Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Orní se posunula o 2 místa
    • A už zas klesla
      • a co ty ? Taky ti už z ní klesnul :-) ?
  • '







    '
  • A








    A
  • ZOO







    Zlodejove
  • Štiková porodila a český národ má z toho orgáč. *1* *1* To je fakt úroveň. Uživatelko Jojo, ty se fakt nevyjadřuj a neukazuj tomu světu, že tvé IQ je na úrovni tykve a že ani nevíš, co je to porod a proč se císař dělá pod narkózou. Běž si radši hrát s panenkama, uděláš líp.
  • pro JÁ: Já si života užít umím a k tomu nepotřebuju souložit s každým. Já vím, že existujou chlapi, se kterým se dá prožít život, to ty tady tvrdíš, že každého chlapa zajímá jen sex. Trochu si protiřečíš ne?
    • Zapomněla jsem Ty spíš ze soucitu jen s někým. Hlavně aby měl háky ,
      abyste ho mohli oškubat co?
    • Kdepak to tady tvrdím, že každého chlapa zajímá jen sex?
      Víš co Ornelo, nech toho, až narazíš a to bude už brzo, pochopíš, že je to jen Tvoje vina.
  • vzkaz pro ladyy: Hanychová má vysokou, protože jí je skoro 30 a stihla ji vystudovat, Ornelle je 19, tudíž to zatím nestihla. Chápeš???? Nesrovnávej jablka a hrušky.
    • to je pravda hrušky a jablka se opavdu srovnávat ani nedají *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • ALYSON tak ti to teda řeknu jinak Agáta je inteligetní onela je tupáááááá
        • Hanychova je stejna debilka. Lhala o fetu a ted zase o Pracharovi... Co ta dokazala, krome toho, ze ma prorizlou hubu, jako Ornella, ukazala kozy jako Ornella.... Podobnost ciste nahodna, jedno koste vetsi nez druhe... Hlavne, ze Zilkova je ted spokojena. Zajimalo by mne, zda stejne nadseni sdili i pani Batulkova. Troufam si odhadnout, ze z Hanychove radost nema. Ale jsme v diskusi o Ornelce, to jen , ze nechapu, jak nekdo muze rict, ze je AH inteligentka.
    • A ani nestihne, s jejím IQ *7*
  • Laik








    Klm
  • S







    Q
  • tady byl v létě jiný anonym a říká se vtip s V néé s F !svatá pravda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit