Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JA Chci clariscu!
    • Mě je to jedno, já sním všechno
      • *1* to je jasný , to by si tady s náma nebyl *1* , ale slibuju , že je tady o super zábavu postaráno, jen ti chci říct, že jsou tady asi 3 tabory různých učastníku zájezdu..slibuji budeš se bavit, počkej na Evžena, ten je COOOL!!
        • ..vidíš, ani jsem nedopsala, a už mi nějaká clarisca nabo pseudo anonym poslal palec dolu, chci ti vysvětlit že anonym original byl někdo jiný, ten ktery sem píše ty své fory se za něj vydáva!!
          • Nikdo nevíme kdo je kdo, nedá se to poznat
            Co bylo na těch vtipech tak špatného? Jsou to jen vtipy o někom, kdo si je svým chováním zaslouží.
            Opravdu to nebyl originál ANONYM???
            • opravdu, tady to je velká socialní záchodová detektivka, a počkej na Clariscu-budeš čučet! na to nebudeš mít slov Štikojc si tady píšou sami, a na slovo Štikojc má tady ochranou známku jen Mr. EVŽEN - messieur PEKLO!!!
    • nemůže je na kapačkách!!!
  • G







    F
  • Peroxidový strašidla








    Diplomati z planety Kuplířina
  • *6* Jsem unavený
  • potom mají mít nemocnice peníze , když si takle každej jezdí sanitkou a chodí na kapačky , aby se zviditelnil
  • Jh








    J
  • Nepíše mi ty tvoje Sms, nebo to zveřejníme ty huuussoooo
  • uz jsi zde popsala klasickeho ctenare bulvaru a psala jsi i o tom, o jakych lidech bulvar pise. Hojne pises o Ornelle a to tak, ze to hranici s posedlosti. Proto jsi, domnivam se, doststecne fundovana, abys mi objasnila, proc slecna Ornella dava rozhovory bulvarnim redaktorum, toci pro ne videa, foti fotky, reaguje na telefonaty? Vnes mi do toho logiku, prosim, a nezapomen pri tom na nic, co jsi kdy zde jiz napsala. Tvuj nazor me vazne zajima, proto me potesi, pokud odpovis. Dekuji.
    • Že se Ornella prodává do bulváru mi nevadí. Mě spíš vadí lidi,co jsou do něj zahryznutí a nemůžou bez něj být ani den. Já je beru jako ubožáky. Kdyby tihle lidi bulvár nesponzorovali, tak by neexistoval a Ornella by se do něj nemusela prodávat a vy byste ji tady nemuseli řešit a sprostě jí nadávat.
      • A ona se do něj musí prodávat? To ji někdo nutí?
        Já osobně bulvár nečtu, noviny nekupuju, na zprávy nekoukám, a když na mne nedávno jakási šeredka vykoukla na netu, tak jsem se zajímala, kdo to je. Našla tuhle stránku a tady čtu, že vlastně není nikdo. O tom, že by dokázala ona nebo aspoň její rodina něco víc, než se zviditelnit díky této aféře, jsem na netu taky nic nenašla. Tak co dělá na stránce osobností, když dle mého názoru, jak se prezentuje v médiích, by měla být na stránce hloupých kur.iček, pokud nějaká taková stránka je.
  • Ornell, zase se tady do mě všichni pustěj, ale já ti to přeju, je jasný, že s Koktou patříte k sobě, mě to bylo jasný hned od začátku, že Gábina časem rezignuje, no nic naplat, jak zasela, tak sklidila. Takže hodně štěstí.
    • Ale vždyť já jí to také přeji, získat o 27 let staršího děvkaře je opravdu terno. Navíc mají hodně společného, oba jsou krásní a oba se proslavili díky Gábině Partyšové. Jestli se vezmou, tak opravdu začnu věřit na boží mlýny.
    • michal.pristic
      ta je moje ženská
    • Cuchta a slizoun - to bude páreček .Už se těším. Tak hodně štěstí.
      Bylo opět smazáno, tak doplňuji DDD
    • Ne že by tohle byl důvod aby se někdo do někoho pouštěl. Ale když už ji něco přát tak aby Koktovi došlo že už je starej pardál a nechodil jí stejně jako Gábi na pastvu jinam.
      Pač i kdysi naivní Gábi ho ukořistila od rodiny a stejně utíkal.
      Přeji hlavně pevné nervy a pořádný obojek na Koktu.
    • Jak Ornela zasela tak za čas sklidí *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *12*
  • Asi se do mě teď všichni pustí,ale já té holce celkem fandím...co udělala tak špatného? Že se nechala zbouchnout od Kokty? Kdyby on nechtěl,tak se to nestane a ona ho jistě neznásilnila. Pouze využila příležitost,jak to dělá spousta ženských ve všech oborech a nejlepší je,že nejvíc ji moralizují ty největší mediální šlapky,které udělaly kariéru přes vagínu,i když možná ne tak okatě.Ženatý nevěrný chlap je chudák a ještě větší chudák je jeho žena,která to toleruje...když mu to doma v posteli neklape,měl si dát pozor a nejít do rizika,že holt bude muset platit.Ornella je nádherná holka a i jako svobodná maminka nebude mít problém si časem najít partnera,který ji bude milovat i s dítětem.Obdivuji i její maminku,že stojí za dcerou a přeju jim,ať z Kokty vytáhnou co nejvíc peněz.
    • Souhlasím..! Asi zatím nejlepší názor tady...
    • Hezká holka, tedy, pokud jde o fyzickou krásu, to je, ale pitomá jak povříslo. Ale s tím hledáním partnera to díky té nechutné medializaci bude mít sakra těžké. To jí maminka poskytla medvědí službu a ta husa si to neuvědomuje. Česká společnost je nastavená tak, že spíše bude tolerovat pouliční šlapku, pokud dělá své řemeslo poctivě v profesionálním slova smyslu, než zlatokopku, která loví pracháče. Ale ať Ornella nevěší hlavu, třeba v Rusku, tam je na věc nahlíženo úplně jinak, jak ostatně svědčí výrok poloviční Rusky Kateřiny Brožové, že by se nemohla zamilovat do sice pohledného, leč chudého muže. Nu zdravstvuj Ornělla.
    • Nádherná není,ale ať proboha MLČÍ !!! Nedá se poslouchat !!!!!!!!!!!
      A její maminka je hlavním důvodem proč jsou z dcer už v nácti prodejné...děvy !!!!!!
    • Ach jo .......
      *1*
    • Jo, jsou to takové české Pussy Riot (to Trio Pussy Pike). Jen ty kukly ať už nasadí, aby člověk na ty jejich ksichty nemusel koukat pořád, kam se podívá. Začínají být nudné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit