Přejít na výpis diskuzí

Ondřej Vetchý

OSOBNOST 31.12.2006 
132 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro pana O. Vetchého

    Vážený pane Vetchý, už hodně dlouho na mě velice příjemně působí váš herecký projev, zvláště pak ve filmu Tmavomodrý svět. Chci vám vyjádřit svůj obdiv a úctu za to, že do svých rolí vkládáte hodně opravdovosti a lidskosti, dále pak, že jste podle mě vlastenec tělem i duší, který se nebál komunistů před listopadem 1989 a nebojí se jich ani tedˇ. Naše republika by potřebovala více takových osobností, jako jste vy, ale bohužel lidé moc rychle zapomněli na to, co soudruzi všechno zničili a stále jěště ničí. Přeji vám hodně zdraví a jěště hodně rolí, které nás všechny zase potěší a poučí. Děkuji. S pozdravem Libor
  • Pan Vetchý

    Jste nám velice simpatický,hlavně od vaši role ve filmu,,Tmavomodrý svět,,kde jste hrál se svoji Bárou.Osobně jsme se setkali v Uhercích při oslavách,měla jsem tu čest si Vás i Báru vyfotit,byla skvělá.Pak se s Váma ještě manžel sešel na fotbale v Portugalsku. Je nám již přes šedesát,jsme o dost starší než Vy,ale fandíme Vám,děkujem za hezké role.V Uhercích jsme byly pozváni, neboť manželův otec byl příslušníkem 311 perutě.Proto ten ,Tmavomodrý svět nás tak vzal za srdíčko,dík.
  • zzzdenaaa

    Ondřej

    Ondřej je opravdový Pan Herec,osobnost, a také gentleman.
  • Zvláštní náhody

    Nesleduji televizi a v běžném životě ani nemám na divadlo a kino čas. Dnes jsem bala překvapená, kolik nových filmů jste natočil. Říkám si jak je možné, že se o nich dozvídám až z internetu u bratra, sama ještě nemám zavedený internet. Zaujaly mě názory známého herce a až včera jsem si zapamatovala Vaše jméno. To jsem ale ostuda, bulvár nečtu a pamatuji si Vás jen z pohádky S čerty nejsou žerty. To je ale chytrej chlap, říkam si, když narazím na Váš rozhovor v časopise u zubaře. Aha, tak on se jmenuje Ondřej Vetchý a dokonce je i hezký. Prostě skvělej chlap a náhodou je herec. Tak ten má tolik fanynek, že ho ani nemám šanci pozvat na rande. Tak se aspoň pozvu do divadla, musí být prima vidět ho hrát naživo.. Tak skvělej chlap je určitě skvělej i ve své profesi..
    • Re: Zvláštní náhody

      Nakonec mě pozval na rande on sám a nečekaně mi zavolal ve chvíli, kdy mi bylo nejhůř. Ať už tomu můžu říkat osud, šťastná náhoda, nebo Boží vůle, splnil mi sen a setkali jsme se. Celou dobu mi uctivě vykal a na rozloučenou mě objal. Bylo to v den, kdy padla vláda, ale pro mě to bylo zázračné setkání a jsem za něj vděčná. Dnes už znám téměř všechny jeho filmy.
  • KOLEGA

    Mám tu čest být od května 1994 Ondrovou kolegyní v Činoherním klubu a pomáhat mu jako nápověda při tvorbě jeho rolí. Máme se rádi. Děkuju mu za všechny chvíle, kdy jsme se spolu smáli a budeme se ještě smát! :-) Je moje zlatíčko. No... to zní moc infantilně. :-( Je moje ZLATO! :-) Irena
  • Pozdrav

    Dobrý den pane Vetchý, velice vás obdivuji jako herce. Byl jste moje platonická láska již z dob dospívání. Líbí se mi filmy, ve kterých hrajete a hledám stále nové, které jsem ještě neviděla. Přeji ještě spoustu dalších skvělých rolí, hodně zdraví a štěstí.Andrea
  • Úcta

    Dobrý den, Ondro, patříte mezi naše herecké JEDNIČKY a pokud bych mohla Vás nominovat na cenu, byla by to cena Thálie.
    Přeji hodně dalších osobních i profesních úspěchů.
    Díky že Vás máme.
  • Po stopách hvězd

    Tak na tento pořad jsem se Ondro musela kvůli Tvé jedinečnosti podívat, a byla to zajímavá mozaika osobitých rolí, do kterých jsi dával všechno. Škoda,je mi 36 let a v divadle jsem tě tolikrát neviděla, musím si to vynahradit.Skutečně jsi autentický, přirozený herec, každý divák Tvé postavě všechno uvěří, ale to je známá věc. Jo, a seriál Místo v životě jsem sledovala jen kvůli Tvému obličeji, jak se zas budeš tvářit až se dozvíš nějakou "jobovku", *3* . Takén se mi líbí, jaký máš hezký vztah k dětem, škoda, že nemám takového manžela, ten co ho mám si dětí moc nevšímá, spíš mu jsou na obtíž. *13* Mám Tě moc ráda- sorry, ale vykat nemůžu *3* a přeji Ti ještě spoustu krásných rolí a v životě jen štěstí. Ať dostáváš tolik lásky, kolik jí sám umíš rozdat. tangerine *14*
  • Užasny herec!

    Pre mna je kazdy film, divadlo, ci televizna inscenacia ,v ktorych hra pan Vetchy zarukou, ze to urcite bude dobre. Este nikdy som ho nevidela hrat v niecom zlom.Je podla mna proste vyborny. *4*
  • Moc vám fandím

    Dobrý den Ondřeji,
    pomocí tohoto příspěvku Vás moc zdravím. Ráda se dívám na filmy a seriály s vaším obsazením a musím říci,že jste opravdu PAN herec.Nikdy jsem neměla možnost vás poznat osobně,škoda,ale působíte jako velice sympatický a milý člověk.Pokud je možnost od vás získat fotografii s podpisem,budu moc ráda.Moc vám fandím.Přeji mnoho úspěchů hereckých i osobních.S pozdravem Renča
    Přeji hezký den!!!!! *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší