Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *3* *3*
  • štika-paštika *1* *1* *1*
  • Povídají si Ornella a máma Monika.
    Ornella: Mami, co jsi dělala za práci?
    Monika: No dělala jsem sekretářku.
    Ornella: A co jsi jako celý den dělala?
    Monika: No ráno jsem uvařila kafe, napsala jsem nějaký dopis, co mi nadiktoval šéf, pak jsem mu podržela, potom jsem šla na oběd, zase jsem napsala nějeký dopis co mi nadiktoval, zase jsem mu podržela, no a pak jsem šla domů z práce. A co děláš ty?
    Ornella: Hmm, taky jsem šlapka, akorát toho psaní nemám tolik ....
  • K








    N
  • J







    K
  • Hele třeba Ornella toho jednou dokáže fakt hodně, vždyť nikdo neví,co se v ní opravdu skrývá. Teď se sice o ní mluví špatně, ale třeba brzy opravdu mile překvapí.
    • Hele třeba je Ornellka vážně trochu postižená, ale proč jí za to odsuzujete, i postižení mají právo určovat a ukazovat obyčejnému lidu jak se má žíti... Ornellko drž se , ta Gábiná to neustojí a Pepa se k tobě vrátí... držím palce
      • Právo určovat a ukazovat, jak má obyčejný lid žít?
        Takže si dle tvého názoru mají mladé dívky z ní vzít příklad, klofnout ženáče a počít s ním dítě a pak třeba dojít na radnici a nechat to vyhlásit rozhlasem, jak, kde a s kým ??? A pak chodit na akce, tvářit se tam jak nej hvězda, cpát se před foťáky, vytelovat těhotenský břicho a kritizovat že někdo dostal cenu a její favorit ne...
        A jestli je postižená, tak ať se nechá vyšetřit, dostane papíry na hlavu a bude mít lékařsky potvrzený, že vlastně za své jednání nemůže...
      • trapko
    • transsexualni rohlíková dáma s velkými tvarohovými štrůdly
  • Jgfzktcjhfc








    Hfdxjgfc
  • *3* *3* *3*
  • Štikojc , made in EUGEN, vytvořeno evženem BRAVO!!!
  • H








    A

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit