Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo by chtěl Ondřeje Vetchého za prezidenta???Pište.... *1*
  • Pan Vetchý, herec, který místo hraní podporuje a vnucuje svého prezidentského kandidáta formou spamu po celé republice, Vy už berete peníze za tyto služby? Tak že hraní nejde, nebo Vás nebaví?
    Jeden z příjemců spamu, jméno není podstatné, ani Vy se nezaobíráte, komu to posíláte, a ještě formou bez možnosti přímé odpovědi. *9*
    • Nevim, kde bere kdejaka filmova, serialova, divadelni, ci jina hvezdicka tu drzost, stavet se do role autority v nejruznejsich oblastech, vc. volby prezidenta, a vnucovat ostatnim sve nazory – a to jeste touto formou.
      Zajimave bude zjisteni, kde a jak prisli k nasim e-mailovym adresam a reakce UOOU. Jsem take prijemce tohoto spamu.
  • Vaším jménem je rozesílán e-mail žádající o podporu Karela Schwarzenberga. Nevím jestli jste se k tomu propůjčil, nebo byl zneužit, ale
    Volte spíš slušnou politiku a tu nikdo kdo sedí v současné vládě nezastupuje a vzhledem k provázanosti zastupovat nebude. Takže jasná volba je menší zlo a to je ZEMAN a přemýšlet včas spíš o volbách do sněmovny, aby to neskončílo zase u bandy zlatokopu napříč politickýn spektrem.
  • to je zklamání, bože to je zklamáni ...... *13*
  • pro pana Vetchého

    Zdravím Vás pane Vetchý.Nedávno jsme se viděli při natáčení seriálu Místo v životě v Nové vsi pod Pleší. Byl jsem tam se svou ženou Ilonou a já jsem ten polda z Třebíče. Chtěl bych Vás touto cestou pozdravit a poděkovat za velmi příjemné chvíle strávené s Vámi a s celým vaším štábem. Jestli máte zájem, tak bych Vám rád poslal nějaké fotografie z toho dnu. Mějte se krásně a ať se dílo daří. Ps. pozdavujte Barču
  • Vážení,chci přidat svůj příspěvek k osobě herce O. Vetchého.Dne28.2.2012 kolem 16.00 hodiny jsem měl tu možnost vidět pana Vetchého při cestě do Jihlavy ve vlaku, když přestupoval v Havlíčkově Brodě do vlaku. Nejprve jsem nechtěl věřit, že je to on. Potom jsem se přesvědčil, že je to skutečně on! Udělal na mě dobrý dojem, má slušné vystupování.
    Jestli toto čtete Ondřeji, srdečně Vás zdraví, cestující který jel do Cerekve a který seděl za Vámi, ale nechtěl Vás rušit ani vaší společnost.
    Přeji hodně štěstí a zdraví Gustav
  • ahoj ondro mužeš mi prosím tě poslat kontakt na danielu dík petr od koní
  • Ondřeji, přeji Vám i Vaší rodině radostné prožití Vánoc a mnoho Božího požehnání do příštího roku, krásné role, pokoj od bulváru a mnoho zdraví. Obdivuji Vaše občanské postoje, osobní statečnost a samozřejmě i herecké umění.
  • natáčení

    Po minulé 2 dny jsem měla možnost,díky mému synovi Maxíkovi(4roky)kterého si ve školce vybrali na natáčení nového filmu, setkat se s tak skvělým hercem - Onřejem Vetchým. Tímto Vám chci Ondřeji jen vyjádřit svůj obdiv nad tím,že jste i po celá ta léta Vašeho "hereckého života" zůstal tím obyčejným klučinou s čistýma očima. Díky za to že jste!, a přeji do dalších let hlavně zdraví.
    Jste krásný člověk a těch není zrovna moc.
    Vaše fanynka Ilona
  • Moc vám fandím

    Dobrý den Ondřeji,
    pomocí tohoto příspěvku Vás moc zdravím. Ráda se dívám na filmy a seriály s vaším obsazením a musím říci,že jste opravdu PAN herec.Nikdy jsem neměla možnost vás poznat osobně,škoda,ale působíte jako velice sympatický a milý člověk.Pokud je možnost od vás získat fotografii s podpisem,budu moc ráda.Moc vám fandím.Přeji mnoho úspěchů hereckých i osobních.S pozdravem Renča
    Přeji hezký den!!!!! *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit