Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • prima a spol je tv pro luzu... na to se neda dlouho divat...je to televize pro primitivni sratce ktere manipuluje a hraje na nejnizsi pudy...
    je to otresne ale je to tak...takovej kolben primak a novak nikdy nepochopi ct24 ct2 a z1 ktery bohuzel jiz nevysila...

    je to chamrad...jako ted ta chatra co se priotravila metylem...v tv ukazovali rodinku a babka si rekla o prachy..ze dcerka nikdy nepila...staci se podivat a je videt,co je to za luzu a ted jelikoz se dcera uchlastala,tak maj lidi posilat brebendy...ze dcerka nikdy nepila jim tak leda zbasti idioth primak a novak co kouka na ordinaci a nebo je nazoru,ze expositura je mistrovske dilo...
    na tu mrdinu se nedalo divat vydrzel jsem 5 min...si tam hrali na us machry...kazdy notebook,meli tam briefing room hehehe atd...pritom policajti nemaj ani na benzin...jsou to proste mrdky ti primaci a novaci...
    • Souhlasím, Nova a Prima jsou jen ubohý vymejvárny mozků, co těží z blbosti lidí, který na tyhle pitomý seriály koukají, párkrát jsem viděla Ordinaci a stačilo mi to, bylo to tak ubohý,na tohle koukají ubožáci,co nemají sílu přepnout na ČT a koukat třeba na přírodopisný dokument a něco se naučit. Prima s Novou jsou jen lůza,který kdyby nenatáčely ty trapný VIP zprávy, Prominenti a kdoví,co ještě, tak jdou do kytek. Těmahle bejkárnama si udržují sledovanost,jinak by je Čt poslala do věčných lovišť. Jsou to jen bulvární kanály - ubohost sama. Já na tv skoro vůbec nekoukám a když už, tak si zapnu ČT, páč tam se člověk aspoň dozví něco zajímavýho a užitečnýho.
  • OMG... jaká osobnost??? to proto,že je každej den v Blesku se svym deníčkem?? :D
  • Carmen.Ka
    koho furt zajíma tahle zlatokopka ta si napíchal* dítě jen aby jí daval prachy a aby o ní televize a bulvar mluvil a navíc se chce pojistit kdyby se rozešly aby jí šly prachy na dítě je to nechutny vždyt by to mohl být její otec nebo dokonce dědeček...toto není pro mě žadna OSOBNOST !!!
  • Jak tady tak pročítám tuto diskusi, celkem mě udivuje jedna věc (osoba) - jistá Clariska stále dokola opakuje, že slávu Ornelle děláme jen my - ti nenávistní trotli. Je opravdu pozoruhodné, že zmíněná slečna (nebo snad paní?!) si každou jinou myšlenku, než svoji vlastní (a sebestřednou!), dokáže otočit a překroutit ve svůj "prospěch" z čehož se ve výsledku stane úplná zhovadilost. A nejlepší na tom je, že v každém druhém z jejich příspěvků se objeví nějaká ošklivá nadávka na ostatní diskutující, nebo (a to je velice zajímavé) na Čechy obecně. Clariska asi netuší, že podřezává větev, na které sama sedí, a pod kterou je jáma, co si ji sama vykopala.
    P.S. Teď mi, drahá slečno C, řekni něco o tom, jak jsem v jádru zkažená, zlá a závistivá, protože jsem se zúčastnila této diskuse. Pouč mě o neřestech vlastního národa a nakonec mi řekni, že když Ornellu nemiluji tak, jako ty, nemám na Osobnostech co dělat. Jsem zvědavá, kolik nadávek použiješ. :)
    • Holka, tobě jestli je 16let, tak mě je 50...
      tohle si vystihla krásně.sama bych to nenapsala lépe! A jestli je ti tolik, kolik jsi psala, jsi velice inteligentní a tvé IQ je min 160... a kéž by takových dívek bylo více...
  • Milí dospívající a mladí lidé,
    važte si rodičů, když Vám dají přes hubu, že jste přišli pozdě, a b*z*rují Vás desetkrát denně. Představte si, že byste měli doma rodiče distributory jako Ornella Štiková nebo Kristýna Pumprlová. Tak a teď těm svým dejte pěkně pusu a mějte je rádi. *14*
  • Zadal jsem její jméno do vyhledávače a nic moc jsem nenašel. Nějaký starý, stále se opakující fotky, které toho moc neřeknou. Asi je fotil někdo na zahradě, nebo doma v ložnici, případně v nějakém impronizovaném jakoby fotoaleliéru.
    Také tam byl nějaký článek o vztahu s Okamurou, ale jak jsem to tak četl, tak si nejsem jistý, kdo se chtěl vlastně zviditelnit. Tak trochu mi to říká, že holka je velká zlatokopka a chce opravdu prorazit nějakým jakoby vztahem.
    Já si myslím, že o holce ještě uslyšíme. Bude spát s každým, kdo bude jednou v novinách, protože si bude myslet, že ten člověk je slavný a že jí pomůže nahoru do společnosti.
    Jestli si přečte o tom, že pan Slepička z Horní Plané vypěstoval obří dýni, tak se pan Slepička může těšit, že ho bude chtít Ornela sbalit a navázat s ním vztah *1*
    Nemá někdo někde link na nějakou fotku, kde holka nafotila něco pro ty slavné firmy, já nic nenašel, asi to bude pěkná KACHNA a nikdy pro ty firmy nic nefotila. Maximálně jí táta vyfotil v koupelně, jak drží v ruce lak na vlasy od firmy Lybar a už je na světě velká kampaň pro tuto firmu. Tímto se výše uvedené firmě omlouvám, že jsem její jméno použil v kombinaci s Ornelou Štikovou. Děkuji za pochopení.
    • Nemusi to byt foceni....ale showroom a prehlidky. A fotky z tehlech akci se do BOOKU ve svete mogelingu fakt nedavaji Tomasi...z horni dolni:-D
      • Pakliže něco takového někdy dělala, rád bych viděl jasné podklady. Veškerá historie slečny a focení je písnička již mnoho let stará.
      • No z Horní - Dolní zrovna nejsem, ale pokud máš nadprůměrné znalosti, tak se poděl, rád se zasměju *1*
  • To vaše hádání, holky, je dost hloupé, ale musím, Clarisko, napsat, že ty se tu prezentuješ jako kdybys Ornellu znala, svítila jim u sexu a denně s ní probírala její soukromý život. A mně osobně s tím lezeš na nervy.
    Já bulvár moc nesleduju, ale občas někde něco zahlídnu, a můj názor na Ornellu je ten, že je to hloupá mladá a dost ošklivá husička, kterou její (dříve krásná, dnes ošklivá) matinka celý život tlačí do toho, že je výjimečná. Ale ona se jako spousta dalších nechala zaslepit sladkýma řečičkama stárnoucího seladona a vidinou snadného života a dle mého trikem se nechala zbouchnout. To není nic výjimečného. Ale výjimečný, ale taky trapný a ubohý, je to, že to zveřejnila a prakticky každý krok, který udělá, protahuje médii. Dle mého by se spíš měla stydět!!!
    • Víte Petro, kdybychom byli jako národ trochu inteligentnější než jsme a přestali si kupovat ty bulvární žvásty, tak bychom nějakou Ornellu řešit ani nemuseli. Ornella je slavná díky tomu, že náš národ bez Blesku nemůže existovat, tudíž jí jde přímo na ruku a tu slávu jí nevědomky dopřává a ona si to vychutnává plnými doušky. Chápete? Kdyby lidi nad ní mávli rukou a neřešili jí, tak jí by to za chvíli přestalo bavit.
      • Tak jsem četla, že prodej blesku upadl meziročně o 12 procent. Není to i díky Ornele. ještě chvíli o ní budou psát a krachne uplně. *1* *1* *1*
  • Tak Orní,jaký to je,když Ti chlap zanáší??? Už víš jak bylo Partyšce,když se o Tobě dozvěděla??? Stejně jako té před a před a před,atd. A Ty budeš jen další podvedená, sklízíš, co si zasela... Jo a mimochodem,sice je ta nová prdelatá,ale furt má do sebe víc než Ty...
    • Od jisté hodnoty IQ člověk nic nevnímá a nehodnotí..............
    • doufám,že bude zahýbat často,aby si věděla jaké to je a neměla klid ve vztahu !!!!!!!!!!!
    • Carmen.Ka
      no nemám slov je to opravdu p.ča a ješte mluvi jak retardovana co čekala kam dala oči vždyt je to starej paprda a ona mlada holka to bylo jasny že bude zanašet a chudak to díte hned co by mi byl rok a dokazala bych držet pistol tak bych se zastřelila co dala tomu díteti za jmeno ? ta holka to nema v hlave srovnany dopadne hodně špatně
    • Sunday,věty
      -sklízíš, co jsi...
      -boží mlýny...
      -vrátí se to jak bumerang
      pokud máš paměť, už byly *1* *1* *1* Jsem ráda, že na naše slova došla.
      • Byly, ale ráda je připomenu, někteří jedinci mají krátkou paměť...
  • včera jsem viděla na óčku ornelu a její matku no hrůza. ta její matka je totálně vypatláná a ornela taky a k tomu se ještě neumí vyjadřovat no hnus
    PS: dámy naučte se aspon mluvit když už se cpete do televize .... *6* *6* *6*
    • asi to chtěly vzít diplomaticky a dopadlo to tragikomicky, jako vždy...jen doufám, že se nedočkáme české obdoby Kardashian reality show!
  • Mikušková je stará zlodějka & šlappppka, a ta její povedená famílie potřebuje pár facek!! Nechutná Moňa prodává tu svou holku asi od 13 roků, aby měla na chleba, aten starej odulej budižkničemu Štika je hooovado na xy-nemá skoro dochozenou ani základku a hraje si na taxikáře , protože umí řídit auto. JOOO a jen jsem to tu sledovala -máte pravdu vážení, přízpěvky jsou zde mazány-asi má Mikušková strach-aby se to na ní neprovalilo...jsou to mrchy a největší pakáž co snad můžete potkat.
    • Denisa je stará zlodějka a šlappppka, a ta její povedená famílie........ *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Zelení smajlíci = Monika Mikušková nebo babička Štiková = vykreslují zde své podobizny kulaté baculaté strašidýlka?= úroveň 15 holky, že by Ornela sama?
        • *1* *1* *1* *1* *1*
          • baculatá peroxidová strašidýlka s oteklými prořízlými a prolhanými xsichty
    • Denisko, ahoj, taky si od tebe chtela pujcovat penize?? To je cela Móňa;)), hlavne ze jeji matka ma 40 pokoju ve vile a 12 sluzek!! Ta si fakt nevidi do huby, trapka;)
      • Ona bydlí na Winsdoru? Že by sama Alžběta II.?
        • JA- chacha, kralovna? Nee , to je carevna;), jen ty orechy do te tlamy vyzrane ji chybi;)
      • to bydlí na zámku na Hluboký, ne???
        ale ta paní Monika mi připomíná jednu paní, co si taky chtěla půjčovat a když jí nebylo vyhověno díky napjatému rozpočtu, tak pak celý město slyšelo, jak pujčila ona to a to a vrátilo se to zničený,na 20tis.Kč přes 2 roky čeká...jó, ty by si holky asi rozumněly,obě blondýny vyčůraný....
        • Saturday- noo Hluboka ne, to by Mone nikdo nesezral, ale Pruhonice, ci Ritka uz jdou, ne?:)) hlavne, ze Stikovi bydli v baracku, ktery ma na hypoteku dnes kdekdo, honorace;)
          • Jj, koukala sem, brácha má skoro stejnej domek a maká jako dělník,hi...
            Kdekdo se dneska tváří, jako by mu ho..no nesmrdělo, ale ony se rovnou koupou v žumpě. Co jsem si tu za těch pár dní o nich přečetla, mi bohatě stačilo na to si dokreslit obrázek o nich. Ještě teď se nestačím divit...ale včera jsem se smála, že slečnu O vykázali z Opery,muhehe
            • no, tak to budu muset vynechat motorku a rovnou si sehnat dodávku, ať se vejdem...
              no, já sem drobet dál-jížní čechy
              k tomu kochání, jasně že čumim před sebe, ale když je rovinka někde v pošumavý, tak se ráda kouknu na tu přírodu kolem.a jakej doktor,hi ?
            • To Petra-Sunday- tak to jsme mozna sousedky, Petro:), tak se svezeme se Sunday, treba se nekdo jeste prida holky:)
            • sunday: Já jsem z Prahy, ale z druhého konce než Štikovi a chci taky na výlet za nima :) A ty dávej při tom kochání se pozor, ať nedopadneš jako doktor :D
            • snad mě jí ségra do léta vrátí, nebo si mezitím koupím jinou
              neboj, jezdim opatrně.občas jsou mladej s tátou otrávený, že na mě musí čekat, když já se ráda kochám,hi
            • Bojim, ale za tohle mi to stoji, Sunday;), mas pro mne helmu;)?
            • mi povídej, jakmile se blíží,musím stránku okamžitě vypnout, aby mě nesjel... vezmu, jen, nebojíš se jezdit na motorce???
            • To Sunday- jee, vezmi mne taky, prosim;), co se tyka partneru, tak jsme na tom stejne, odmita se o ni se mnou bavit;(
            • to charlotka: asi si v létě udělám výlet a zajedu se na ně kouknout jak na opice do zoo, ale budu muset bez přítele, ten je na ní alergickej.docela je rád, že už nemaká v Praglu, jeho zaměstnání poskytovalo dost vysoké riziko se s ní setkat...
              to je jasný že to Monča jen tak nenechá, šacuju, že to budou řeči jako, že šlo o nedorozumnění,že si to ochranka vypije, páč dcerunka pozvánku měla, jěště aby ne, taková celebrita...
            • Sunday- mas pravdu, a to je neznas osobne, jako ja;), to je teprve neco z osobni zkusenosti!;) a s tou operou-vsad se, ze ta stara kra.a ji vymysli nejaky stupidni duvod, proc odesla, me ze by si pripustila, ze byla normalme potupne vyhozena:))
    • ....a nejlepší jsou ty její kecy když otravuje lidi aby si od nich půčila prašulle apovídá příběhy o dovolenejch a vilách za Prahou a přitom potřebuje bůra . Je to tapná stará děFFka , která se snaží jen každýho okrást a dělá přitom jaký má kontakty & a bůhvíco ješte, bych se propadla hambou být v její kůži, nuzačka ktrerá prodává svoje dítě & a druhý ješte na svou budoucnost čeká *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit