Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K








    K
  • Ornella konečně slyší hlas svého srdce jasně a zřetelně, vždyť v jejím těle bije hned dvakrát. Byla zmatená a ohlušená křikem své maminky. Už ale slyší a stahuje se. To ona zrušila Krause i moderování Miss. Muselo se to zaobalit kvůli smlouvám a tak. Nechce být vidět. Její mámě dochází, že bulvár nemůže kočírovat. Pres velkou snahu a stres kasíruje pár drobných. Rozvýřǐla ho slušně, je na čase virtuální Ornellu stáhnout, být oporou a dobrou mámou té skutečné a eventuelně sklidit, co zasela, až se mimi narodí. Pak si bude vybírat, komu "dá" a ne se podbízet každým prdem ze soukromi. Držím palce.
    • Ornella je výr? Ten pták, dravec. Pro srovnání: http://cs.wikipedia.org/wiki/V%C3%BDr_velk%C3%BD Jo, rozvýrovala, (rozvířila?), to - spíše neslušně. A bohužel, jak zřejmě vskutku těhotní, pokud i to není hra, (vycpaný výr, že by?, tak se proklatě začíná v ksichtě podobat, bohužel, své matce. Říká se, že neštěstí nechodí daleko od domu a ksicht té paní, to je asi obraz její "duše", vyžraná, chtivá, všehoschopná a ordinérní tupost.
    • nic nezrušila - prostě si nechtějí udělat ostudu s klátivou idi-otkou
  • michal.pristic
    já jí chci víte za ženu
    • Ty bys měl nejdříve chtít knihu s českým pravopisem a pak pernamentku do Bohnic. Zřejmě nejsi chlapče v pořádku...
    • Dej si studeny obklad! A hlavne, ty ne budes dost dobry pro Stikovic familii!
    • Text Vašeho příspěvkua proč pane bože *8*
  • U








    U
  • baletka nemůže mít 180 cm vysoká ...tahle má snad jen základní školu *12*
  • Ornella nadavá lidem do sociálů?V životě jsem neslyšel, že by něco takovýho udělala.A nesedí to na ní.
    • ornella néé , ta není tak chytrá, to říká její maminka s peroxidovou hlavou...)))
  • Tvl, Evzene proc???????
  • michal.pristic
    chci aby jsi mně vzala
  • Koukám, že diskuze o Ornelle pokračuje vesele dál, i když vůbec nechápu, proč se jí lidi zabývají. Jestli se jí zachtělo slávy, tak vám všem děkuje, že jí zvedáte popularitu. Díky takovým lidem je slavná i díky těm, co se krměj bulvárem. Ona není slavná díky tomu, že by něco uměla, ale jenom díky bulvární škváře, kterou podporují bulvární čtenáři. Kdo zabil princeznu Dianu? No přece bulvární čtenáři. Nebýt bulváru, tak by ani neexistovali paparazziové, co jí pronásledovali. Jak jednoduché. To jsou noviny, které si kupují lidi spíš z té sociálně slabší skupiny společnosti,lidi, co si neví rady se svým životem, možná jsou i trochu slabomyslnější a slaboduší, protože nechápu, jak se člověk může vnitřně obohatit, když denodenně čte ty lži a výmysly. Tohle člověka nikdy nemůže usměrnit a nikdo to nemůže dát nikomu nic dobrého.
    • Clarisko, doufám, že si i tento příspěvek přečteš. Příči se mi, aby na této diskuzi byla zmiňována Diana. Ano, máš pravdu, paparraziové mají na svědomí její život, akorát že tato úžasná žena, si své soukromí snažila chránit. Kdežto tato veřajná bulvární prostitutka svůj život dává národu na "obdiv". Reportéři jsou hyeny, to víme dávno, ale když jim to někdo servíruje na postříbřeném podnose, s tím se nedá nic dělat, než doufat, že brzy omrzí a zmizí v zapomnění
    • Tak já si blesk apod. nekoupila už hódně dlouho, ale když mi na netu vyskočí, že se zase někde předvedly s matinkou, tak mi to nedá, si to přečíst a zasmát se nad jejich nízkým IQ a kroutit hlavou nad jejich,nebo spíše Moniččiným vysokým sebevědomím. Ale na každou sv.ni se voda vaří, jen pro ni to bude muset být sakra kotel. A baží mi, že moji rodiče, ač skoro o 20let starší vypadají oproti Štikovým sakra dobře. Dyť i ten Kokta vypadá líp jal Ornellin otec a to je starší...
    • My z té sociální slabší skupiny společnosti, co si nevíme rády se svým životem, možná jsme i trochu slabomyslnější a slaboduší si jdeme ráno koupit blesk a pak si sedneme k drahému PC a píšeme tady.
      Nás haniš a sama se bavíš na úkor Štikové i když trochu jinak, než my. Oč jsi jiná!!!
    • Denodenně čteš a komentuješ, takže píšeš o sobě.
      Je důležité si uvědomit svůj problém a teprve potom s ním můžeš bojovat. Měj lepší dny o))))
      • Já že tu jsem denodenně? Naposledy jsem tu byla někdy před týdnem, možná i déle, podívej se do historie. Pak se tu ovšem vyskytuje někdo, kdo mi krade nick a za to já bohužel nemůžu. A já žádný problém nemám, na rozdíl od vás všech Ornellu neřeším a v žaludku mi neleží.
        • Tomu, že Ti někdo krade nick snad nevěříš ani Ty sama.
          S tím kupováním bulváru ses popsala hezky.
          • To jsem zřejmě popsala tebe, potrefená husa se vždycky ozve viď? A s tím nickem - právě ses přiznala, že mi ho kradeš zřejmě ty sama. Prostě potrefená husa....
            • Ty to nemáš v hlavě v pořádku.
  • .








    .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit