Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anett96

    Vše nej.....

    Vše nejlepsí moje zlatíííčko *14* Musíím sohlasit s xcornelia14 me se taky líbi v tech fantasy filmech skvelej herec *3*
    • Re: Vše nej.....

      proč mu pišete česky myslitee že vam bude rozumět! asi jste ůplně vypatlani.
  • xcornelia14

    Happy!

    Vše nej! Si dobrej herec.. hlavne když hraješ takové ty fantasy filmy;)
  • nej..

    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM...další úspěchy..atd. *3* *1* *14*
  • hougerka.edward

    Happy Birthday!

    Všechno nejlepší k narozeninám Orli..užij si naeozky a hodně úspěchu x) *14* *14*
    • xkostex

      Re: Happy Birthday!

      vsechno nejlepsi
  • maeve

    Vše nej

    Všechno nejlepší k narozeninám, Orlando *14* *14* *4*
  • brad

    JA

    PRAVDA!!!!!!!!!!! *3*
  • Orlando Bloom

    Orlandova nejlepší role byla jako Will v pirátech z karibiku. Moc se mi nelíbil v pán prstenů. Zato v pirátech byl božský...Na konci trojky mě rozbrečel...
    Kéž by byl i v dalších dílech je to nejlepší herec... *14*
    • Re: Orlando Bloom

      Tak s tím, že je v Pirátech lepší než jako Legolas, souhlasím. V Pirátech má taky větší prostor pro "hraní" a skaždým tím dílem je lepší. Já Orlanda Blooma moc nemusím, ale v těch Pirátech mě mile překvapil a moc mu to tam sluší
      • atreyka

        Re: Re: Orlando Bloom

        Nesouhlasím.Já jsem nejdřív viděla Pána Prstenů a byla jsem z Legolase unešená.Když jsem pak viděla Orlanda v POTC byla jsem trochu zklamaná(jak hereckým výkonem,tak postavou).
        Sice má v POTC víc prostoru,ale zahrát elfa je větší umění než hrát člověka,protože elfové jsou přece jen jiní než lidi.U mě je Legolas jednička a vždycky bude.
    • antidicaprio

      Re: Orlando Bloom

      berte to s tý lepší stránky,zůstane tam johnny depp. piráti bez jacka spwrrowa ,to by byla už totální blbost
      • maeve

        Re: Re: Orlando Bloom

        Jn, to jediné je důležité *15*
        • antidicaprio

          Re: Re: Re: Orlando Bloom

          tak pro mě jo ,johnny je můj hereckej idol ale orlando je zase krásnej *14* *4* *4*
    • atreyka

      Re: Orlando Bloom

      Nesouhlas.Nejlepší je Legolas a myslím,že i Orli je na tuhle roli víc pyšnej.Legolas je prostě krásnej,moudrej a statečnej elf.Zachraňuje svý přátele a Středozem...a navíc je nezadanej.Will to je pořád jen samé"Elizabeth,Elizabeth"...Neří kám,že mu to nesluší,ale Legolas to je prostě.. *14* *14*
      • jako legolas byl nej aspoň sem ho nezávidela nijaké ženské jako v pirátech
      • Re: Re: Orlando Bloom

        Přesně tak...a ty jeho očíčka, ušíčka, úsměv, vlasy...no prostě všechno...upe dokonalost *14* *14* *14*
      • angel.and.connor

        Re: Re: Orlando Bloom

        přesně tak jako Legolas je uplně totalně šíleně k sežrani...prostě super..tam je prostě nejlepčí...a pro mě vždycky bude!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: Orlando Bloom

        ojo legolas je rozkošnej, a je to jeho první role na tu se nezapomíná a je nezadanej t je fakt , i když mu je přes 2000 let *14* *14* *5*
        • xkostex

          Re: Re: Re: Orlando Bloom

          jako legolas je napros¨to bozi proste rostomilej *14* a jako will je taky krasnej
    • nika.

      Re: Orlando Bloom

      tak s timhle příspěvkem zcela souhlasim *3*
  • *iN LoVe*

    Jóó...Orlando je upa náhherný ve všech filmech *3* je to jeden z mých nej herců!!! Je upa božskýýý,,,klááásnýýý....ůůůžaaasnýýý... Mam ho moooocinky rááda *14* prostě 4ever :o****** *iN LoVe**** *14*
  • atreyka

    Legolas

    Jako Legolas v Pánovi Prstenů je naprosto dokonalej.Vypadá tam nádherně a i povahově je super.Orlandova nejlepší role,tu už nic nepřekoná.
    A zajímalo by mě jestli je pravda,co se píše o Mirandě,jak ho podvedla nebo jestli jsou to jen trapný drby.Jestli to fakt udělala,tak je to mrcha a Orlanda si nezaslouží. *14*
    • Re: Legolas

      Naprosto s tebou souhlasím....a s tou Mirandou jsem to taky četla. Byla bych ráda kdyby to byla pravda, ne že bych mu to přála, ale ona by mu jen ubližovala a trápil by se. Taková kráva jako je ona si ho ani trochu nezaslouží. Orlando je prostě SUPER a ona je blbá...doufám že se rozejdou a že si Orli najde nějakou hodnou holku *4* ...Koblížek slaďoučký *14* *14* *14*
    • atreyka

      Re: Legolas

      jéé to srdíčko na konci mělo být jinde,sorry
  • nika.

    ______

    Tyjo, mě tak příšerně štve, že Orlando nebude v Pirátech 4... Jack fajn, ale bez Willa to neni ono, ten je naprosto úžasnej a dělá ty pravý Piráty z Karibiku. Mně to tak vadí že si to ještě budu muset pořádně rozmyslet jestli se na to vůbec podívám *16*
    • Re: ______

      A Štvorka BUDE BEZ ORLANDA???????
      TO UŹ REŹISEROVI NAPROSTO VRZGA??????????? *16* *16* *16* *16*
    • elizturnerova

      Re: ______

      tak s tím s tebou souhlasím! Piráti bez Willa nebudou to praví, kvůli čemu se na ně vetšina lidí dívá. A Keira tam taky nebude. Osud si umí velmi divně hrát. takhle je roztrhnout!! *16* *9*
      • mikes38

        Re: Re: ______

        tjn to bude uplne k nicemu i kdyby mel chapadla jako davy jones tak by mi to nevadilo aspon by tam byl *3*
        • nika.

          Re: Re: Re: ______

          No já jsem málem chcípla spolu s Willem když jsem trojku viděla poprvý a pak tu radost (a to sem byla ráda ikdyž jsem ještě nevěděla jestli z něj taky nebude chapadlatec....)že to nakonec dopadlo dobře zkazí ta blbá 4 *16* Na co to je, když tam nebude *16* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit