Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bych jim tu sanitku nechala zaplatit, oni si k tomu ješte pozvali komparz se sanitkou za naše peníze, oni už vážně neví jak by na sebe upozornili.
  • Vctrcztvhtrcutrcutrc








    Gfcguigvjzvuzviztviutvtzc;:fsa;/svý;tes;/ad:-dá:-dá-:dá
  • Asi jo ...... BˇkjbˇkjbˇkjbˇkkjbLk´kKńnLknklkn
  • S








    K
  • michal.pristic
    já naní myslím chci si jí vzít za ženu
    • Ty jsi ichtyl!!! Nepáří se Štikovi mezi sebou?? Nejsi ty ten jeji bratranec Artur? To by tak odpovidalo , deb..e!
  • Clarisko, zjisti si něco nejdříve o slečně x a pak piš do diskuze, tvá naivita mě dostává.
    Takže ty si myslíš že to těhotenství je náhoda?
    Myslím, že by bylo potřeba kontaktovat sociálku, protože rodina je pomatená a nic si neuvědomují.
    Prý slečna x vynechala úmyslně antikoncepci!!!
    Blázni si vymysleli PROFIL na OSOBNOSTECH ... co vymyslí s tím nevinným člověkem co se má narodit?
    Je to jen spodina clarisko celá famílie...
    Je to horší než partyšky, ty se snažily aby se tam dostaly tadle je schyzofrenní a troufla si jen na důchodce, možná má i papíry na hlavu, žije vymyšlený život!!!!!
    *16*
    • Nevím, jestli úmyslně vynechala antikoncepci, o tom se může polemizovat, ale pravda je taková, i kdyby Koktu sváděla, tak jemu je snad skoro 60, má rodinu a manželku a před oltářem sliboval věrnost a jak to dodržel? To on by měl mít rozum a ne to házet na 19tiletou holku, která je svobodná a nikoho nepodvedla. Kokta si za to může sám a Partyška trpí jeho vinou, ne Ornellinou.
      • Vynechala ji zcela záměrně,protože se chtěla zviditelnit,což se jí
        také podařilo !!
  • Vhvjhch"kjmjhv´jhv´jgvmgmchg
    Vjhvjhvjhv
    Vjhvjv
    Hvjb
    Vn
    N
    N
  • .dá:-dá-dá-ESA:/-








    Kjhiugvufiubbukkbuzb
  • F








    L
  • Kolik korun stojí Blesk pěkně prosím? 10 Kč? No, celkem vyhozené prachy...nechtěla bych to ani zadarmo. Kdybyste lidi ty peníze věnovali radši nemocným dětem a lidem, na útulky apod. udělali byste stokrát líp. Všechny utracené peníze za ty prolhaný slinty věnovat na charitu... Pane jo, to by byla pěkná sumička. To by bylo zachráněných životů!! Kdypak to Češi konečně pochopí.
    • Co to tu meleš? Blesk bych si nekoupila,ani kdyby byl zadarmo - jde mi o to že ten rozšláplý přiblblý obličej slečny O ( panebože 19 let a celebrita - svatá prostoto!)na mě kouká , kam se vrtnu- otevřu internet a hrůza, kouknu na televizi- ještě větší- to mám prodat komp a televizi a koukat do kamen? Sbalte si ji a přestaňte tou špínou otravovat slušné lidi. Prachy , které vynaložíte na pitomosti jako péče o těhotenskou pleť, zviditelnění se a další kraviny raději věnujte opravdu postiženým a potřebným je jich nejen v téhle republice víc než dost. My kteří poctivě chodíme do práce a makáme na pitominy nemáme čas. Musíme se totiž ohánět, abychom nejen uživili své děti, ale občas přispěli i na ty ostatní, kteří nemají nic a nemají ani vyhlídky na lepší budoucnost.
      • Nemůžu za to, že jsi smysl mého příspěvku nepochopil-a. Ornella na tebe kouká z internetu? Jakože by si ji Seznam dal jako svou tapetu? Na Ornellu zíráš pouze v případě, když rozklikneš nějakou zprávu o ní. Jinak na ni zírat nemusíš. V televizi můžeš přepnout na jiný kanál,když vystupuje. Ty zchátralé noviny typu Blesk, Šíp taky kupovat nemusíš, páč tam nenajdeš jediné pravdivé slovo. Jak jednoduché.....
        PS: rady ohledně péče o těhotenskou pleť já zas považuji za docela prospěšné,na tom není nic špatného, na rozdíl od dobrovolného sponzorování bulvárních sajrajtů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit