Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thfchtrxrbztdxbzrinrg








    Khvfkuzthdztdctfcjtfchtfcuckgvtdxzfdkkgczrsylifs-rs:-dá-fsa53/
  • Dejte tý holce pokoj, když vám tak strašně vadí,tak ji ignorujte a je to vyřízený ne? Ona na lidech jako vy pouze vydělává.
    • Hlavně na lidech, jako jsi ty, kteří se jí zastávají :)))
      • to je její máma, píšou si tady sami a záměrně tím provokuji a zvyšují si sledovanost))))))))))))))))))
  • omlouvat někoho, že druhý snad byl v jejím věku horší? To je ubohost.
    • kiss.miss
      ..samozřejmě jí to neomlouvá to sem tím ani nemyslela ..ale to by sme se mohly dohadovat hodiny...a co se týče ubohosti se k tobě radši ani nebudu vyjadřovat . *5*
  • *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • *16* *16* *16* O *16* *16* *16* !!!!!!
  • Já si zas myslím, že Ornella je jen Koktova další oběť....tyhle postarší chlápkové už vědí, jak oblbnout mladou holku a Ornella mu bohužel podlehla. Asi se jí líbil a Kokta toho jen zneužíval. Můžeme tady jen spekulovat, zda antikoncepci vynechala úmyslně nebo neúmyslně. To ví jen ona sama. Každopádně Koktovi je teď asi velice trapně, když vylezlo na povrch, co je to zač a Partyšový asi taky, když vidí,jak jí její drahý šíííííleně miluje. Když se dohodli na tom, že budou mít otevřený manželství a budou moct spát s kýmkoliv, tak nerozumím, proč okolo toho dělají neskutečný haló. Že Kokta narazil zrovna na Ornellu a ona mu to takhle vrací, to už bych neřešila. To je jen důsledek jeho činu. Mohl narazit na horší ženskou. Kdo ví taky, co Ornelle nakecal a nasliboval... Takže se tady nenavážejte jen do Ornelly, ale koukejte se na to rozumně ze všech úhlů....
    • Kokta s Gábinou, že dělají neskutečný humbuk? To bych tedy opravdu neřekla.. jediný, kdo to neustále dokola řeší a vykřikuje po celé republice je Ornella! Ti dva pouze čelí tomu jejímu otřesnému chování! Gábina pak jen korektně prohodila něco o soudu, o urážce a veřejné pomluvě, s čímž naprosto souhlasím.. vše začala Ornella a vše to také bude muset skončit.. kdy? Jak dlouho se ještě bude veřejně ponižovat?..no asi o ní ještě nějaký ten čas uslyšíme..
      • Kdyby ti dva neměli mezi sebou dohodu, že můžou vyšukávat bokem, nic z toho by se nedělo.... *5* Jak jednoduché k pochopení.
        • Jak jednoduché k pochopení? Asi ne ale pro Tebe, když jsi zřejmě nepochopila o čem mluvím..
          • tys nepochopila o čem mluvím,sorry..
            • ne, to jsem teda vážně nepochopila..:P
    • Ať na to koukám ze všech stran vychází mi jediné.....když ženská nedá, chlapovi zbývá ji jedině znásilnit, což v tomto případě asi nenastalo. Takže pokud by Ornellka nenastavila, Kokta by s ní nic neměl. A v 19 letech už by to neměla být naivní blka, která skočí chlapovi na sladké řečičky.
      • vtipný....za všechno může vždycky ženská. A proč ji Kokta sváděl, když je ženatý?
  • Tak větší špínu než tuto rodinu jsem nikdy neviděl!
  • *1* *9* *13* *13* *8* *9* *13*
  • *16* *16* O *16* *16* O *16* *16*
  • Přečetla jsem si i nějaké jiné, starší články o kterých jsem doposud neměla ponětí a nestačím se divit. Ornella Koktu asi opravdu miluje, ale ty další rozhovory, co všechno prozradila, no,nevím. Jsou prostě věci o kterých se veřejně nemluví. Ať si to řekne kamarádkám, ale ne do bulváru, apod.
    • Cože milovat peníze to ano!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit