Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zajimavy zivotopis.podival se ale nekdy nekdo jestli je opravdu pravy????????????
    • Pravý vázne není ......
    • Proc by nebyl?
      • A je snad??????????????????????????????????????????????
        • Hele podle vseho co jsem cetl prej jo.
          • Tady se člověk nasměje *1* *1* *1* *1*
  • Jsi jenom pitomá nána co má cestičku vyšlapanou a na tom těží. I když jsi úplně blbá, tak můžeš být čím chceš. Peníze bohužel umí divy.
  • http://www.super.cz/179261-sexy-gabina-partysova-se-nam-ukazala-bez-tricka-je-mozne-ze-tohle-telo-nema-kdo-hladit.html

    Partyšová je super šťabajzna, prostě kus BABY, zralá ženská, oproti tomu 20?? letému vyžranému děcku ! Já mít přes 50 let a mít takovou babu Partyšovou ve skvělých letech, tak si rochním blahem, zralá, zkušená ženská. Čuz.
    • Přesně tak, kdejaká stejného věku jí může postavu závidět a i mladší holky by se mohli občas samy nad sebou zamyslet, že pneumatika+bokovky+krátký uplý tričko k sobě prostě nepatří ...
  • Panebože, kde žiješ? Jaká celebrita? Pokud celebrita znamená
    rozdoďnožka, tak to ano , to celebrita je. Rozvrátit nalému dítěti rodinu a ještě se s tím chlubit veřejně, to už fakt musí být .... Chlapů je a ona se chuděrka upíchne jen na toho jednoho otce rodiny. Asi ji nikdo jiný nechtěl. No nebude to mít lehké.
  • Já větší k....u jsem ještě neviděla .Je to pí nevím na co si hraje !!!!
  • Jako že je jí fakt jen 19? Teď jsem na to čučela v TV, viděla jsem ji tam prvně, a říkala jsem si, proč říkají mladinká, když vypadá starší jak Partyška. Jinak chudák holka, už výběrem křestního jména k příjmení se jí rodiče pomstili a nyní maminka, místo aby jí dala pár facek a hnala na interupci, jí dělá ostudu větší než už si mladá udělala sama. Zlatokopky jsou nejspíš ale už obě *8*
    • a ty jsi spadla přímo z kostela..jdi se osprchovat studenou vodou
  • Jdu si vyplnit formulář na osobnoti cz, to budete všichni koukat jaká jsem celebrita, jasně že VŠE bude vymyšlené, ale do toho Vám nic není, nejsou dukazy.....a pak si počkám na nějakou celebritu důchodce, bude to snazší než s mladým ten není senilní a dá si pozor... a mezitím zkontaktuju s mámou bulvár ... jo a jsem slavná.
    Do bulváru si taky vymejšlím a s mámou to připravujeme předem doma, pak jen opakuji.
    Nic neumím maturitu jsme zaplatily... tak ještě že máme bulvár, protože podle něj jsem přijata na Oxford..ještě že máme portál osobnosti už jsem tam, tak lidičky těžte se na ten mazec!!! *16*
  • Proč nám fušuje do řemesla. Nemají na zahradníka, jejich zahrada vypadá podobně neupraveně, jak jejich vlasy....lacině
    • Ta zahradu sem neviděla a asi ještě že tak,dle tvé reakce. Někteří rádoby zahrádkáři nám zahradníkům cupujou nervy,viz.jedna paní si myslela,že během léta bude mít ze sazeniček zeď 10x10m pokrytou břečťanem,aby ji nemusela opravovat...
      • Vodňanského 2351, Hostivice, okres Praha-západ

        Tak si to najdi na mapy.cz
        *1*
        • A co tam jako bude vidět? Jak tam maká parta bezdomovců za gulášovku z místní hospody?
          Vždyt ta ...píp... si ani zuby nevyčistí bez dopomoci.
          Ta a zahrada? Svatá prostoto ? *7*
          • Tak to tam rozhodně vidět nebude, protože na té zahradě nikdo nikdy nic nedělal
  • Nejdřív se v médiích fůrt objevovala a řešila Iveta Bartošová a teď tohle. Kam ten svět spěje? Být slavnou jen kvůli tomu že rozeštve slavné manželství a pořídí si dítě se ženáčem?
  • Tak přemýšlím nad článkem,kde trvdí,že Ornella trpí těžkými bolestmi a lékaři neví o co go a pak z toho vyleze ledvinová kolika a žlučníkový záchvat. Kolikou sem si prošla a lékař mě po popisu komplikací hned vzal na ultrazvuk a věděl o co jde a strávila sem ve špitlu 4dny a byla to malá okresní nemocnice. Tak buď sou v Praze totální tupci,nebo Ornella mlžila a dělala ze sebe něco co není,jako doposud....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit