Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvláštní náhody

    Nesleduji televizi a v běžném životě ani nemám na divadlo a kino čas. Dnes jsem bala překvapená, kolik nových filmů jste natočil. Říkám si jak je možné, že se o nich dozvídám až z internetu u bratra, sama ještě nemám zavedený internet. Zaujaly mě názory známého herce a až včera jsem si zapamatovala Vaše jméno. To jsem ale ostuda, bulvár nečtu a pamatuji si Vás jen z pohádky S čerty nejsou žerty. To je ale chytrej chlap, říkam si, když narazím na Váš rozhovor v časopise u zubaře. Aha, tak on se jmenuje Ondřej Vetchý a dokonce je i hezký. Prostě skvělej chlap a náhodou je herec. Tak ten má tolik fanynek, že ho ani nemám šanci pozvat na rande. Tak se aspoň pozvu do divadla, musí být prima vidět ho hrát naživo.. Tak skvělej chlap je určitě skvělej i ve své profesi..
    • Re: Zvláštní náhody

      Nakonec mě pozval na rande on sám a nečekaně mi zavolal ve chvíli, kdy mi bylo nejhůř. Ať už tomu můžu říkat osud, šťastná náhoda, nebo Boží vůle, splnil mi sen a setkali jsme se. Celou dobu mi uctivě vykal a na rozloučenou mě objal. Bylo to v den, kdy padla vláda, ale pro mě to bylo zázračné setkání a jsem za něj vděčná. Dnes už znám téměř všechny jeho filmy.
  • beautiful guy! *14* *14*
  • reakce na "prezidentský" mail:
    Dobrý den Pane Vetchý, znám Vás, mám Vás rád a velice si Váš vážím.
    Jsem ale dospělí kluk a mám vlastní názor …
    Nevím co napsat dál a nebýt příliš dlouhý. V zásadě mě moc mrzí, že se letošní prezidentskou kampaní národ rozdělil a na můj vkus se hází bláta více, než je zdrávo.
    Přeji nám všem nadějné zítřky a dál Vás mám rád.
    S přátelským pozdravem
    Jirka Bartoň
    e-mail: jbarton@post.cz
    PS: chce se mi věřit, že odpověď čtete osobně, když už se angažujete
    PS2: řešíte neosobně a strojově, odpověď na mail je nedoručitelná
  • Luky1987
    Ondřej Vetchý je good český herec
  • Dobrý den.
    Četl jsem Vaší obhajobu naších vojáku v Afghánistánu. Příjde mi to komické od člověka , který se vyhnul vojenské službě a zaplatil si modrou knížku. Zkuste se přihlásit po Vondrovi na ministra, máte podobnou kvalifikaci - také modrá.
    S pozdravem, Kamil, Teplice
    • Vážený Kamile,
      váš výrok vlastně asi ani nemá cenu komentovat, protože hlupákovi se nedá vysvětlit, že je hlupák! Předpokládám, že k takové kritice vás asi vedlo to, že jste sám byl v Afghanistánu a zažil jste, v jakým podmínkách tam naši vojáci žijí...
  • Dobrý večer, pane Vetchý,

    Cením si Vás jako herce, ale nerozumím tomu, proč i Vy jste se snížil k tomu, abyste „cpal“ lidem, koho mají nebo nemají volit!
    Já osobně bych nevolila ani jednoho z těchto dvou kandidátů, ale jsem zodpovědná a volit půjdu. Nebudu však volit někoho jen proto, že nám ho nutí herci, zpěváci, televize, noviny. Budu volit tak, abych si po volbách, ať už dopadnou jakkoli, mohla říct, že mé svědomí je čisté, protože jsem si zjistila dost informací k tomu, abych se rozhodla správně.
    Nevím, jaké informace máte Vy, ale já URČITĚ nebudu volit pana Karla Schwarzenberga! A není to ani o pravici, ani o levici, ale o mém rozhodnutí na základě faktů.

    PS: Pokud máte potřebu zahlcovat lidem mailové schránky, pak Vás prosím, abyste to příště nedělal…
    • přesně tak, škoda, je umělec, atraktivní...nemá to zapotřebí.
  • milada.zamecnikova
    Ondro,vše nejlepší k Tvým narozeninám,pro nás Brnáky je velká škoda,že tě vidíme jen ve filmech a inscenacích ale to co dokažeš předvést na divadelních prknech se s televizí nedá srovnat a nejen ty.Kdyžjsem jednou viděla Vladímíra Dlouhého hrát u Bolka v divadle Rivizora úplně to změnilo můj pohled do té doby na to princátko od Arabyly.Stahuji si divadelní záznamy s internetu ale moc jich tam není.Jako herec jsi výborný,to ostatní nemám právo soudit a tvé soukromí už vůbec ne.Musí byt celkém hrozný,být známá osobnost,ztráta absolutního soukromí a svobody,nezávidím.Milada,Brno
  • blahopřání

    Pane Vetchý, chtěli bychom Vám z celého srdce blahopřát k Vašim narozeninám. Velmi Vám spolu s manželem fandíme a vážíme si Vaší práce. Přejeme Vám vše, co je pro Vás dobré. S pozdravem Alena a Jiří Vráblíkovi
  • Jste skvělej!

    Ondro, miluju Vaše filmy, obdivuju co děláte pro přírodu a Barča je úžasná!!! Vaši příbuzní ve Chvalovicích u Znojma bydlí vedle mé babičky a dědy. Vždy když k nim jedu, jedu s alespoň malinkou nadějí, že TŘEBA budete taky na návštěvě u svých příbuzných a budu mít tu čest se s Vámi setkat a jít třeba do lesa..... sbírat odpadky, jak se o vás říká. Třeba se mi to někdy splní...... Janina
  • andynem2
    Všetko najlepšie k dnešným narodeninám *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší