Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OMG to je nějaká celebrita ??! Tak proč tu sakra má na 'Osobnosti.cz' profil ?? Velebnosti, budu blejt!!!
  • Ornello, jsi strašná chudinka, ošklivá, tlustá (i před tim malym údajnym Koktou), hloupá, trapná. Na to, že ti je devatenáct si o sobě až příliš myslíš. Přitom jsi ještě ubohý nedochůdče. Místo v bulváru sis vydobyla pouze trapnými pomluvami a urážkami OPRAVDOVÝCH UMĚLCŮ, kteří si svoji slávu zaslouží. Kdežto ty si zasloužíš maximálně tak upadnout v zapomnění. Opravdu lituji toho malého tvorečka, který v tobě roste. Mít za mámu takovou ..... (nemám pro tebe sprostého slova) radši si okolo krku omotám pupeční šňůru. Jsi neuvěřitelná UBOŽAČKA!!!

    Když ona může urážet taková esa jako je Jiří Menzel, Tomáš Klus... tak proč ne já?! To pro chytráky, kteří se jí zastávají :)...
  • Inu - když nic jiného nezbývá, je třeba se zviditelnit takříkajíc "přes frndu", aby si jí někdo všiml. A je úplně jedno, že to nedělá pro peníze, protože jich má jejich rodina dost. Každopádně jsem se dlouho tak dobře nezasmál jako když čtu "horké" novinky o této Kelebritě....
  • Slečna má sebedestruktivní sklony, dělat ze sebe národního osla *1* *2* a dobrovolně *8*
  • Ornela je modelka tak maximálně z E 55 *5*
  • To už opravdu přeháníte ! Dřív ste byli celkem seriozní,dnes píšete o významných okamžicích bezvýznamné nuly..tímhle "článkem" ste spadli pod úroveň Blesku !
  • Exkluzivní příklad krávy a blbky v jednom *1* *6*
  • Toho malýho je mi uz ted lito. Jestli bude krasny po tatinkovi, nebo po babicce a inteligentni po mamince..... *13*
  • vůbec nevím, proč o ní furt všude píšou.. coje naní tak zajímavého?všude s mámou bych věřila i tomu že se snad bez té mámy ani sama nevysere. Chudák to dítě které za to ani nemůže. Se ta holka snad nepostaví na vlastní nohy nikdy. Možná až její maminečka tady nebude,ale to bude mít ornelka v životě těžké. Snad o tý blbce vypatlaný už přestanou pančat ingoustem na ty noviny. Všude samá ornelka a jakej to chudáček a pak tamhle a tamhle pomlouvá osttaní celebrity kteří alespoon něco dokázali a ne se nechat zbouchnout starym dědkem a živit se na tom. Bože holka jsi ubohá za chvilku beztak po ní ani pes neštěkne lada by se nechala zbouchnout ještě nějakým páprdou. Radči makej a nenechávej se živit a už vůbec ne vycucávat prachy zato,že jim ukážeš děcko které si ani nechtěla a které zato nemůže ,že má tak vypatlanou krávu za matku. A Kokta beztak jí pošle do řitě. Celá rodina vypatlaných lidí. nemám slov!!!
  • Podle mě je Ornella dost odvážná. Říct veřejně do éteru, že čeká dítě s Koktou a vyvolat tak bouřlivou diskuzi, jaká v ČR léta nebyla, vyžaduje velkou odvahu. Nebojí se ani toho, že se jedná o pracháče, který ji to může dost hnusně vrátit. Bejt to nějaká puťka, tak strachy ani necekne a zaleze. Navíc Koktu fakt dost znemožnila, má co zasloužil. A paní Partyšová je vážně k smíchu....místo touhy se Ornelle pomstít by si měla doma profackovat to svoje nevěrný individum a to pořádně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit