Přejít na výpis diskuzí

Orlando Bloom

OSOBNOST 31.12.2006 
622 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katuuliiinkaa

    Orli....

    No co dodat Orlando je prostě úúúžasnej... *14* *14* *14* *14* ....úpa všude mu to slušíí... *14* *14* *14* ...ae nejvitc mu to sluší v PIRÁTECH Z KARIBIKU.... *14* ..ae jinak je stejně krásnej... *14* *14* *14*
    • atreyka

      Re: Orli....

      *13* Nejvíc mu to sluší v Pánovi Prstenů *14*
      • soska

        Re: Re: Orli....

        jjj to je pravda *4*
    • nika.

      Re: Orli....

      Jo, v pirátech je nejkrásnější a nejúžasnější *1* Ale ve trojce se na ten konec naprosto nemůžu dívat *9* - na Willa probodnutýho mečem neni pěknej pohled...
      • Re: Re: Orli....

        noale v tej šatke....? *7* kedysi sa mi tiež pačil ale teraz?.... *9*
      • elizturnerova

        Re: Re: Orli....

        no to fakt není pěkný pohled.
        • Re: Re: Re: Orli....

          moja reč *3*
    • 4evercharmed

      Re: Orli....

      souhlasím:)je prostě božskej *14* *14* *14*
  • trochu více talentu

    Orlando je moc hezký kluk to uznávám, teď ještě kdyby měl ještě trochu více toho hereckého talentu, že. Ale zase uznávám, že na filmy kde hraje se koukat dá, to zase jo. Nejlepší z nich je bezpochyby Pán prstenu a království nebeské.
    • joliett

      Re: trochu více talentu

      To s Tebou souhlasím, já ho taky úplně žeru a viděla jsem snad všechny filmy kde hraje ale ta jeho mimika a to herectví mi připadá všude stejný ale jinak je fakt super a ať má vousy nebo ne, ať má dlouhý nebo krátký vlasy, tak je vždycky k sežrání a to je SUPER!! Akorát by mohl zase něco natočit, páč už mám docela absťák.
  • rpattz

    ITS RIGHT

    Jo jo ten čloěk, kterej říká že asi nemáme žádnou šanci (jako mi fanynky Orliho) má pravdu. Řekla bych že je to řečeno trošku narychlo ale je to pravda........ALE STEJNĚ HO ŽERŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14*
  • Nejkláásnější kluk na světě: Orli!!!

    Já si myslím,že orli je lepší než Johny Dep... Já ho upa zbožňuju!!!!§On je upa náááádheeernýýý!!!!!!!!! *4* *14* *14* *14* Krasavec!!!!
  • darkdragonfly

    <3 legolas...

    když ho vidím jako legolase, div se mi nepodlamují kolena *1* *14*
    • Re: <3 legolas...

      Jo no
  • m.j.

    jo

    je docela dobrej líbyl se mi docela v pán prstenů a v pirátech ale jinak nic moc *5* *4*
    • darkdragonfly

      Re: jo

      víš co, radši se běž mrknout do slovníku spisovný češtiny.... *5* mě se totiž zas tak moc "nelíbý" to ten tvůj pravopis *1*
  • uvidíme

    Tvářičku má hezkou to jo, a když ho bude člověk brát jako takové hezké princátko z Anglie a maličko přimhouříme oči nad jeho hereckým umem, tak jo, mám ho docela ráda. žádný super herec se už z něj asi nevyklube,ale co.
  • orlando bloom

    I love you!!kiss.my name is eliška.my email is ejika-@seznam.cz.
    write soon *14*
    • turmawen

      Re: orlando bloom

      jasne, on urcite napise *7*
      • turmawen

        Re: Re: orlando bloom

        hele, ktera z fanatickych faninek napsala ze meri 179cm??
  • sandrinka123

    Orlando

    Orlando je dolce,dolce,dolce.
    Je fakt krásnejjj!!!!
    Nejkrásnější je v pirátech tam fakt sexy!!!
  • kity25

    Love Orlando

    *14* Orlando je k zakousnutí *14*
    3koda, že mu není míň *9*
    *14* *14* *14* Ale je úžasnej *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit