Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav pro tebe!

    Ahoj Ondro, jsem stejný človíček jako vy, jen mám jiné životní cíle, takže nejsem známá, ani populární. Vaše herecké umění se mi líbí, umíte se perfektně vžít do rolí, což umí jen málo kdo, takže vaše filmy a seriály vyhledávám. Jsem další váš fanoušek, tak si toho třeba trochu budete vážit. To je asi tak všechno, přeji vám hodně úspěchů v herecké dráze i v soukromém životě! S pozdravem Lenka
  • Pozdrav

    Přeji hezký den Ondro Je to bez mála 20let co jsi natáčel film na šachtě Mairau ve Vinařicích u Kladna ,tam jsme spolu hovořili o životě a tak. dále jsi si přečetl Sport a pokračoval jsi v natáčení.Snad jsi na to vzpomeneš. Přeji hodně krásných rolí s pozdravem příslušník VS Evžen
  • Nesouhlas!

    Hluboce nesouhlasím s Vašim názorem na bratry Mašínovi.Jsou to vrahové a ne hrdinové!!!!! *9*
  • Ahoj :-)

    Dobrý den pane Vetchý. Uz dlouho jsem vás chtěl nejak zkontaktovat,protoze si nemohu pomoct a myslim, ze jste vazne genialni herec.Abych rekl pravdu nejvic jste se mi libil ve filmu Tamvomodrý svět,mozná i proto ze se odruhou sv.válu zajímam a zvlášte o piloty.Tak nejak mi to jeste priblizilo tu dobu.Jste mi takový simpatický a budíte ve me dobrý pocit.Doufám že mi prosím odepíšete,dokonce znám jednu dívku,dnes uz paní z vaseho detství:-). Tesím se na vasi odpoved a doufam ze napisete. Moc bych si toho vazil. Dekuji Ondra-P.S.: taky jsem býk 3.5.1989 :-)
  • Ahoj Ondro,moc ti fandím a přeju ti,at se ti vsechno daří.Pan Brodský řikal že máš talent,a nespletl se.Jsi fajn chlap,líbi se mi jak hraješ,i tvé názory na život.Moc tě zdravím a Barču taky.
  • Fenomén

    Dobrý den, Ondro, zeptám se: Co je to? Co v sobě ukrýváte, že je nás tolik, které jste očaroval!? Pro mé okolí jsem byla exot, solitér. Být in dnes znamená mít na zdi plakát amerického herce a já propagovala Vás, Čecha. A teď se musím smát, když zjišťuji, že V TOM NEJSEM SAMA. Cítíte tu sílu v sobě, ta která z Vás číší?
  • pro pana Vetchého

    Zdravím Vás pane Vetchý.Nedávno jsme se viděli při natáčení seriálu Místo v životě v Nové vsi pod Pleší. Byl jsem tam se svou ženou Ilonou a já jsem ten polda z Třebíče. Chtěl bych Vás touto cestou pozdravit a poděkovat za velmi příjemné chvíle strávené s Vámi a s celým vaším štábem. Jestli máte zájem, tak bych Vám rád poslal nějaké fotografie z toho dnu. Mějte se krásně a ať se dílo daří. Ps. pozdavujte Barču
  • Zdravím Ondrášku,už od mala jsem Tvoje velká obdivovatelka.Obdivuji Tě jako užasného člověka,no a samozřejmě i jako krásnýho chlapa:-))). Vím,že je to asi nemožný,ale říkám si že zázraky se dějí a třeba bys mi mohl napsat. Zuza
  • pozdrav

    Ondro, setkali jsme se spolu vícekrát, jsem ze sokolovska, jsme spolu přízeň, naposledy jsme se vyděli na pohotovostním pluku v Hrdlořezích, kam si chodil cvičit judo, asi si na mne napamatuješ, ale byl bych rád, kdyby si se ozval na moji adresu. dříve jsme se viděli když v Sokolově hrála Amfora, ale to bylo za bolševika. Chci dát dohromady strom rodiny Vetchých, včetně těch z Jihlavska, Znojemska, Sokolovska, Bendů z Okřišek atd.
  • blahopřání

    Ondříčku, zjistila jsem v naší kanceláři, že si Tě někdo zadal 6 x a tak jsem se podívala na Tvé webové stránky. Asi je moc nečteš, ale až budeš - tak máš moje nejvyšší uznání ( to Ty víš) a posílám moc pusinek !!! Irena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit