Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • víte, že se více a více s věkem podobáte svému otci? buďte šťastný
  • Ahoj Ondro,měla jsem tu možnost se s tebou asi před 10ti lety několikrát potkat. Možná si vzpomeneš-vlasatá Šárka z Karlína. Doufám, že se máš dobře nejen v práci, ale hlavně v soukromí. Moc bych ti to přála. Opatruj se
  • zdravím Vás, ráda bych věděla jestli jezdíte do Jihlavy- za bratrem, na Okrouhlík nebo třeba pracovně? děkuji a přeji krásné jaro
  • Díky všem...

    ...za sympatie.
  • Dobrý den Ondro,v sobotu jste byl v Zoo v Chomutově a vyfotil jste se se mnou a s mým malým synem.Byl jste strašně moc hodný a já vám to nikdy nezapomenu.Jste můj veliký idol a na tahle chvilička strávená s vámi va mě zůstane napořád.Mám vás moc ráda a přeji vám jen to nejlepší.Jana
  • Ahoj Ondro, uz dlouho se ti chystam napsat. Ani nevim, co bych ti chtela napsat. Hlavne to, ze dostanes vzdycky tak bajecne role a tak uzasne se s nimi dokazes ztotoznit a vyporadat :-).Jsi proste uzasny herec. Mam Te moc rada a preju ti mnoho uspechu. At se ti v zivote dari a jestli budes mit nekdy chvilicku, tak mi napis :-) mej se ahooooj Lenka
  • Ahoj.SOM tvoja obdivovatelka zo Slovenska a v tom serialy misto nahore si bolo uchvatny.len chcem aby si vedel ze aj tu u nas mas veeeelky obdiv. *14*
  • Dobry den, pane Vetchy

    Dobry den, pane Vetchy Jakou otázku by jste si v tuto chvíli nejvic přál, abych Vám položila? K.
  • ahoj ondro mužeš mi prosím tě poslat kontakt na danielu dík petr od koní
  • ahoj ondro nevým jestli si vspomeneš na ježdění ve svinčicích sháním kontakt na danielu mužeš mi ho poslat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit