Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2834 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LindaNorisova
    Proti Ornelle nic nemám,ale ta blond jí slušela víc než tahle!!
  • Brad má snad milion,to z těhotenství nebude ! *2* *2* http://img.ahaonline.cz/img/18/full/1861893-img-ornella-uz-si-planuje-veselku-v4.jpg?v=4
    • fuj,pište k tomu varování,málem sem zahodila telefon,když se ta fotka zobrazila...
      Někteří jedinci mají nevkus, v tomto případě má nevkus tuto osobu...
  • Ornella opět ztloustla a když se ukázala po roce ve stejných šatech,bylo
    to obzvlášť znát : https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1382017_560905610647797_1566577838_n.jpg
    • nechci se jí nijak zastávat, ale připadá mi, že to jsou fotky před a po porodu a vzhledem k tomu,že nebyla kdovíjak štíhlá už před tím,není se čemu divit,že teď vypadá,jak vypadá...ošklivá bude furt......
      • Ztloustli jí i ruce plus brady..to z císařského řezu nebude..navíc
        ztloustla až v posledních dvou měsících - tedy půl roku po řezu,takže
        z toho to už nemá..jelikož byla chvíli zhublá,ale pak zase všude
        nabrala.. *1*
        • no,škoda teda,že jí místo kg napřibylo IQ...
  • kdy už jí tady smažou ten lživý profil. Pes po ní neštěkne, nikoho nezajímá, ale furt tady straší...
  • ..už mě nezajímá...nudí.. *15*
  • Moc jim to s Pepou slusi! At jim to vydrzi!!! ❤
    • Přesně tak !! Přeji jim to oběma. Or umí vařit je milá a hezká, má krásného zdravého syna, stabilního partnera, jen tak dál :)
      • ty jo...co to hulíš za matroš??? Vařit??? to pochybuji, ale to by snad měla umět každá baba, která chce mít rodinu a starat se o ni. Milá a hezká??? Tahle odulá tuctovka z maringotky, co za bůro láme vzduchovku? Jestlipak má Gábina na ni taky stejný názor, že je milá. A stabilní partner? Stabilní pokaždé s jinou. Opravdu, jen tak dál.
  • Gábina Partyšová prodává vilu za moře za 9 melounů a chudák stará Štiková má na krku exekutory. To musí bolet. *3*
  • Lepší je být SOCKOU ,než si hrát na milionářky a čelit 7 exekucím. Po dlouhé době jsem koukla na článek o Štikových a nestačila jsem se divit. Tady na diskusi "nějaký jedinec" pravidelně nám nadával do socek co jen pomlouvají Váženou bohatou rodinu Štikovic a hle ona ta rodina je na tom ještě hůř než kdejaká socka. Tak milá rodinka se bude muset hodně ohánět, aby mněla aspoň na žrádlo.
    • Taky se tu ten jedinec už tak často neobjevuje. Asi to bude tím, že Ornella dosáhla svého a tak nějak se stáhla,kdežto její máti, to je mor... Objeví se ze špíny,nadělá paseku a při tom ho zahubí obyčejná plíseň...
  • Ornellko jsi krásná
  • ještě pár kliků a bude mít 4000 nelíbí se ! *15*
    • aspoň v něčem bude no.1
      • 4000 prolomeno ! *15* Dáme 5 tisíc ! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit