Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K







    M
  • Vzkaz pro ornelku: tes se na peklo
    • Text Vašeho příspěvku *1* , ona je v už v něm ! má to napsaný v tom velrybím ksichtu, jak je celá traumatizovaná z toho jak musí od 13 šlapat , aby měla máma na chleba
  • Pře pár lety jsem se zamilovala do chlapa. Byl z jiného města,kde jsem neměla žádné známe,aby mi něco o něm řekli. Jednoho dne za mnou přišla jeho manželka. Ptala se mně jak to je mezi námi. Tehdy jsem ji řekla,že mezi námi nic není a ani nebude. Lhala jsem ji, protože jsem věděla, že s takovým chlapem do budoucna nechci počítat. Bylo to pro klid její duše. Ornela měla informace o tom že je Kokta ženatý a to už podruhé. Co čeká? Mimochodem, tehdy mi bylo 19let.
  • miluji Evžena
    • A já jsem si myslel, že miluješ mě
      *13*
  • Prijde mi to jako zajimavy zivot. Kdo v tehle dobe muze verit bulvarnim platkum typu Blesk? *5* Asi uz jen blazen. Proste holka z dobry rodiny co se seznamila s Tomiem a nekdo dalsi v novinach z toho udelal "kauzicku dne" . A psat tu o nekom, ze pujde za kabelky je fakt hnus a ubohost *6* . Mimochodem jeji rec v tom clanku byla fajn a zadny plkani nesmyslu jsem tam uplne nenasel


    *1*
    • Dobrý rodiny, tak to je fakt gól, ty jsi fakt dobrej, nebo dobrá. Já se snad smíchy počůrám *1*
  • Heleďte, Kokta s Ornellou se najisto vezmou, o tom nepochybuju. *3*
  • Tak do měsíce, nejdýl do dvou, podá Gábina žádost o rozvod.
    • Už jen kvůli Ornelle to neudělá! Nesnese porážku! Neustoupí za žádnou cenu, a pokud si to vážně myslíš, jsi stejně naivní jako Ornella..
      • jen aby ses nedivila.
  • Co je špatného na tom, že jí maminka ukazuje životní směr, ornellka je mladá a potřebuje aby jí ze začátku někdo pomohl se seznámit a najít sama sebe. V médiích píšou , že je kuplířka, proč? , vždyt ona jen chrání to co je pro Ornellku nejcenější a to není zadarmo - za to se přeci platí *1* .
    • Vymysli si jiný nick, už to začíná bejt trapný. Anebo na to nemáš dostatečnou mozkovou kapacitu? Jestli ne, tak já ti s tím poradím. Klidně napiš.
      • HUso trapná, jsi uplně ubohá , pořád si tady na něco hraješ pod mím jménem!!!
        • To asi sotva...já bych nikdy nenapsala "mým" s měkkým i.
          • mojím, je lepší, to bych použila já, ale že se spleteš a ještě to otáčíš, jsi ubohá!!!!!!!!!!!!!!!!
            • mojím, hehe, takovou kravinu můžeš napsat jen ty, slepičko ubohá!!! Kolik ti je, asi tak 12 viď?
          • Hm, no právě, to jsi celá ty, jen ty můžeš napsat takovou hovadinu. A nechápu , že tě to baví! *12*
      • To snad né! Jsi mi ukradla nick , a jsi trapná , o kapacitě nemluv. Radši už nepiš.A nepoužívej moje věci!
  • Můj názor je ten, že pokud Ornella Koktu sváděla, tak Kokta, kterému je téměř 60 a tudíž by mohl mít i víc rozumu, mohl říct ne. Ornella je mladá, nevybouřená holka, je jí teprv 19 a chtěla si užít dobrodrůžo se ženáčem. Nechci ji bránit, ale starej kmeťák by snad mohl být rozumější než mladá,sotva dospělá holka ne?
    • Tyhle komentáře o tom, že je mladá a nevybouřená *1* jsem stejně stará... tohle udělat, tak chodim kanálama, taková ostuda... ale Ornella, je na sebe pyšná jak to Partyšový natřela *15*
    • Nechci ti brát iluze,ale tahle Bordella nebude rozumná ani ve 130
      letech !! *6*
  • Mhvg








    N

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit