Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Túry








    Mghv
  • G








    K
  • Až to praskne to bude pošušňáníčko
  • EVŹENE kde jsi?
  • Třeba je ten rozvod schovanej za žalobou na Ornellu, jak jinak zamaskovat schůzky s právníky a důvodem může být právě nevěra s Ornellou. Zarazilo mě právě, že právnička měla na FB o tom informovat, že se připravuje žaloba. Tohle snad na sociální síť nepatří, takže to bylo mlžení, nic víc mě k tomu nenapadá. Ale když už, ať se s ním Ornella dohromady nedává, už to vidím. Ve školce : maličká/ý, pro tebe přišel dědeček ? Brzy ho trefí a ona se bude starat o dědka a o dítě. Jó, někdo jí to přát bude, ale jen ti, co si nezažili, jaký to je, přebalovat dospělýho člověka. Ať je jaká je, tohle jsou věci, který si nikdo nezaslouží....
  • Fgdx








    Htfr
  • hurvinkovamorticie9
    😍
  • Ornella je fakt kuyva!!! Vypadá hezky, ale chová se fakt hrozně, nikdy bych ji nechtěl potkat, ani za nic! Ještě by mě vojela, se ji trochu bojím. :-)
  • H








    H
  • akorát teď jsem v šoku, že se má ornella srovnávat s pí. Kubišovou. prý je v zajetí stejných intrik jako ona s pí. Vondráčkovou a kdysi slavnými Golden Kids.Jó, Hejda jí říkal v Limuzíně, že Okamurovi zavolá a pak taky tak udělal a řekla bych, že v tom žádná intrika nebyla, předem jí to řekl...
    Ale tak i tak, Kubiška je paní s velkým "P" a přirovnávat svou křivdu k její nelze, ta si zažila mnohem víc...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit