Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Ruml

OSOBNOST 29.3.2008 
105 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No a co ?

    Takových hvězdiček vyleze a zase shoří. A my se z toho přece neposereme. *5*
  • Jen tak

    Jirka Zonyga je opravdu dobrý, ale i když vyhrál v X faktoru, musím říci, že Ondra je ještě lepší - i když nevyhrál - je to prostě muzikant a zpěvák "pár excelence" a kromě toho mu musím fandit, protoře každý rok ho vidím a slyším u nás na Malosvatoňovické bulgrassové dílně ato se nenechá vypustit. Oběma gratuluji - protože vítězové jsou vlastně oba dva. Jura
  • cd

    spravny link - http://skandovatoranz.com/cdforbess ie *1*
  • cd

    nejde psat odkaz - asi kvuli reklame *9*
  • božéé

    *14* jsem tu dlouho nebyla,nikde nic nového o ondrovi *7* hergot stýská se mi po něm *5* *4*
  • Koncert

    Ahoj, moc sem Ondrovi během soutěže fandila a chtěla bych ho vidět zpívat naživo, nevíte někdo esli bude mít nějaký koncert? *4*
    • Re: Koncert

      http://www.centrumcernymost.cz/html /novinka-detail.php?id=122
      Jestli jseš z Prahy, můžeš vyrazit, já to štěstí bohužel nemám *8*
  • Vím Ondy profil na lidech

    ahojky lidičky.....vím profil na lidech Ondry je to O.Ruml....tak se koukněte čusík *14*
  • andrii

    Ondra na hradě Houska

    Byl jste včera někdo na hradě Houska, kde vystupoval i Ondra Ruml? *4*
    • Re: Ondra na hradě Houska

      Jasně,že jsem tam byla... To si přeci nenechám ujít!
      • andrii

        Re: Re: Ondra na hradě Houska

        A jaké bylo jeho vystoupení? *3*
        • Re: Re: Re: Ondra na hradě Houska

          Hrozně super. Zpíval Mám tě pod kůží a Don´t worry,be happy. U Mám tě pod kůží nevynechal tancování jako když to zpíval v X Factoru a u Don´t worry,be happy měl tu krabičku a nahrával jednotlivé hlasy. Mám ho natočeného a úžasně na mě zrovna chvílema koukal a ukazoval a to třeba i když třeba řekl don´t worry a krásně se pak usmál a be happy řekl a ukázal na paní vedle mě. Bylo to děsně super a nechal tam zpívat diváky atd. Mydlím,že by to někdy mělo být v televizi. Možná i na ČT1. Určitě vám dám vědět *3* Znovu ještě se zeptám,jestli někdo nemá pravdivý kontakt na Ondru. Takle se slavnými některými si píši maily a je to super. Jen se třeba zeptám kdy zase vystupují, jak se mají atd. Ondra je super osobnost a věřím,že ho sláva nikdy nezkazí.
          • andrii

            Re: Re: Re: Re: Ondra na hradě Houska

            Tak díky moc za info *3* S kým si třebas takhle píšeš? *4*
          • Ondra na hradě Houska

            Ondra byl na Housce uplně suprovej .. Od zpěvu až po pokec .. Dokonce mi pochválil účes a byla jsem s ním v šatně pro jeho dvd a podpis .. Jsme spolu několikrát vyfocení .. Řekla bych, že Ondra nemá vůbec chybu .. *4*
  • Kontakt na Ondru

    Ahoj, má někdo nějaký kontakt na Ondru? Třeba jen e-mail. Moc bych Vám byla vděčná. Kdyby někdo měl,může mi ho poslat na mail,nebo napsat sem. Všem moc děkuju
  • :-)

    Ondra je lepší než Zonyga.. měl to vyhrát on.. !
    • Re: :-)

      No jasně, Ondra je v lecčems skutečně lepší nežli Jiří. Soutěž dopadla, jak dopadla - teprve čas ukáže, kdo je skutečný vítěz!
      Petra
    • Re: :-)

      Byl lepší, ale vše špatné je pro něco dobré... Viděla jsem ESO s ním a Zonygou a bylo jasné, jak to je. Ondra měl přehled a rozhled a je zřejmé, že příležitost zviditelnit se uchopí za pačesy a nepustí. V budoucnu uvidíme, kdo byl vítězem. Držím palce...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit