Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Htr








    Lklkhb
  • Přestaňte si kupovat ty bulvární škváry jako je Blesk, přestaňte číst internetové zprávy, přestaňte zírat na VIP zprávy a uvidíte, jak rychle Ornella zmizí v vašeho života. Vždyť tyhle bulvární cinty existujou jenom proto, že lidi na to zabírají, vyžívají se v senzacích a pořád to kupují. Takže vlastně nadávejte sami sobě. Já tenhle hnusnej bulvární svět vůbec nepodporuju a taky mě nic nevytáčí. *15*
  • Uztrewqasdj JK LOH zd huhu ji in
  • Petyše je rodina Stikojc!
    VjhvjhvˇkjbˇkjbkjbkjnjkLnklLkm
  • Ujvjzjzt








    Rerxtrczvjzgvuzfctfjvuzttzrdxzd
  • Koktak bude mit syna a Koktatko brasku :))).....ale nee od Partysky jak vsichni vime :)
  • *7* *11* *14* *11* *15* *1* *1* *1* *1* *6* *3* *10* *11*
  • Jsi znudena zoufalka který nezbývá číst si o prostitutce?
    Vjhvgv´jhbˇkjbˇkhbˇjˇkjbˇkjngfxhfdyvbjhkhgjhvljhbljhvlbkjbˇkjˇkbˇkjb
  • Kgvzvztvjtvjzt








    Ilkjztcgvugvjzfjgvhtfcgvkgu
  • jezis, uz to holku nechte napokoji. A Kotka tady. Taky kdyby vas to vse tak moc nezajimalo, taky by se o tom nepsalo. Ja jsem ornellu znala a neni to spatna holka. Nevim sice co ji k tomuhle vedlo a nevim co je pravda ale vim ze tahle vase obsese z ni je teda nehorazna. Na me stikovy byly vzdy mily, i kdzy jsem se s nimi leta neztykala. Tak uz prestante a radsi se venuje svym rodinam. At si oni delaji co chteji
    • Jee, tak ona uz spi i s Kotkem??;)) nebo jsi se jen ve vzteku prehmatla a zamenila Koktu s Kotkem?;)
    • jojo máš pravdu, není to zase tak špatná holka, na mě taky štikovi byli vždy hodní , dokonce mi dali i použité spodní prádlo, a mohla jsem ho po nich přeprat na veřejnosti, ale bála jsem se, taky jim fandím, a zítra pošlu žádost starostovi HOSTIVIC, že by měli dostat čestné občanství, protože se asi možná zase budou stěhovat, protože oni vždycky jsou tak populární , že musí odjet v tom nejlepším-jako cirgus HUMBERTO, dokonce mi jednou koupili i kafčo))) TAKY jsem pro , aby už je lidi nechali na pokoji.není to fér, být takový zlý a nemorální

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit