Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi z vás zle. Zameťte si před vlastním prahem.Možná se budete divit,co tam máte za špínu a nebudete jí hledat jinde. Ale Češi už jsou zkrátka takový. Lžou, zavidí, podvádí....A jakmile někdo začne vybočovat z řady, začnou plivat špínu, než se zeptat jak se máš,jaký jsi měla den...Ornell, drž se.
    • Tak Pavle to bych si vyprosil, já třeba nelžu, pouze přispívám informacemi do této diskuze. Nic víc, nic míň.
      To že mé informace se zakládají na pravdě, je pouze ku prospěchu a všichni se tak dovídají, co je tato rodina zač.
      Například Monika *12* Štiková, je opravdu to nejhorší, co jsem za svůj život poznal.
    • Mily Pavle( babi, Charlot, Ornell, Moniko nebo Michale), protoze si neumim predstavit, ze nekdo normalni, by se zastaval rodiny Stikovy- verte nam, ze neni opravdu co zavidet, ta spina je hlavne u vas a nejvetsi podil na tom nese matka Monika, je to smutne, ale je to tak. A bohuzel vychovala v podobnem duchu i holky, tot vse.
    • ..chytrý Pavlle,nehraj na charizma, ničemu nerozumís, myslím, źe si každý rád pere své spodní prádlo -doma, soukromě a netaha do toho bullvarr, takže co jsi tady napsal je zcestné ,bud jsi spadl z nebe anebo jsi Štika... Pavle drž se , hysterko- máš taky rád šeříky?nebo preferujes radši maturitu, anebo láska a pravda)))))))....nehraj na Pavla ,ˇstiko! ale možná si taky zametu -Jak jsi říkal před vlastním prahem-)))))). Trapný- nehraj hodnyho a naivniho""" Pavlle""")))))))))))))))))))
  • *1* *1* *2* *15* *14* *3* *3* *16*
  • *1* *1* *1* *1*
  • Fandím Ornelle, podle mého názoru je hezká a jednou to dotáhne daleko. *5*
    • možná dalšímu ženatému do postele !!!!
    • a podle mě jsi z Marsu ! *1*
  • Bjbhfcgfh
  • by se k sobě hodili, co říkáte?
    nejkrásnější sportovec na světě *14* *14* *14*
    http://www.osobnosti.cz/marc-marquez.php *3* *3* *14* *14*
  • TUDLE DEMOKRATICKOU DISKUZY si PÍŠE SAMA ORNELA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co je to za ubožáka???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *3*
  • Orrrrrnnneeeelllllaaaaaaaaaaaaaa!!!!
  • Ornella je krasna a velice prijemna mlada slecna. Drzim ji palce a at se ji v zivote jen dari. Ma dobre srdce a znam ji osobne i jeji rodinu. Vsichni se venuji aktivne charite a ve spolecnosti maji jen a jen dobre jmeno. Inteligentni clovek nebude brat hloupe a podivne pomluvy (napsany stupidnim zpusobem) vazne.
    • Zbynku, ty jsi babička nebo maminka Ornellky? Srdce možná zdravé má,ale serioznost nikoli. To CV mě fascinuje, Ornella s postavou kolohnáta a balet?? Zkušenost S Dádou, tím je myšleno ten 1 minutový dětský casting, který samozřejmě taky něco stál, jelikož s pohybovým nadáním to u Ornelky nebylo nikdy perfektní. Charita? Tak to ani omylem !! Ve společnosti ? jaké ? společnosti trafikantů ? Jinak prosím Tě " ZBYŃKU " bud již trochu chytřejší chybí ti tam háček ! Já vím , že jsi z rodiny, ten háček tě prozradil))))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit