Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..vypasená štika byla někdy baletkou ? *15* *15* *15*
    A připomíná spíš hrocha,než modelku ! *2* Její inteligence je taky značně podprůměrná,ale hlavně že se od dětství pohybuje v "lepší" společnosti !! *2* *2* *2*
    • Patří jako její maminka ke koštěti.....
    • Jak to tady tak čtu, tak se holka v "lepší" společnosti opravdu pohybovala už od mala. Protože na to stačilo vyjít na ulici a kohokoliv potkat *15*
    • Musíš být tolerantní přece je v jináči...
      Ale jo, předtim taky byla jak hroch :D
      • Jestli je (opravdu) jen měsíc těhotná,tak to ještě nemůže být vidět ! Každopádně na fotkách z července tohoto roku je dost tlustá a to prý otěhotněla až tehdy (na festivalu)
    • Nikdy se v lepší společnosti nepohybovala, pouze její matka si myslí, že to s kým se Ornela doposud stýkala, byla lepší společnost.
      Ujišťuji paní Moniku Štikovou, že se to nezakládá na pravdě. Z posledních událostí soudím, že 99% všech jejích známých popře, že jí zná *5*
  • Tak jsem si přečetla se zájmem všechny příspěvky a musím odpovědět.Tady přece nejde o to, zda je Ornella hnusná, krásná, ošklivá..Tady jde o to, že svedla Ženatého muže, který má navíc Veřejně známou osobnost.Ornelka totiž ublížila nejen panu Koptovi, Gábině, Kristiánovi, ale především sama sobě!Kdy už ty mladý peněz lačníci holky, vezou rozum do hrsti a začnou si hledat sobě rovné kluky a partnery.Neznám žádné mladé Zlatokopy, kteří by startovali po starších či starých paničkách a rozváděli jim rodiny.Možná jen vyjímky..Ale u mladých holek je to nějak teď v modě.Chtěla bych vidět maminku Štikovou, kdyby se jí nějaká "holka" navezla do manžela a přišla by jí esemeska, že je těhotná!Jsem ve středním věku a mám kolem sebe tolik opuštěných krásných žen, kterým mladé holky odvedly muže anebo si s nima alespoň vytvořily vztah.Je to hrůza, myslím, že chlapy nepředěláme, tak se snažme alespon předělat naše dcery a samy sebe!!
    • Manžela paní Štikové nejde sbalit a odloudit od rodiny. Je pod pantoflem a svojí případnou nevěru by musel dopředu probrat s manželkou. Kvůli penězům ho taky žádná zlatokopka nemůže potřebovat, protože těch pár korun co tam je nestojí za řeč.
      Monika Štiková může být naprosto klidná, manžel je nedotknutelný.
      *1*
      • To mas pravdu;)), uz jsme byli u toho, kdyz ho serezala na diskotece, protoze mela Mona pocit, ze ji stripterka kouka na Michala;), tak ho dokopala domu;), ja proste nepochopim, jak to s ni tak dlouho mohl vydrzet!;)
      • To mas pravdu;)), uz jsme byli u toho, kdyz ho serezala na diskotece, protoze mela Mona pocit, ze ji stripterka kouka na Michala;), tak ho dokopoala domu;), ja proste nepochopim, jak to s ni tak dlouho mohl vydrzet!;)
      • Teď jsem někde v tisku zahlédla, jak se sešli tatínek, maminka, Ornellka a Pepa v hotelu u hradu a Pepa Ornelku líbal, maminka v džínové sukýnce na to koukala a všem bylo do breku.Strašně moc jsem Pepu měla ráda,připadal mi charismatický, chytrý a vážila jsem si ho!!!!No jo no, kdeže ty loňské sněhy jsou!!Ale náš problém to není, takže ...Já se jen bojím, aby mým kamarádkám, dceři i mně taková-to Ornellka nepřišla do života.Tyto Děvy mají velkou sílu, odtáhnout manžela i na vařené nudli.
    • Zuzano, je opravdu chválihodné, co tady píšete, souhlasím, z vnějšího pohledu máte správný názor. Ale vy ty osoby neznáte, takže tomu nemůžete porozumět.
    • ..já Vám nedoporučuji vidět maminku..ta totiž jde přes mrtvoly..
  • Kokta rychle pálí mosty ! ;-D Na fb má napsáno :
    Nejznámější asi jsem, jako bývalý manžel Gabriely Partyšové
    přitom ještě NENÍ rozvedený ! ;-D Ženy má jen na sex,podle těch
    blafů co tam píše..je to slizoun !!
  • Dudli dudli,Ornelka taky ráda dudlá staré pány i když nejsou k mání !
    Bohatá je dost,ale na kondom tehdy neměla,pak vystavila nahá vemena..
    IQ značky dior se neprodává..škoda..a co Luis Vuitton plíny ? *1* *1*
    • Cha cha *1* . Zajímalo by mě co zase vyslepičí bulváru o chudáčkovi Quentinovi.
  • ..porodila Barbora Špotáková..asi o měsíc dřív,než měla termín.O jejím
    těhotenství se skoro nepsalo a to je to olympijská vítězka zato u nuly
    Ohnully jsme museli vědět vše.. *15*
    • ...nepsalo se o ní, protože nechtěla aby se o ní psalo..ale štiky se prodávat musejí , aby bylo na složenky..
    • Přesně tak, mj. i atletka Špotáková, to je osobnost a ještě bude a ne nějaké duťky, co v alkoholovém opojení a za lováče v podobě dárku z nějakého drahého butiku někomu podrží a pak se diví, že to, co přivedly na svět, chce jíst, prdí, křičí, kaká, musí jíst, ale jak to stihnout když mám v programu tolik večírků, barů, já, taková zodpovědná ......... To jenom hloupá a duševně nevyvinutá individua mají pořád tu potřebu ukazovat cizím lidem své malinké dítě, nechat ho fotit, vystavovat se na tapetě kdekoliv, to je nemoc, to by se mělo léčit, tito lidé nepřímo ovlivňují ty další nevyvinuté pubertální dívky, které si myslí, že pořídit si dítě je, jako si v butiku koupit kabelku. Já takovými lidmi pohrdám, to jsou komedianti, stupidní a hloupí lidé, naštěstí je jich menšina, zatím.......
    • Tě snad nikdo nenutí, abys to četla. Když se ti to nelíbí, tak o nich nic nečti a je to.
      • třeba to nečte, stačí jen když projíždíš články a ty úvody se ti zobrazují samy,než narazíš na to, co tě opravdu zajímá
        • Přesně tak..těžko se jí vyhnout..byla i na primě a na nově..
          • Přesně tak, to ten zasraný bulvár honí senzace a cpe ti ty Ryby až na talíř, šmejdi, bych je nechal makat někde u pásu nebo jako pokladní v Kaufu a byli by vyvředění, že by zapomněli, kde na jaké ambasádě dělali vrátné !
    • lépe bych to nenapsal, u nuly Cornely, jak výstižné a ten její Rintintín je úplně stejné děco, jako plno jiných, to jenom bulvár a šmejdi dělají z těch lidí něco, čím nejsou, Rybovi, Candátovi, všichni mají posranou prdel, i diplomatických kruzích, když na tebe přijde sračka, tak ani diplomaický pas i nepomůže *15* *15* *13* *8*
  • *10* Je to mrcha!!!Dělat si jméno takovým způsobem je teda jen pro silnej žaludek *10* A Kokta????Když to neumí udržet v kalhotách a ještě se zakopne s takovou vypatlanou káčou (a to jsem slušná)tak má co chtěl!!!Bohužel to odnáší člověk který za to nemůže a to je na tom nejsmutnější!!!!!!!
  • Dnes slaví "slavná" Ohnella....,která je jako díra v zadku..většinou
    se ukazuje jen tehdy,když se za to dostane dobře zaplaceno ! *1* ¨
  • Jediných osob,kterých je mi vážně moc líto, jsou děti těchto jakoby slavných lidí. Až chudáci vyrostou a na netu si přečtou všechny ty nechutný články,tak budou zralé na dětského psychitra. Např. dítě G. Patryšové a J. Kokty, dál Hanychová, Decastelová, Gavrielová aspol, maminky kur...y, na googlu fotky určené jen pro dospělé, maminky celé odhalené, no to musí být pro desetileté dítě vážně nádherné k pokoukání. Tyhle blbý ště...ky ani nevědí, co jim daly do vínku a že jim připravily samé posměšky a opovržení. Za tohle bych ty vymaštěný k.... pokutovala hlava nehlava.
    • Stačí že mají od těchto kure... geny,plus výchovu !!!
    • Bohužel k těm dětem bude patřit i dítě Ornely.Štěkáš na maminky kur...y, ale Ornela se přiřádila k nim.Ona se od nich moc neliší.Za kousek popularity udělá všechno(skoro všechno).
      • Narozdíl od nich nefotila a ani netočila fotky a filmy pro dospělé, Hanychová beztak ani neví s kým to má.
        • Netočila fotky? Hmm to asi fakt ne :D Ale její kozy už si mohl prohlídnout kdokoli na netu, takže s tímhle tvrzením opatrně.. Dost možná časem přitvrdí, až všechny pomluví a nebude mít do čeho píchnout...
        • Otázka je,kdy začne.
  • kdy už jí tady smažou ten lživý profil. Pes po ní neštěkne, nikoho nezajímá, ale furt tady straší...
  • Tahle 19 p**a si myslí že sežrala moudrost celýho světa a dělá ze sebe jenom ubožačku za kterou musí zaskakovat její matka strašně mě tohle pripomíná ty dvě v popelce ale tam to nakonec skončilo dobře ..Tahle slečna má zjevně psychycké potíže..! A měla by se jít lečit protože na devatenáctiletou kráv* má hubu dost prořízlou..! Sama v životě nic nedokázala možna jenom tak se nechat opích** ..a udělat pořádnej rozruch ..a vzít tátu pětiletýmu klukovi je opravdu ubohý..! a byla bych moc ráda kdyby si to jednou ta **** přečetla i s její poje***** matkou...! *16*
    • přesně tak ..jak z Popelky *12*
    • Bohužel si to uvědomuje málo lidí, ale paní Partyšová zase ukradla Koktu jeho prvním dětem. No jo, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Pravda je taková, že tenkrát žádný rozruch kolem toho nebyl, ale přehlížet by se to určitě nemělo.
      • JENŽE Ornella Koktu neukradla:D jakmile se vypsal z kocoviny, tak ji poslal do p..e i s tou její prasečí matkou, protože by si takovou lůzu do domu nepustil...Krom toho partyšce nebylo 19 a nespíchla si s ním hned dítě:))) počkala si aspoň na to, jestli s ní vůbec bude chtít být :D
      • huso! piš o té tvé Partyšové někde jinde, Partyšová má snad taky někde svojí diskuzy ne? TY máš úplně vylízaný kecy-tebe potkat..!! Kolik za to od starý Štikový bereš- nevěřím , že tomu sama můžeš věřit..to není realné)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší