Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kjzb








    Jhb
  • Zdravím Ornellu :)
    Přejí hodně štěstí a zdraví hlavně s miminkem :)
    A těch špín a závistivců co ti sem píší si nevšímej ...chudáci...jen závidí..asi jim ležíš v žaludku.
    • Jééééžíííš jak já jí závidím, škoda že už mi není 19 hned bych se šla nechat zbouchnout nějakým dědulou *1*
    • A co jí máme závidět? Že je v devatenácti zbouchnutá? To v dnešní době dokáží snad jen cigošky nebo podobné socky. Že čeká děcko s dědkem, který jí ani nechce? To je spíš k politování...
  • Když jí tady pořád tak hezky pomlouváte a máte připomínky, tak jí tím jenom dokazujete, že je slavná a že vás nějakým způsobem zasáhla. Tohle není o Ornelle, ale o lidech. Pochopí to ale málokdo. Ona vidí, že na ní lidi reagují a pokračuje dál a snaží se z toho vytřískat co nejvíc, jako to dělá spousta tzv. bulvárních celebrit, tudíž vám dál vesele pije krev, hlavně díky vaší blbosti, že na ní pořád reagujete. Je to začarovaný kruh. Kdyby se nad ní všichni povznesli a neřešili jí, ona by si to časem uvědomila a utřela by nos. Sorry, tohle je vážně jenom o lidech!!!!
    • Kecáš, kecáš a kecáš. Jednou je tady diskuze o Ornelle - založila si ji sama, tak se smiř s tím že se tu o ní mluví i negativně. Nepoučuj nikoho , co má či nemá kupovat, či čím se má vytáčet. Připadá mi to, že vytáčíš sama sebe nad touto diskuzí.
      Nikdo jiný tady vytočený není - každý píše jen svůj názor.
      • PS: Já taky píšu svůj názor a vytočená nejsem, na rozdíl od vás nepotřebuju sprostá slova. Sprostě mluví jen ten, kdo je vytočený. *3*
      • Koukám, že patříš k té drtivé většině, která to nechápe. Chudinko, nezapomeň si zítra koupit Blesk, ať jsi "v obraze".
        • Nepotřebuju si kupovat bulvár a chápu velice dobře. Ty sama jsi tady toho vyžvanila už dost, abych si udělala obrázek o celé vaší rodině.
          Ať jsi kdo jsi z rodiny Štikových je mi jedno s kým spí Ornella a jaké to má a bude mít následky. Do bulváru si píšete sami- obvoláváte redakce, abyste měli peníze a pak tady vykládáte nesmysly.
          Normální matka porodí, dítě vychová v pohodě i bez partnera a nikde to nepíše. Vy jste ujetí a já to respektuji, nicméně vrátí se vám to i s úrokem.
          Já si počkám a ráda si přečtu jak vaše dítko prospívá a jak se mu daří. Přeji jen to nejlepší pro dítě. Bude potřebovat štěstí, protože jeho rodina mu chystá do života strašné handicapy.
          • Milá JÁ, když už si tady hraješ na studnu moudrosti, tak svoje moudra adresuj Ornelle a její rodině, ne mě prosím. Já samozřejmě také přeji tomu dítěti spokojený život a hodnou rodinu, která ho bude milovat. A všem lidem přeju, aby se nad bulvárové články dokázali povznést a řešili svoje životy a ne životy jiných.
            • Milá Clarisko, nepotřebuju řešit problémy jiných - mám svých radostí a starostí ve svém životě dost, ale když někdo řeší svůj život veřejně v médiích a založí si k tomu diskuzi, mám také možnost k tomu něco napsat jako každý druhý -není to totiž VIP střežená diskuze.
              Tvoje můla je ta, že mám asi pravdu, jinak bys tady tak nevyskakovala. Chceš mít poslední slovo - máš ho, já Ti ho neberu.
              Jen tedy nechápu smysl této diskuze. Pokud jste chtěli číst jen chválu, poctu a úklony, neměli jste si ji tady zakládat.
              Přeji vše dobré pro malého Qentina.
  • A ještě by mě zajímalo, jak je to s Hotelem Prokopka na adrese Prokopova 156/11, 130 00, Praha - Žižkov.
    Tam taky sídlí nějak podezřele moc firem a to je taky nějaké divné?????
    *5*
  • Víte kde Vás všechny mám ;)
    • Kdybys tam všechny měla, tak o tom nepíšeš;)))
    • ÓRNELO!!! jak LAČNĚ ZNÍ TVÁ SLOVA , JE K DÍLU ČAS, a to né, jsi říkala, prý o tvé duší prý nebyla řeč, vzpomeň si co jsi u nás říkala, nemůžeš svému osudu utéci, co jsi jednou podepsala , to je dáno , a neutíkej před pravdou , podvol se a nevzpírej se , vše je dáno. . . je nám jasné , že v tento moment již o tom nechceš slyšet, ale vzpomeň , co jsi říkala.!!!
    • Ornelko proč si vymýšlíš svůj životopis, stydíš se za sebe?
  • *1*
  • Bible thumpers *12*
  • Monika by také chtěla Pepíčka Koktu *12*
  • *1* *1*
  • VYJEBANÁ zoufalkyně








    zlá sviiiii *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit