Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím si, že Partyšová si o to všechno koledovala. Na všech fotkách z ní kape povýšenost, arogance a nafoukanost a tak Boží spravedlnost na ní seslala mladou a nezkušenou Ornellu, do které by nikdo neřekl, že by jí dokázala zničit. A pak že spravedlnost neexistuje!!! Existuje, jen si třeba někdy dává trochu načas než přijde, ale stopro EXISTUJE. JUPÍÍÍÍÍÍÍ. *1* *1* *1* *1*
  • Jste tu všichni směšní, jak se do ní furt trefujete, ona se tomu akorát směje. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Ona se směje za každým druhým slovem,protože je mentálně retardovaná !!
    • Dyt je naprostá blbost aby ji někdo zesměšnoval! Viděl jsem s ní jen jeden rozhovor a zjistil jsem, že ona se sama zesměšní jen otevře usta. Tedy ztrapnit se ona zvádá sama dokonale!
  • *12* *12* *12* *12* *12* *12*
    • GABINA, že? to je jasný, každý ví co je za K.. *12**12*
  • Nadherna zena *14*
    • Být ženou v 19, brrr, to bych teda nechtěla, co bude říkat ve 30??? Jinak má trochu přestárle dekadentní look. Trochu k... hoši guten Tag!, Láska z pasáže, Perlová ulice,disco MusicPark, U holubů atd..)) Myslím si , že v období 1988-1993 by byla fakt SEXY.Ale ted je to trapná peroxidová unavená vykopávka - v 19 letech!!!!!
  • Tak koukám, že jediný člověk na úrovni tady je Charlotka, s tou se dá docela normálně diskutovat, protože nemá mozek zalitej nenávistí a sprostýma nadávkama a umí uvažovat s chladnou hlavou. Jinak děs běs.
    • To Clariska- tak to ti dekuju:), ciste mne zajima jedna vec, znas Stikovi osobne, nebo ji obhajujes jen tak?;)
  • Hej Gabčo, prý už máš novýho chlápka? Zase prachatýho. Nejsi ty náhodou zlatokopka? :-DDD
    • Nejde mi do hlavy Tvé věčné narážky na Gábinu.. nepatří náhodou do diskuze o ní?
  • *3* Tak on se někdo ukázal, kdo ji obdivuje! Tak to jsem fakt nečekala, že jsou někteří lidi tak debilní a labilní, tu nejhorší svini na osobnostech někdo má rád, uf tak to je SÍLA!!!! *7*
  • F








    K
  • Vy jste fakt dementi, typický český národ! Když se vám tak hnusí, proč čumíte každou hodinu, jestli už porodila nebo ne? Pokud někoho nesnáším, nemám potřebu ho vyhledávat. Jste nemocní..... Je to normální ženská, rozumu moc nepobrala, to je fakt, ale takových je v šoubyznyse daleko víc a nemluví se o nich. Nesnáším tuhle českou povahu, jste fakt ubozí! *16*
    • Tak tak. Ornelle přeju, aby to dítě bylo zdravé a aby byli všichni v pohodě!!
  • Orni, jsi skvělá!!!! *3* *3*
    • Hele Ornelo, buď ráda, že budeš mít zdravé dítě. Nám všem je absolutně jedno , s kým je máš. Těš se na ně, vem si půjčku na výbavičku, vyřiď si dávky v hmotné nouzi a hlavně už nelži a nehraj si na něco, na co absolutně nemáš.
    • Clarisko, být ty chlap, mít na účtě min. 3 mil.Kč(jak se sama nechala slyšet, že pod tuto hranici by nešla), tak jsi ideální partner pro Ornellu.... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit