Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla jednou Ornela Štiková na rybách a chytila zlatou rybku, A ta zlatá rybka jí povídá ,,Když mě pustíš, tak ti splním jedno přání,,.
    Ornela se zamyslí a říká ,,Chtěla bych dítě s někým slavným, kdo má peníze a kdo by platil celé mojí rodině všechny účty,,.
    Rybka říká ,, To není jen tak, to by tě někdo musel mít alespoň trochu rád a pak by to šlo. Nemáš tam něco lehčího?,,.
    Ornela se opět zamyslí a říká ,,Chtěla bych být strašně chytrá, umět se vyjadřovat a být prostě inteligentní,,.
    Ryba se na ní podívá, odplivne si a řekne ,,Víš co, Pepa Kokta bude na festivalu v Karlových Varech ožralej jako prasátko, tak to můžeme zkusit s tím děckem,,.

    *1* *4* *15* *2*
    • Dobře. Půjčila jsem si na FCB. Takhle jsem se dlouho nezasmála *1* *1* *1* *1*
    • Nechces bejt muj manazer....uzasnej fooor *1* *1* *1* *1* Diky. A byla bych mozna i slavnejsi nez Vondrackova a Gott *3*
      • Já jsem strašně drahej, to si může dovolit jen např. rodina Štiková a jiné celebrity
        *5*
  • Tak jsem viděla Quentina. Krásný je po tatínkovi, a chytrý bude určitě po mamince, to se máme na co těšit.
  • Už se dostatečně zesměšnila, vrhla mládě s Koktou, užila si svých 12 měsíců slávy... Je čas tu komedii finišovat. I ten největší tragikomik ví, kdy skončit... Podej si ruku s Bartošovou... Dávám Vám oběma palec dolů děvčátka. *7*
    • Presne tak- to jsou ty tzv celebrity které si vytvorili popularitu z pruseru.Myslim, ze to se da jen v naší ubohe kocourkovske republice.Z ostud naroda mi delame VIP osoby.Je mi z toho nanic!
  • Kokta ho ma maleho, jezdi vrakem, penize taky nema- zajimave je, ze ti to celou dobu nevadilo a milovala jsi ho, ovsem pouze do te doby, nez te kopnul do tve prd..e a ty jsi to konecne po 150 sms pochopila. Udelej nam radost a prestan se exhibovat v mediich. Neni ti ze sebe trapne a spatne? Nebo mas tak vymlety mozek tvoji matkou?? Chvili jsem se bavila, ale musim rict, ze mne to dost nudi.
  • Jenže Hanychová narozdíl od Ornelly,pořád někoho neuráží...Ornella neustále otevírá hubu a uráží..Radši ať si hledí svého požehnaného stavu a né ostatních.Jde vidět že Ornella je nevychovaná,nevyzrálá a rozmazlená fiflenka.Chudák její děcko.Takovou matku bych teda nechtěla.
    • Hanychová se kdysi trefovala do Krainové kvůli jejímu věku. Ze žárlivosti a ze závisti. Tím nechci ospravedlňovat Ornellu. Rozhodně mi je ale milejší než Hanychová.
  • Ta holka je blbá jak daleko vidí a že to bude sakra daleko,IQ 9-reaguje na světlo.Namyšlená je až je mi z ní blijno a nevím do dnes na co?
    Je jí 19 a čeká nemanželské dítě a chlubí se ve svém věku jen tím koho měla v posteli a matinka jí přitakává a dělá z chuděrky Ornelky největší chudinku.Matinka zřejmně toho rozumu taky dvakrát nepobrala,bo normální dcera dojít dom v 19 a říct matce,že čeká děcko a ještě s ženáčem tak dostane facek,že nespočítá kolik maj do 2 patra schodů.A Jágr je mamánek?Ornelko prober se,zameť si před svým prahem a pak suď své okolí.Je mi s té máří *11* .
  • Pepa Kokta hlasitě chrochtá,"jen Ohnellu,jen Ohnellu,vezmu si za ženu !" Sele mu porodí a za pár let ji stejně jako předchozí manželky vyhodí.To až si najde opět další mladší model,který ještě nestačil
    vojet !
  • Tak tohle, co predvedla matka te krááávy, mi vzalo dech!!! Ze jste prohnily skrz naskrz, to je nam znamo, ale zarazi mne, na jakem zaklade, tchyne urcila vysi alimentu pred a po porodu!! A ta jeji hlaska, ze oni penize maji, ale sponzorovat to bude Kokta?? Je mi z vas na bliti!!! A ze penize pujdou na " dobre skoly"?jestli to dite bude mentalni a blbe po vas ( timto se hluboce omlouvam tomu nenarozenemu tvorecku, ktery za rodice/ ku a babu nemuze), tak na ty skoly ani nedojde! Stejne by jste prachy pouzili na vsechno, jen ne na to potrebne, holkam taky dluzite za skolne. Jste navonena bida a stydte se!!!!
  • Naopak Kokta se netají tím, že Ornellu nikdy nemiloval, a přiznává, že ji měl jen na sex stejně jako řadu dalších, mnohem hezčích slečen.
    „V té době, kdy jsem byl s Ornellou, jsem spal s dalšími třemi takovými,“ ohlíží se zpět vyhlášený donchuán a paradoxně s láskou vzpomíná na manželství s Gábinou.„Měli jsme naprosto pohodový vztah, dodneška netuším, jestli měla nějakého milence,“ říká.Pepa hodlá Ornellu s Quentinem vídat pouze sporadicky. O vztahu nemůže být ani řeč a společné bydlení je nemyslitelné.Takovou budoucnost si asi Ornella nepředstavovala. Dítě, které chtěla, má, ale Koktu si tím k sobě nepřipoutala. Za poslední měsíce měl tolik milenek, co ona nedokáže ani spočítat. A to nemluvíme o tom, že Pepa stále trvá na testech otcovství, což pro ni musí být ponižující. http://www.superspy.cz/bulvar/18622-exluzivni-zpoved-kokta-vs-stikova-nenavist
    • Já tomu, těm, tam těm a hen tam těm a ještě těm tam říkám DUC DUC BUM BUM DUC DUC TÝDÝT TÝDÝT, až z toho pomalu ""koktám"". Ještě, že jsem také celebrita ! *1* *1* *2* *2* *11* *11*
      • člověk by řekl, že tenhle příspěvek sesmolil sám Evžen, hi
        • kiss.miss
          To jsem si myslela celou dobu, ale ten Quentin je 100% jeho. Vždyt vypadá, jak kdyby mu z oka vypadl.
          • vúbec on jeho není , táta Michal s 15 doptriema by se měl přiznat)
            • kiss.miss
              Je jeho. Je tam vidět ta nehorázná podoba, takže at chtějí všichni sebevíc, Kokta svého potomka nezapře.
  • Ornela chce Kotku protože má peníze
    • Máš pravdu leolivio myslím si že se 21 letá holka nemůže zamilovat do 57 letého chlapa, ale je to jen můj názor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit