Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U







    K
  • Quentinek se strašně pěknej. *14* *3*
    • no to mě podrž, ty ještě žiješ???
      Sem si říkala,žes dlouho tu blonďatou existenci nehájila. Že ona tě rodina nechala hospitalizovat v Bohnicích?
      • Co máš furt s těma Bohnicema?? Ti to pořád nějak leží v žaludku. No a co...mě se Quentin líbí, má hezký oči. Je na tom něco špatného? A o Ornelle se tady vůbec nebavím, bavím se o Quentinovi.
        • Každý dítě je hezký i když si člověk občas říká,jak ho mohli někteří jedinci zplodit...
          A o Ornelle jsem svým způsobem nemluvila,pouze že ses tu dlouho neukázala,abys jí hájila. A v těch Bohnicích to nemusí být špatný,ne? Můžeš se chovat jak retard,nemusíš se o nic starat,dostaneš najíst a nikdo ti tvý chování nevyčítá...
          • No téééda, ty to tam nějak znáš holka. *1* *1*
            • no to víš, pracovala jsem v podobném zařízení a ty lidi se tam fakt nemají špatně. Ovšem v naší zemi se najdou i tací,kteří tato zřízení berou jako zlatý důl a druhé spíš vykořisťují,než aby jim pomohli od jejich nemoci...
    • nerosumet reci tvého kmene
  • Y








    Y
  • Mghchmgv








    O
  • michal.pristic
    nechtemi jí na pokoji
  • clarisko kdy bude ornela na pětce mít tu estradu
    • zatím tam žbleptá Ivetka, vymění jednu blondýnu za druhou. Bartoška má místo mozku z chlastu kostku a tahle tam nemá ani to...
      Zajímala by mne reakce lékařů, jak by se zatvářili na snímkem její mozkovny. Ale má jednu výhodu, nehrozí jí mozkový nádor,či mrtvička.a infarkt taky ne,na to je třeba mít srdce a ten kus ledu co tam má místo něj kryjou ty érbegy,plastikový...
      Když Bůh rozdával rozum, ona stála frontu na pí.u.A když se rozdávala vyčůranost a ziskuchtivost,její matinka stála ve frontě hned 2x
  • Hehe, já se na téhle diskuzi vážně bavím. Když se objeví nějaký článek o Ornelle, vždycky se najde někdo, kdo reaguje a pomlouvá. Mě je fuk, že Kokta u toho odjezdu z porodnice nebyl, proč to furt řešit? Ať si dělají, co chtějí. Tahle diskuze je vážně zábavná, jak se v tom lidi šťourají a nedá jim to spát. Ta Ornella je fakt mistryně, kdo by to býval do ní řekl? Taková ohnivá diskuze v ČR léta nebyla. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Hehe, já se na téhle diskuzi vážně bavím. Když se objeví nějaká fotka o Ornelle, tak nějaká Clariska doslova masturrbuje nad fotkami Ornely a musí se o to podělit s námi a diví se, že to neděláme taky.
      *10* *10* *10* *10*
    • A je to tu zase. Říkáš, jak to lidem nedá spát, jak to tu každý "čekuje" a sama nemáš na práci nic jiného, než to dělat taky.
      Pokud říkáš "ohnivá diskuse", je vidět, že nemáš ponětí o tom, co se na internetu (kromě stránek o Ornelle) točí.
      Příště přidej ještě 50 smajlíků, ať je na co koukat. :)
      • Škoda, že Vám mohu dát jen jeden hlas.
        Jana
        • Děkuji, ale "Vám" mi psát nemusíte. :D Je mi 16 let. :)
          • Škoda , že tak vyzralých holek není víc. Máš to dobře srovnané. *4* *4* *4*
            • Děkuji! :)
        • No paní Jano, kdybyste mi mohla dát víc hlasů, tak bych se vážně zhroutila. *15* *15*
          • Tak to jsem se sekla, myslela jsem, že reagujete na moji odpověď.
            • Ach jo-svata prostoto!Clarisko,uz vim co je tvoje nejvetsi zaliba,poteseni a zabava.Jsi zavisla na diskuzich o Ornelle!Kdyby jsi za to byla placena,tak si docela dost vydelas!
      • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* Prosím, tady je 50 smajlíků, ať máš na co koukat
        • napodobuješ Evžena , ty jsi vážně štiková, umíš jen něco ukradnout nebo vylhat.....
        • Primitivní odpověď na otázku od Tyfivy inteligentko.
          • Proč primitivní? Ona to tak chtěla. Pouze plním její přání inteligente. *1* *1*
            • Škoda, že nechápeš ani jednoduchý sakrasmus. To by se s tebou diskutovalo lépe. :)
  • E








    E
  • Já zase nemylujy anonimma, protože není origynaanál, dřív tady byl jiny anomil
  • Hbj








    Gc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit