Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zase to same- stara Stikova opet lhala, nemylila jsem , kdyz jsem psala, ze jsem zvedava, jestli se vyjadri pani reditelka Vinzens, ohledne hovoru, kvuli vstupence. A jak bylo psano, Stikova s ni nemluvila! Zase lze a kdo lze, ten krade;), coz v tomto pripade sedne jak prd.l na hrnec. Mikuskova, Mikuskova, ty si proste nedas pokoj a te holce budes porad skodit tema vymyslama!
    • A just být paní ředitelkou, tak na ní tu žalobu podám...
      Soud by jí pak mohl nařídit ústavní léčbu v blázinci, jelikož chorobné lhaní je už nemoc a s tou se musí něco dělat.
      Ale kdyby začala psát pohádky, mohla by si tím slušně vydělat, fantazii má neskutečnou, jen nesmí být princezna jako její dcerka, to by pak mohli číst leda chlapci někde na Mírově...
  • Zaprvé by mě zajímalo co dělá na stránce osobnosti.cz....?:D a zadruhé je hnusná jak prasnice!Pysk jak pračka na ču*áky a vlasy jak poch*aná sláma !:D
    • Chtěla bych vidět fotografie účastnic/ků zdejších diskuzí, co tak nadšeně kritizují. Je to kočka a každej chlap, co jí potká na ulici by sis ní rád vyšel, co si budeme povídat. Platinovou slámu jsem ještě neviděla.:) Ale Vaše vyjadřování mě nutí přemýšlet spíše nad vaším intelektem.
      • no s tím jejím makeupem ala bomba mezi oči to fakt vyhrála no :D nejsem miss ale v hlavě mám rozhodně menší průvan než ona :D
  • Kokta není otcem !!! Kventin má modré oči a "oba rodiče"
    hnědé !! Pokud mají oba rodiče hnědé oči,je velmi nepravděpodobné aby
    mělo dítě modré !!
    • miminkam se barva oci mneni
  • Ano, Gott je věčný slavík, ale sám prohlásil, že by rád předal žezlo někomu jinému. A Klus je výborný zpěvák a skladatel, jeho protestsong oslovil víc lidí a generací, než jen hloupé pipinky. A Ornella si čím dál víc nevidí do pusy. Jak si ona může dovolit kritizovat? Až udělá něco poctivého, pro někoho, tak ať si pak říká názory. Jedinou osobu, kterou může kritizovat, je osoba stejných mravů, jako ona, např. Dolly Busters, která také začala "zpívat".
  • Zdravím všechny zde.Nemohu si po Ornelly těhotenství jako příslušník mužského pohlaví dovolit nenapsat následující.Ornella je žena jako každá jiná,má stejné problémy,sny i touhy,budiž.Ale proč se sakra pořád dělá,jako kdyby nosila nového krista.Není to bůh ani polobůh,nic nadpřirozeného,světského ani veledůležitého.Jen další součást koloběhu života.Až takhle začnete psát o ženských,které mají zdravotní omezení,a mnohdy jsou postaveny před volbu bud dítě ted nebo nikdy,donosí i dítě které pochází ze znásilnění,i když je jim to proti srsti,ale je to volba,ted nebo nikdy............Uvědomte si,že to je pouze a jen mediální humbuk,nesmysl.Odnese to vše akorát to dítě,a to je nejhorší.Z celé Ornelly,a především z jejích rodičů,je mi značně blivno.Stále víc mám pocit,že celá ta medializace,je pouze otiskem neůspěchů Ornelyných rodičů.A kdo to odnese?Ornella a to dítě.Přestante už tady živit prosím tu masturbaci ega štikových,a držte palce Ornelle,at najde sama sebe,svůj rozum,a svůj život a ten vezme do svých rukou,a uvědomí si,že už není sama.Zamyslete se některé ženské zde samy nad sebou.Jste nejspíš matky,tak se vžijte do té situace.Udělaly by jste tohle svému dítěti?Udělat z něj levobočka?Zcela oficiálně?Maminko,jak jsem se narodil?Ale víš qentinku,zbouchl mne padeátiletý mediálně známý zkrachovalý podnikatel,jen tak mimochodem v té době ženatý,a matka usoudila,že by bylo vhodné,abych tě donosila,a vyždímala z toho prachy.celé už to zaíná být nechutné,a že jsem velmi otrlý,a v případě nutnosti neváhám udělat cokoli co je nutné,vše okolo Ornelly je nechutné,a ubohé.Tečka,tot můj prostý názor a náhled na věc,jakožto nasra...o chlapa.
    • Tady rozhodně neživíme masturbaci jejich ega. Být Štikovic po přečtení několika příspěvků o ních , tak chodím kanály a zamyslím se nad sebou.
      Mám tři děti a jméno je to nejcennější, co jim dáme. Když se řekne v ČR Ornela tak se zapomíná na krásnou, kultivovanou italskou herečkou, ale spojujeme to s bulvární prostidudku.
      Ornela není malé dítě, je svépravná. Nejsem si jistá jestli je to otisk neůspěchů Orneliných rodičů, nebo spíš opičí podpora nevyzpytatelné,neobjektívní Ornely. Dospět by mněla celá jejich rodina.
  • Ornella je kráva, a Gábina taky,když žije s tím úchylem Koktou. *8*
    • Text Vašeho příspěvku *1* *1* lépe bych to neřekla
  • Ma krasne zajimave jmeno a je mi zle z Anonymu, Moniky, a dalsich. Lidi proberte se. Zavist vam kouka z oci a varite z vody LMAO *1* *15* *3*
    • Krasne jmeno, no nevim...jeji matka nejspis ujizdela na italske herecce Ornelle Muti *1*. Nic moc k prijmeni Stikova.
      • maminka ne, to tatínek uplatnil svojí obrovskou autoritu a dal dceři jméno po své modle *1*
    • Rozhodně nevařím z vody a možná by jsi se divila, ale tu rodinu znám. BOHUŽEL !!!!!!!!!!
      Jo a k té závisti, tak to opravdu netrpím, jelikož není co závidět. Spousta kouře, který až se jednou rozplyne a okolí pozná co je rodina zač, tak to bude opravdu hodně kruté vystřízlivění pro celou tu rodinu.
      • souhlasim s anonymem,taky jsem mela tu cest poznat rodinu Štikovu osobne,hlavne jeji matka je ukrutna p..a,snazi se chovat jako damicka a pritom je to hnuj!!!
  • Kokta skutečně není otcem,tehdy bral silné léky,které měli vliv
    na jeho plodnost..Je to stejné jako u Petra Muka,taky se to jedna
    na něj snažila navlíct,a pak to vyloučili,kvůli lékům !
    Muk měl navíc 3 dcery a údajné jeho 4.dítě byl syn.
    • Může být otcem, sperma něco vydrží, ale jaká byla kvalita se ukáže v budoucnosti.
    • jojo .... a s Mukem máš velký recht, konečně tady napsal někdo něco hlubšího, konkrétně Muk to měl celkem těžký co na něj ty různé DÁMY-rodinky ušily a ještě lepší je story Svobodová. . . . . ))
    • Kokta že není otcem?? Tak to jsi asi neviděla malého Quentina.. chudák malinkej je celý tatínek! A barva očí? I já je měla do 1 roku světlonce modré, dnes tmavě zelené *2* *2*
      • ty jsi Clariska, udělala jsi si nový Dick ty nicko.., ty jsi celkem mentálně zaostallá, ... viz. celý tatínek.)))))- tak to jsi celá ty))))))))., no jsi prostě clariska
        • Nechtěl/a jsi náhodou napsat nick místo dick? Dick znamená totiž něco úplně jinýho. Kdože to je mentálně zaostalý?
          • no právě))))) ty husičko...Óóooo ty jsi ale inteligentní))))))))))))))))
            • No jistě, právě jsi zjistil/a, že dick je něco jiného než nick a snažíš se to použít proti mě. Jsi velmi naivní a přiblblý/á. Zaplať si radši kurz angličtiny, ať uděláš aspoň něco užitečného a inteligentního.
            • jak může být někdo tak hloupý, že nepochopí Dick/ Nicka-to jako ty... to je právě to je ta pointa))))))) ty jsi vážně štiková, takový trdlo a jěště se snažíš chytračit, radši na mé příspěvky ( pro tebe se Z jako od slova zpívat - víš.))))))), ty radši na mě nereaguj jsi ducha prostého a pouze se tak veřejně ještě více schazuješ ( S - od slova schody víííš ty truhlíku))))))))))))))))))))
      • Věř,že není nejdůležitější to,kdo poskytne gen.materiál,ale spíš to
        kdo se jako otec chová a Kokta na děti dlabal..
        • a dlabat bude
  • .. No zase tak ohnivá není, nefandi si - jsi pořád moc sebestředná, jediný kdo je tady ohnivý je ty clariska/tzn.rodinka štiku, která na ostudě staví životní karieru..je to celé až moc ubohé a trapné..
  • Do porodnice dorazila v minisukni..asi ještě pře řezem stihne pár
    zákazníků ! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit