Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velká zebra z České Lípy

    Dobrý den, gratuluji k skvělému výkonu na prknech našého divadla v České Lípě.
    Já se určitě zastavím, až navštívim Prahu *15*
  • dodatečné přání

    Dodatečné Vám přeji veselé vánoce, šťastný Nový rok a mnoho úspěchů v hereckém i osobním životě. Jan Mikunda loupežník (Císař a tambor)
  • co se děje doma

    Ahoj strejdo Ondro, kdy přijedeš do Jihlavy? Možná na Vánoce? Strejda Martin měl něco se zádama, ale teď je to asi už dobrý. Byli jsme na Mikuláše s nima na Okrouhlíku. Taky se už těšíš na Ježíška,já moc. Pozdravuje Tě Anička
  • Ondřeji, přeji Vám i Vaší rodině radostné prožití Vánoc a mnoho Božího požehnání do příštího roku, krásné role, pokoj od bulváru a mnoho zdraví. Obdivuji Vaše občanské postoje, osobní statečnost a samozřejmě i herecké umění.
  • v kolika filmech jana sveraka hral ondrej vetchy?
  • ze zvědavosti

    Přeji krásnej den, chtěl bych se jen optat jak moc máš zmapovanej rod. Od dětství mi děda říká, že snad máme něco málo společnýho(nějaký to koleno). Docela mě to zajímá.Jinak přeju nejen pracovní ale i osobní úspěchy. Děkuji Petr ze Sokolova.
  • Ježíš nebo Budha

    Pokoj Vám, zaujal mě rozhovor v nějakém časopise, kde jste mluvil o budhismu a o Bohu.V rámci budhismu jsem aktivně meditovala 2 roky, s Ježíšem Kristem žiji již více než 10 let.Občas změním církev, protože se často stěhujeme.Nejsem agent ani jehovista.Nabízím sdílení osobní zkušenosti a vlastního hledání.Mám 5 dětí, jsem vdaná a bude mi 40 let, takže to není pokus o rande.Pokud by jste si chtěl o těchto věcech popovídat, např. i s dcerou tak mám tel. 777 24 51 75
  • žádost o kontakt

    Dobrý den pane Vetchý, mohu získat e-mail adresu, nebo tel. č. na Vaši dceru? Moc rád bych ji pozval kamkoli. Seriózně. Smím?.. Děkuji Vám a držím palce ve vašem životě. Dan N.
  • bez nazvu

    Ahoj Ondro. vzdycky jsem se musel smat, kdyz se nekdo stal znamou osobnosti, kolik mel najednou pratel a znamych a jak se vsichni hlasili, i ti, kteri te videli jen jednou v zivote. Ted se hlasim i ja. Proc? Vzpominky. Ziju uz 12 let v Nemecku a nedavno jsem tady videl pohadku S certy nejsou zerty. A tak jsem te v interetu hledal a...nasel. Moc te zdravim a preju ti vsechno nej i do dalsi prace. Nevis kde bych nasel Michala Sykoru?. Kamarad z Jihlavy - Na slunci - Vlada Nemec
  • Jen tak...

    Tak jsem jen tak bloumal po internetu a bum! Na co to nenarazím... Ondřej Vetchý - diskuse... Tak jsem si řekl, že něco napíšu, jen tak, aby se neřeklo. *3* Jinak: doufám, že se máš dobře (nevadí, že ti tykám? Je to totiž kratší než: "máte" *1* )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit