Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    Mě by jen zajímalo, zda si p. Vetchý, až mu umře nejbližší, také vezme na pohřeb šortky či džíny a modré triko.
    Jít do divadla v teplácích pokládám za projev asociálního chování a dávám tím najevo potažmo vztah k učinkujícím a k umění vůbec.
    Jaký vzkaz vysílá p. Vetchý svým ohozem zesnulým a pozůstalým si netroufám domýšlet. Nicméně mě to urazilo, ač jsem ho měla do té doby ráda.
    Na jedné straně vehementně prezentovaný "boj za člověčenství", na straně druhé takovýto projev "úcty". Myslím si, že nejde jen o formu.
    • liberte

      Re: dotaz

      Když se jdeme rozloučit na vždy s někým koho jsme milovali v tomhle životě,vůbec nezáleží na tom co máme na sobě,ale na tom co máme uvnitř duše.Nedělejme se někým jiným jen pro to že se to od nás očekává.Láska je to co prožíváme s každým kdo nějakým způsobem ovlivnil naši existenci.Tohle není ve zlém.
    • Re: dotaz

      Možná že i své návštěvy vítá v trenkách - soudě podle takto (velmi svérázně)vyjádřované úctě k lidem... Slova, slova, slova..X činy, činy, činy...
      Odpadky nepohazuji, s komanči jsem si nezadala, svůj názor řeknu zpříma do očí... Jdu-li na pohřeb, tak se adekvátně k situaci obléknu - skutečně nevypadám jako bych na pohřeb dorazila z úklidu lesa. Sociální inteligence se formuje od dětství....
      Také ho od té doby nemusím...
  • Fenomén

    Dobrý den, Ondro, zeptám se: Co je to? Co v sobě ukrýváte, že je nás tolik, které jste očaroval!? Pro mé okolí jsem byla exot, solitér. Být in dnes znamená mít na zdi plakát amerického herce a já propagovala Vás, Čecha. A teď se musím smát, když zjišťuji, že V TOM NEJSEM SAMA. Cítíte tu sílu v sobě, ta která z Vás číší?
  • Ahoj Ondro, uz dlouho se ti chystam napsat. Ani nevim, co bych ti chtela napsat. Hlavne to, ze dostanes vzdycky tak bajecne role a tak uzasne se s nimi dokazes ztotoznit a vyporadat :-).Jsi proste uzasny herec. Mam Te moc rada a preju ti mnoho uspechu. At se ti v zivote dari a jestli budes mit nekdy chvilicku, tak mi napis :-) mej se ahooooj Lenka
  • Dobrý den Ondro,v sobotu jste byl v Zoo v Chomutově a vyfotil jste se se mnou a s mým malým synem.Byl jste strašně moc hodný a já vám to nikdy nezapomenu.Jste můj veliký idol a na tahle chvilička strávená s vámi va mě zůstane napořád.Mám vás moc ráda a přeji vám jen to nejlepší.Jana
  • Pozdrav

    Přeji hezký den Ondro Je to bez mála 20let co jsi natáčel film na šachtě Mairau ve Vinařicích u Kladna ,tam jsme spolu hovořili o životě a tak. dále jsi si přečetl Sport a pokračoval jsi v natáčení.Snad jsi na to vzpomeneš. Přeji hodně krásných rolí s pozdravem příslušník VS Evžen
  • co se děje doma

    Ahoj strejdo Ondro, kdy přijedeš do Jihlavy? Možná na Vánoce? Strejda Martin měl něco se zádama, ale teď je to asi už dobrý. Byli jsme na Mikuláše s nima na Okrouhlíku. Taky se už těšíš na Ježíška,já moc. Pozdravuje Tě Anička
  • Ahoj Ondro,měla jsem tu možnost se s tebou asi před 10ti lety několikrát potkat. Možná si vzpomeneš-vlasatá Šárka z Karlína. Doufám, že se máš dobře nejen v práci, ale hlavně v soukromí. Moc bych ti to přála. Opatruj se
  • super

    Pana Vetchého mám moc ráda jako herce, ale raději a ještě více si ho vážím jako člověka - kéž bychom měli více takových lidí s takovou hrdostí a důstojností jako je pan Vetchý. Opravdu si ho moc vážím.
  • Díky všem...

    ...za sympatie.
  • Ondra

    Ondro všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí,zdraví a lásky.
    Přeje blanka374.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit