Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby hloupost a tupost skákala, tak u Štiků je permanentně zemětřesení..
    Podívejte se, jak Ornella hledala u kozla vemeno. Měla štěstí, že ho nehledala u býka, ten kopanec by byl jistě citelnější..
    http://ocko.tv/clanky/ornella-dojila-kozla-bcb33df8.html
  • Ornella je prostě blbááá ! *1* Lhala,ale objevila se nahrávka,kde urazila Menzela ! Na ní řekla asi 20krát slovo prostě a to za pouhou minutu a něco !!! Blbka na druhou !!
    http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/77228/video-takhle-lharka-ornella-pomlouvala-menzela-mame-dukaz.html
    • Co dodat,je prostě blbá no ! A neví,že se telefonáty dají nahrát Tak jako se to vymstilo Rychtářovi se Zápalem *15* *15*
  • jak můžou o takové nule popsat tolik papíru???
  • Tak s touhle slečnou jsem kdysi chodila do školy. Nevím sice přesně už v jaké třídě to bylo, ale bývali jsme jednu dobu i nejlepší kamarádky. Pak měla konflikt s jedním klukem ze třídy, do školy přišla její máma, odvedla si jí a už sme se nikdy neviděli. Ani mi nenapsala, prostě nic. Asi pro ní přátelé nic neznamenají.Už tehdy byla trochu povýšená k ostatním. Nikdy nezapomenu jak mě párkrát vzala k sobě domů a co byla první věta co mi řekla, když jsem vstoupila: ,,Počkej až budeš úplně vevnitř, to uvidíš ten přepych."
    Prostě holka to dotáhla daleko... no, ale jakým způsobem...
    Klidně si nevěřte tomu co vám tady píšu, ale je to pravda. Živě si na ní pamatuju jaká byla *7*
    • To mě zas zvoní v hlavě logika věci - Bydlet v domečku za Pár M (upřímně dost malý a skvost to taky není) a ten nacpat drahými věcmi. Opravdu jak u cikánů... navoněná bída to je.
      • Hlavně mi tu v jejím životopisu dostává to, že se již odmalička pohybovala v uměleckých kruzích... hm, to bych teda chtěla vědět v jakých, když jako dítě bydlela ve stejným zapadákově jako já... bydlela pár metrů od domu plnýho našich romských spoluobčanů a teď ze sebe dělá někoho z vyšší společnosti *1* Holt logika jí pracuje asi pořád stejně jako tehdy
  • *5* Kdo sedává v koutě, toho nenajdou. Mimo jiné spisovatelka, novinářka, herečka a scénáristka Nataša Tanská napsala před časem psychologickou příručku Jak se vyznat v tlačenici, aneb Úvod do štikologie, jejíž první vydání ilustroval Adolf Born. Matka Štiková zřejmě svým dcerám z této knížky pravidelně předčítala večer místo pohádek. Nikdy mi nebylo jasné, jestli pan Štika je bratr nebo manžel paní Štikové, jsou si tak podobní...
    tak možná obojí... Potom by se poškození jejich dcer nedalo divit...
    *8* *15* *13*
  • Články v bulváru jsou placené ,rodina to bere jako " dobrou investici", jak udělat na dceři peníze. Ornellka je hloupé lehce zaostalé trdlo, které neobhájí maturitu ani na soukromé škole. Peníze za dlužné školné reinvestovali do L.V. a mají pocit, že kabelka za 30 tis. otevře cestu k penězům...Hloupé a naivní. Co se týka C.V. větší nesmysl jsem nečetla znám Ornelllku od dětství. Takové stupidní příběhy si rodina může pouze vymýšlet, jelikož dluží peníze kde komu.
    • Nic trapnejsiho asi uz nikdo nevymyslel *1* *1* *1* *1* Boze zavidet je v pohode, ale tak moc? *1* *1* *1*
      • nehraj si stěmi smaj-líky, malá holko, a máš tam zase hrubky!!! Už ale..
    • Vsichni, kdo meli tu cest, poznat familii Štikovu osobne( bohuzel), mi daji jiste za pravdu, ze je to jeden velky pruser!!! A jestli se p. Kokta vazne chce rozvadet kvuli takovehle pipce priblble a jako bonus zdarma ziskat za tchyni jeji matku, tak mi to hlava nebere. To, ze si s ni mozna parkrat vrznul, a holka uz ho pomalu taha na radnici, to si bude asi dlouho vycitat!! Tedy doufam:)
      • Ano naprosto souhlasím, a myslím že bychom tuto diskuzy měli v zájmu Ornelly opusit, jelikož pro ní , pardon pro její maminku je i negativní ohlas positivní. Ta rodina v čele s tou holkou za kterou se schovávají je celkem nebezpečná , myslím že si na ně dají všichni brzo velký pozor, tam stačí se přiblížit a už je zase nějaký rádoby skandál. Oni jsou celkem negativní , když musejí dělat takové věci a za takovou cenu..kdo je zná, a to jsou tady skoro všichni mi dají za pravdu..P.S.moje hlava, néé že mi to nebere, ale vlastně tomu vůbec nevěřím! fake divadlo!!!
      • To by si vycital asi tak moc jako cist tenhle blabol nejdebilnejsi *15* Je to nechutny a pomluvacny. Na internetu jsou vsichni bossove ale v realu jsou vsichni mlcky rudy a konec *7*
        • Klárko, kolik je ti roků ? Nikdo na internetu boss není , nebuď naivka.
          ....rudý a konec..))).Kde jsi tento slovní obrat našla? Někde na základní škole ? A nehraj si malá holko s těmi SMAJ-LÍKY))))
  • Ošklivá a blbá,smutná kombinace.Nechápu co se kolem této obludy vytváří za diskuse.
  • ..zveřejněné fotky,je jasně vidět,že Kventin chytl podobu po starém
    Štikovi.. *15*
    • Že by byl otec starej Štka? U téhle rodinky jeden neví *1*
      • No to by bylo už moc, ne?
        Vzhledem k dědičnosti je možné,že je malý podobný dědovi. Jsem také podobná babičce a asi těžko mne porodila,ne? Štikovic jsou schopní asi všeho,ale tahle myšlenka se mi příčí...
        • No u téhle rodiny je možné všechno. Kokta se ožral, nepostavil se mu, tak zaskočil Š.... a hodilo se to na Pepíka *1*
          • Né,tohle už je hloupost a nechutná. Její otec vypadá jak ňouma ale na prase tohohle rázu bych ho netypla. I když, můžu se mýlit. Jednou sem se už s charakteristikou člověka sekla a následky jsou příšerné...
            • Vzhledem k tomu,že Monika je těžká rodinná manipulátorka,musela by ona sama svého manžela jejich dceři strčit do postele a vzhledem k dnešní opatrnosti otců co si nedali pozor když měli a jejich požadavky na testy otcoství pochybuji,že by to takhle provedli. Monika je sice jednoduchá,ale ne zas úplně blbá aby tohle zjištění riskovala. To by Koktovi raději zapůjčila svou Ančudlanču,než nechat dceru napustit jejím otcem. To by už mohla rovnou dát nějaké kapesné kolemjdoucímu,či žebrajícímu na ulici a ten by na potomku také zapracoval...ale díky testům by pak byly v pérdeli...
            • Když vidím jejího otce, tak mi to jako blbost nepřipadá. Vypadá jako kdyby prostál hodiny u základní školy a to u prvního stupně
          • kiss.miss
            Meleš blbosti.
            • To říkáš ty, ale všichni víme svoje, kdo je tady *12*
  • nechápu, že ji ještě rodiče nedali přes držku. Já se v devatenácti chovat jako národní k*rva a ještě s tím jít do bulváru, tak mě doma zmalovali a styděli by se ještě teď a jí v tom ještě podporujou. Modelka hadr, měla by si nechat srovnat zuby a navštívit psychiatra podle mě není normální a říkat do televize, že chce chlapa, který má miliony na kontě no ta musí být blbá jak tágo, ale každý svého štěstí strůjcem a mimochodem nechápu co dělá na stránkách s osobnostmi *11*
  • ornello jste pekna k ...., jak muzete nekoho urazet,kdyz sama umite akorat vlezt do postele se zenatym chlapem.byt na Vasem miste strcim hlavu do pisku a ani nedutam,ale s Vasim IQ nemate zadny problem se zviditelnovat .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit