Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R








    R
  • ,






    ,
  • Hahaha))))))))








    ...
  • Ornella určitě má svoje charisma, když se jí během tak krátké doby podařilo zničit lacinou a arogantní Partyšovou, která si svoji vratkou slávu vybudovala přes postel. A Partyšová nemůže zkousnout, že ji převálcovala téměř o 1 generaci mladší holka. Ta její nafrněnost a arogance dostala pořádně zabrat. *4*
  • V








    V
  • michal.pristic
    ještě jí miluju s Lásky
  • Paní Śtiková allias Clarisco, prooooč už nic nepíšete?? Děje se něco? Proooočččč?
    • RANICEK:..pošlete do Blesk jak Ornela maturovala, nebo ještě neodmaturovala??????? Ale je zajímavé, to , že si přeje maturovat na jiné škole, než kterou tak slavně 4 roky navštěvovala, proooč???, v čem je škola na praze 4 jiná než škola na praze 6 ??? A přejít do jiné školy jen kvůli maturitě? proooooočč??? Ale k této věci se vrátíme asi později, pěkny slunny víkend ...a papapapa u brzkého odpolednicku
  • inu podařilo se mi akorát jen to, že Evžen přidal a ještě mě obvinil že jsem z rodiny štiků, hmhm
    Omlouvám se všem, že jsem se mu pokusila vnuknout myšlenku, aby zanechal prázdných reakcí a způsobila tím opak
    Ano, jsem znuděná, proto si sem chodím přečíst reakce jiných lidí. stejně tak čtu i reakce lidí na politiku, reakce na články o neprávem zadržených, či reakce lidí na lidský hyenismus. jsem znuděná, jelikož jsem nedávno přišla o práci a v čase mezi vyhledáváním nové si zaběhnu i sem přečíst další vtipné názory na tuto rodinu. A NENECHÁM SE NEPRÁVEM NAZÝVAT ČLENEM TÉTO ABSURDNÍ SOUČÁSTI NAŠÍ SPOLEČNOSTI, KTEROU JE RODINA ŠTIKOVÝCH !!!!
    • Taky mě zařadil k těm splaškám, ale já to přežiju, jsem totiž v pohodě a vím své.
      Ale až já jednou něco řeknu ......
      *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Haha








    ..
  • To je hrůůza jek se lidé k Ornellce chovají, závidíte jí štěstí a slávu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit