Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Ondřeji

    Milý Ondřeji,už vidím,jak si čteš tady všechny příspěvky adresované tobě. Mnozí lidé si myslí,že vy celebrity sem do diskuze chodíte si číst,jak vám lidi fandí nebo nadávají.Ha,ha.Jo,lidi jsou nepoučitelní. *3*
  • v kolika filmech jana sveraka hral ondrej vetchy?
  • Pozdrav

    Dobrý den Ondro, chtěla jsem Vás prostě pozdravit a zároveň poděkovat. Dnes jsem si přečetla jeden rozhovor s Vámi a mohu na to říci jen to, že jste mě nezklamal (a za to děkuji). Je fajn, že jste. Těším se další filmy a přeji mnoho úspěchů. Kateřina
  • Velká zebra

    Dobrý den,
    pane Vetchý děkuji Vám za super zážitek ze včerejšího představení v Kopřivnici. Zvedl jste mi náladu minimálně do konce týdne:-) Měli by Vás platit zlatem. Vaše fanynka
  • Eden

    Dobrý den, moc se mi líbilo vaše působení v seriálu Eden.
  • Dobry den, pane Vetchy

    Dobry den, pane Vetchy Jakou otázku by jste si v tuto chvíli nejvic přál, abych Vám položila? K.
  • Jeden z nejlepších českých herců vůbec!Za Luňáka by si zasloužil sochu :-)
  • Ahoj.SOM tvoja obdivovatelka zo Slovenska a v tom serialy misto nahore si bolo uchvatny.len chcem aby si vedel ze aj tu u nas mas veeeelky obdiv. *14*
  • Dobrý večer...

    Právě se pročítám diskusí a dozvídám se na vás samé pěkné věci. Je úžasný, že i po tolika letech slávy jste príma člověk. A to je vzácnost.
  • KOLEGA

    Mám tu čest být od května 1994 Ondrovou kolegyní v Činoherním klubu a pomáhat mu jako nápověda při tvorbě jeho rolí. Máme se rádi. Děkuju mu za všechny chvíle, kdy jsme se spolu smáli a budeme se ještě smát! :-) Je moje zlatíčko. No... to zní moc infantilně. :-( Je moje ZLATO! :-) Irena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit