Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holka, když se na Tebe podívám, vytane mi na mysli jeden klip od Rytmuse, v němž ústřední postavu hrála Agáta Hanychová.
  • . ve skutečnosti se Ornela Štiková stydí za to kdo opravdu je, jinak by přeci nadávalo smysl si vytvářet klamavý podvodný profil a lhát takto o sobě.?
    • A kde máte jistotu, že si ten profil vymyslela Ornella? Ty životopisy tady většinou píšou obyčejní uživatelé... Kdo ví, kdo to tam napsal.
      • Tak nebojuj za vymyšlený profil!
        Profil si každý zakládá sám, ježiši nelži,nebo to pošlu bulváru!!! TY JSI OBYČEJNÁ hlupko a nedělej z veřejný diskuze rodinnou záležitost,
        píšeš sprostě jak dlaždič!!! *12*
      • .. *1* KDO ví kdo to tam napsal!!!! *1* KDO to byl? Trochu trapná poznámka !!!!!!!! *1* *1* *1* možná jsi to byla ty? možná to byl kouzelník *1*
      • Ale kdo ji znal před pár lety ? *1*
        Ty její kecy o Okamurovi zaznamenal málokdo,tak přitvrdila s Koktou !!
        • Před pár lety?? PPPPPProfil si založila v unoru 2012!!!!!! v době kdy se snažila parazitovat na Okamura
  • Tak tu mam posledni, zhave info ze vcerejska z overenych zdroju!!- predstavte si, ze kamarad Kokty ( doktor v Naples- Miami), vypravi, ze Kokta se mu sveril, ze se vyprazdnil Ornelce na bricho a ona si to tam sama vpravila!!! To je sila! Nazor, zda je to pravda, si udelejte sami. Ze to nebylo dite z lasky, je asi jasne;)
  • má v hlavě nas**no a slámu zbytek je vyplněn vzduchoprázdnem *6* *15*
  • Ták, krásně vše kolem Ornelly usnulo. Neprobuďte to prosím.
  • Já bych to neřešila, ať si to vyřešej sami. A do Ornelly bych se neobouvala, nebo jí jen ostatní záviděj, že se teď proslavila? Asi jo. Dostala se zde do žebříčku Top 10 osobnosti a určitě z toho má radost, že jí tak hezky zvyšujete návštěvnost a popularitu. Mimochodem, paní Partyšová taky není svatá a Kokta už vůbec ne, souhlasím s příspěvkem od "čtenářky" pode mnou. Kokta si za to může sám, nemá souložit mimo manželskou postel. Ve svém věku by mohl pochopit, že se to vždycky provalí. Sklízí, co zasel, dobře mu tak.
    • Hm..nevim jestli se "proslavila"...asi tak na kratsi dobu a to bohuzel negativne *13* Hlavne za jakou "cenu"....je ji 19 let...otcem ditete je (pokud je vse pravdou)..55 lety 3X zenaty chlap...ktery podle vseho o nenarozene dite moc zajem nema...spise naopak.Dale....Partysova jako "macecha"?... *13*
  • Pro ty, co o kojení nic neví a nebo ještě nemají zkušenosti.Já jsem si přečetla všechny dostupné články o kojení a nic zdravějšího to dítě nemohlo dostat. Všechny tři děti jsem kojila více jak rok.Dnes nemají žádné alergie, nadváhu,a nejsou skoro nemocná. Nezaručí to že se jim některé věci budou vyhýbat, ale pevně věřím,že tím,že jsem je kojila budou více odolné.
    Kdyby nečetla Ornela jen kecy co si kde s matinkou koupila, ale pár článků o kojení, udělala by líp.

    Dítě nepřibývá na váze = mám slabé mléko
    Tzv. slabé mléko v podstatě neexistuje (je to velice vzácný jev, kdy je tučnost mléka skutečně natolik nízká, že nepokryje výživové potřeby dítěte), v drtivé většině případů je na vině chybná technika kojení nebo sání dítěte, které neumožňují efektivní pití, případně nedostatečný režim kojení (malá četnost kojení, omezování délky kojení).
    Kojení nikdy nebolí, jinak je špatná technika kojení
    U žen s citlivějšími bradavkami může kojení bolet přestože je technika kojení v pořádku, prsa si prostě musí zvyknout. Při bolestech při kojení musí být ale technika kojení to, co se zkontroluje nejdříve.
    Během prvních 3-5 dnů po porodu (může se objevit už během těhotenství) se tvoří mlezivo, nebo-li kolostrum, které je žluté a velice husté díky vysokému obsahu bílkovin. Z těchto bílkovin celou čtvrtinu tvoří obranné látky, které pomáhají miminku v adaptaci na nové prostředí. Mleziva je málo, ale plně svým složením pokryje potřeby novorozence. Po 5. dni následuje mléko přechodné, ještě stále nažloutlé a mezi 14.-21. dnem se objevuje už zralé, dvousložkové mléko. Přední mléko je vodnaté, namodralé (obsahuje hlavně vodu a cukr) a uspokojí žízeň děťátka. Zadní mléko je bílé, husté (obsahuje více bílkovin a tuku) a čím déle dítě pije, tím je mléko tučnější (na konci kojení může být mléko až 5x tučnější než na jeho začátku, poslední kapky jsou spíše tučnou smetanou).
    • Souhlasím s paní Danou, neboť kojení je nejzodpovědnější vztah matky k dítěti. Ten nespočívá v dudlíku za 2.000,- Kč nebo v luxusním oblečení. Všichni pediatři se shodují, že mateřské mléko, které podporuje tvorbu imunitního systému u dítěte, nelze ničím nahradit. Sunar obohacený chemickými složkami není pro vývoj dítěte v prvních měsících vůbec přirozený a navíc dítě po něm rapidně tloustne - což v případě váhy Q.bude jen ke škodě. A další plus ke kojení přidávají i dětší psychologové: Je to ten nejintimější a nejhlubší základ citového vztahu mezi matkou a dítětem. Proto také existují poradny pro matky, kde se dozví jak podpořit tvorbu mléka, jak prodloužit dobu kojení apod. Závěrem potvrzuji u Ornelly jen jedno: Nevyzrálé dítě má dítě.
  • Když nemyslela na malého s kojením, tak mohla myslet aspoň na sebe(malý by z toho taky těžil)

    děloha se po porodu rychleji vrací do původního stavu,
    poporodní ztráty krve jsou menší, ženy méně trpí chudokrevností,
    chrání ženu před rakovinou prsu, vaječníků a osteoporózou,
    rychlejší návrat postavy ke stavu před těhotenstvím,
    antikoncepční účinek v průběhu kojení, pokud matka plně a často kojí, podpora citové vazby matka–dítě,
    A myslím,že někde psali,že po půl roce kojení se mění struktůra prsů a v budoucnu nejsou tak povislé.
    pleny nepáchnou, levnější než umělá výživa.
    *4* *4* *4*
    • Poporodní ztráty krve u císařského řezu nejsou..
      • Já jsem to jen obecně zkopírovala.
    • No,antikoncepční účinek to moc nemá. Svagrová nedala holku téměř od prsu pryč a přesto když malá slavila rok,byla ve 3měsíci. Ale jinak s tím ostatním souhlasím...
      Divím se, když je Ornella tak sebestřetná,že si tyto pro ni prospěšné informace nezjistila a nedrží se jich
      • Na to je jediná odpověď duc duc duc tydýt tydýt tydýt
  • tak ,jak začít....Kdo je nějaká obtloustlá malá slepička,která se považuje za osobnost??Jestli se už do osobností dávaj takový pipky,tak to je gol(pokud si to teda nenapsala sama,což je dost možný).Další ,co mě vytáčí do té míry je to,že ta holka mluví ,jak tatar a považuje se za někoho se vzděláním ve vyšší společnosti.Fuj snad nikdy jsem neviděla,tak nevzdělaného člověka!!!Katastrofa...a ta matka ,co to je???ruská buržoazka z Tater???katastrofa...tak rada pro Vás aristokratky ze chléva....táhněte ,tam odkud jste přišli!!! *11*
  • Jak tohle může dělat modelku?Obličej má jak čuník.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit