Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak takhle nějak prý vypadá "krasavice inteligentní" ! http://www.osobnosti.net/foto/ornella-muti/114316-20120816234714.jpg *2* *2* *4*
  • Byla jednou Ornela Štiková na rybách a chytila zlatou rybku, A ta zlatá rybka jí povídá ,,Když mě pustíš, tak ti splním jedno přání,,.
    Ornela se zamyslí a říká ,,Chtěla bych dítě s někým slavným, kdo má peníze a kdo by platil celé mojí rodině všechny účty,,.
    Rybka říká ,, To není jen tak, to by tě někdo musel mít alespoň trochu rád a pak by to šlo. Nemáš tam něco lehčího?,,.
    Ornela se opět zamyslí a říká ,,Chtěla bych být strašně chytrá, umět se vyjadřovat a být prostě inteligentní,,.
    Ryba se na ní podívá, odplivne si a řekne ,,Víš co, Pepa Kokta bude na festivalu v Karlových Varech ožralej jako prasátko, tak to můžeme zkusit s tím děckem,,.

    *1* *4* *15* *2*
  • Ale její sestra nikdy nebyla tak tlustá, jak se to v té Monice nahromadilo???
  • Tak to se budeš divit, už se o Ornelu zajímal jeden bezdomovec, dva romové, eskymák a jeden arab, který si myslel, že je to dvouhrbý velbloud. Ten arab už žádost o přidělení zrušil, když mu řekli jak se věci mají.
    *3*
  • Jediné, co se Ornelle a její vypráskané famílii povedlo, je, že z bulváru vytlačila Bartošovou, i když ta, na rozdíl od ní aspoň něco dokázala, než se o ni začal zajímat bulvár. Je mi ukradené, jestli Ornella, kterou jsem před dny neznala, je těhotná a s kým, tím spíš s nějakým Koktou, kterého jsem před dny taky prakticky neznala. Při pohledu na starou Štikovou, jejíž krásu a inteligenci Ornella zjevně zdědila, se bojím, aby dítě nezdědilo totéž. Nechápu, proč někdo propírá přes bulvár, že čeká dítě se ženatým mužem, navíc nepochybuji o tom, že ze strany Kokty šlo fakt jenom o úlet a o Ornellu ani o dítě nestojí. Ruku na srdce, kdo by stál o takovou slepici?
  • Tak to jeste bude divocina, anonyme;))
  • Taky jich mám spoustu a je to opravdu síla. Až přijde čas, tak se ještě hodně nasmějeme.
  • Nebojte, ono na to dojde...:))
  • prosím, nějákou story. Vždy si vezmu kafe a jdu si počíst, je to docela nývykové...
  • Anonyme, jeji sestra se jmenuje Linda, jestli si nezmenila jmeno, kvuli ostude;)
  • A reknu ti, jeste neco. Praha je hodne mala, a i kdyz s vasi rodinou netravim cas, tak tech historek mam spoustu o vas. Nechtej, abych je tady vytahla a mela vase rodina jeste vetsi ostudu, nez mate. Ono uz to snad tedy ani nejde, ale presto...
  • Zlato, zopakni si 2. tridu, at te nauci oddelovat vety carkami, ta splacanina slovni, kterou jsi tady horko tezko vypotila, se neda cist. Nebo ti nekdo se slovni ulohou pomahal? Vemte si radsi kalkulacku a bezte pocitat, kolik vam hodi, to vase praskani do medii, vsadim se, ze uz mate spocitane, komu ( vsem, kdo zaplati) a za kolik ( za hooooodne) , prodate cely porod Ornely;), slava, bude na permici do fitka, Charlotko;)
  • Trochu si to pleteš, uvádím zde rozdíl:

    http://cs.wikipedia.org/wiki/Hroch_oboj%C5%BEiveln%C3%BD

    http://zivotopis.osobnosti.cz/josef-kokta.php

    O hrochovi je toho napsáno daleko víc
    *1*
  • co se nechala oplodnit hrochem ! *15* *15*
  • haha...Když taková debilka čeká dítě s prasetem,je to spíš na přání upřímné soustrasti !!! *6* *6*
  • těhotnou ššštětku klidně ! *6*
  • A ještě by mě zajímalo, jak je to s Hotelem Prokopka na adrese Prokopova 156/11, 130 00, Praha - Žižkov.
    Tam taky sídlí nějak podezřele moc firem a to je taky nějaké divné?????
    *5*
  • Co se týká výše případných alimentů, tak jsem přesvědčen, že rodina z Hostivic by si představovala něco ve výši 3-4 průměrných platů a to proto, aby již nemusel nikdo od nich pracovat.
    No pracovat, ono to s tou prací nebylo nikdy tak růžové. Když se podíváme na maminku Štikovou, tak to máme: Živnostenské oprávnění na úklidové práce, vznik oprávnění 20.5.1998, datum zániku 3.6.2009. Dále tu máme : Živnostenské podnikání na hlídání dětí, vznik oprávnění 20.5.1998, datum zániku 3.6.2009. Jako další je tady: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona a to realitní činnost, správa a údržba nemovitostí, vznik oprávnění 3.06.2009. Co bylo příčinou toho, že tak znenadání došlo ke změně podnikání a ostatní bylo zrušeno? Co se stalo v polovině roku 2009, že se přeorientovala paní Monika Štiková z obyčejné uklízečky a tety od dětí na podnikatelku v oboru správy nemovitostí. To je trochu velký skok. Zná někdo odpověď? Kde byla Monika na jaře a létě 2009? Vypadá to, že se začala se starat o blaho lidí, kteří vlastní nějaké nemovitosti a ona je spravuje k jejich naprosté spokojenosti?
    Ano, adresa je tam uvedena Nad Želivkou 618, 164 00, Praha - Nebušice. To je pravda, to je ten dům, který díky obratnosti babičky tato rodina vlastní v Nebušicích.
    To pan Michal Štika, ten má svůj podnikatelský rejstřík hóóódně dlouhý, ale všechno má zrušené, jak je to možné, asi má již nahrabáno, nebo je tzv. bílím koněm? A kdo je paní Pavlína Malinová? To bude asi sestra paní Moniky Štikové, jnak to nevidím. A nebo je to jen nějaká příbuzná pana Jaroslava Maliny, vždyť je to jedno.
    Všechno je to nějaké podivné, až zarážející, prostě neuvěřitelné.
    Vždyť je to tak bezúhoná rodina, ne to jsem si dělal opravdu jen legraci. Kdy nám paní Monika přizná, jak je to s tím jejím podnikáním a jaké je její oblíbené auto a jestli by si je koupila za hotové, nebo na splátky. Nebo kde by třeba chtěla bydlet, když za pár dní nebude moci vystrčit nos v Hostivicích z baráku?
    Mohla by už konečně kápnout božskou a přiznat, že je ta největší mrcha pod sluncem a jak to vlastně bylo s tím kondomem, co jí Ornella přinesla po chlípném aktu s opilím Koktou?
    To si ještě počteme a možná se zase objeví něco zajímavého a bude to určitě nějaká pecka, na to dám svůj krk, že se hodně nasmějeme

    *1*
  • No ja jen ze tady delate buh vi jak znate moji celou rodinu atak dale a pritom jste se videli naposledy v osme tride to je opravdu velmi k smichu :D. Ale tak ted si vybijite zrejme sve komplexy tady ktere zrejme jeste stale mate ze zakladni skoly :)...Sbohem
  • Moniko, to píšete vy, nebo jste už zmanipulovala opravdu i tu nejmladší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit