovaný na časopise "BRAVO" jedna to sním "dělala" a pak se z toho snu probrala :-D :-D
    • Re: :D

      nedá se nic jinýho než souhlasit *1* *1*
  • lylyen777

    kdo pozna pokec ,kdo chce ondrov nick
    • Re: lylyen777

      a ty ho máš?
  • Chudák Ondra

    no,myslím si,že se Ondra musí asi hodně bavit,když si přečte,co tu nějaké slečny vyplodily=D
    • Re: Chudák Ondra

      to máš pravdu ale někdy si taky myslim že by ho to mohlo i urazit ale spíš ne páč ty holky sou zamilovaný :D:D:D
      • norcobike

        Re: Re: Chudák Ondra

        ..plně s tebou souhlasím!! :-D
    • Re: Chudák Ondra

      no myslím si že mu to nestojí ani zato jsem chodit!Takže si sem muzem psat co nás napadne a jemu to bude ......
  • parket..a

    :-O

    Co to tady píšete...jedna tady píše, že to s ním dělala.Panebože, je mu 14!!! tak se uklidni holka.Nic proti tobě, ale proč lžeš, stojí ti to za to?
    • Re: :-O

      twl...ty dvě ani newí co to sex je :D:D já netvrdim že o sexu vim všechno ale zase se nevytahuju stim že sem s někym chrápala a ty máš pravdu mě by to teda za to nestálo ale jim asi jo *3* *3*
  • Můj kluk

    Ahoj já vím že se vám Ondra líbí ale on už holku má takže mi ho neberte Ano. Mě je 12
    • Re: Můj kluk

      jo ondra je hezkej ae urcite s nim nechodis
      *14* *14* *14* *14* nechodis snim *3* *3* *3* *3*
    • parket..a

      Re: Můj kluk

      prosimtě co to povídáš?
    • martinka

      no na to teda zapomen ze ty s nim chodis jestli jsi to ty na tych fotkach tak si dost hnusna ja ho nemam rada ale jenom ti to rikam sory ale jestli si s nim nesukala tak ale nic zdar decka
      • barca

        zdar holky ja uz narozdil od vas sem to s ondrou delala a ty 12 ty jsi takova pica vis ja te moc dobre znam byly jsmenej kamosky a ty moc dobre vis zes ni ho prebrala ae ja uz ho nemam rada je to hajzl
        • Re: barca

          Já Ondru nesnasim uz mi prebral asi dve role v divadle *16*. On je vzdy ten nejvetsi mazanek. Ted jeste pry hraje neakou velkou roli v Ulici. Ale jak se rika vsechno hezke jednou musi skoncit a doufam ze to trvat moc dlouho nebude.... Ptz me zacina srat. *16*
    • _vandulik

      Re: Můj kluk

      klííídek
      • Re: Re: Můj kluk

        Ty si jako fakt myslíš,že s ním ta Alena(nebo jak se jmenuje) chodí,jo? *8*
        • Re: Re: Re: Můj kluk

          ton pochybuju :D vždyt jí je 12 a jemu 15 tak ako...hlavně se mi zdá že je pěkně namyšlená když se vytahuje že sním chodí *1* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *3*
    • lucinkael

      Re: Můj kluk

      No,neříkej,že s ním chcodíš!! :-D :-D :-D *1* *1*
  • elus.ska

    :D

    Krásnej klučina *14* *14* a krásne hraje zpíva a tančííí *8*
    • lucinkael

      Re: :D

      Nedá se jinak než souhlasit!:D *14* *14*
  • pinkmuffin1

    Hodně štěstí

    Sice tohohle klučinu moc neznam, ale přeju mu do života hodně štěstí.PS:pozdravuj Kačku Bártkovou!
  • lucinkael

    ...

    Člověk potřebuje minutu na to, aby se mu někdo začal líbit. Hodinu, aby ho správně odhadl. Den, aby se do něj zamiloval, ale celý život, aby na něj zapomenul!
    • Re: ...

      mas upe pravdu....mocky hezúú

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit