Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Sokol

OSOBNOST 31.12.2006 
371 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tohle je pořádnej chlap♥♥♥ já z něj umírám♥ dokonalej! vtipnej,krásnej,sympatickej,hodnej! co víc si přát! *14*
  • Vůbec bych nečekala že mu bude 40 tak kolem 20-25 ale jsem rada že aspon nekdo srandovní se narodil v ŠUMPERKU
  • *14* *14* *14*
  • hraje/hrál Ondra někdy v nějakým pražským divadle? a jestli jo, v jakým a jakou hru.
    • Selenator
      Hraje i režíruje v Činohernim klubu :) http://www.cinoherniklub.cz/index.php/ostatni/ondrej-sokol.html
  • Schválně jsem se podívala, kolik mu je.. a rikala jsem si ze mu bude tak 23. A spadla mi brada, neverila jsem tomu ze mu je 40.. Ale i tak je skvelej, hlavne v partičce :P
  • ja vam prostě nevěřim že mate 40 let
  • dobrá práce ondro, pokáždé se mi zvedne nálada když tě vidím v partičce jsi vážně dobrej
  • On je tak famózní, neuvěřitelný.. V partičce je naprosto super, pořád se jen směji jůů :)) Ale koukala jsem kolik že mu je let, řekla bych mu spíš 28-30 *4*
    • Nikdo by mu netipnul 40... Mas pravdu Ondra je NEJ!!!
      *5*
  • je k sežrání!! *14* *14*
  • Vše nej k narozkám, v Partičce nemáte chybu, skvělej humor zábava, jste tam všichni výborní, doufám, že v tom budete pokračovat dlouho *2* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit