Přejít na výpis diskuzí

Ornella Štiková

OSOBNOST 13.2.2012 
2836 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..co čeká nulu ! *6*
  • Ornela Štiková nebo Koktová a její Quentin. Tady je krásně vidět rozdíl mezi bohatým člověkem a zbohatlíkem. Zbohatlík se neštítí ničeho a je ochoten prodat cokoliv. Klidně i svůj porod. A je v péči své úplně stejné matinky. Bože, kam jsme to klesli, když se zde uveřejňuje takový škvár a ubohost..je vám jasné, že teď nás budou častovat fotečkami malého Quentina, zprávami o tom, jak se vyhajal, napapal a že má prdíky....a jak nám to miminko hezky papááááá..Chce dělat s televizí? To by možná šlo, třeba někde v servisu...Březen je ale plodný měsíc. Napřed nastoupil Zeman na hrad, ve Vatikánu si zvolili Františka a teď ještě Quentin.Tak tohle je vážně příběh jak ze špatného filmu. Z nuly se díky bulváru stane selebryta. Asi jsem neinformovaný. Prozraďte mi prosím, co vyjímečného ta slečna udělala? Že otěhotněla s nějakým podnikatelem quasi hvězdou, mi nepřipadá jako hvězdná událost, ale jako prů..er nezvedeného fracka.Já mět takovou dceru tak se okamžitě stěhuji někam do brazílie a měním si jméno.a oni jsou ještě na svoji dceru pyšni..Láká jí herectví? Tak po..no by klapnout mohlo...To je hrozný křupanství dávat dětem tyhlety exotický jména a myslet si buhví jak nejsem světovej Zajímalo by mě, jestli to jména má z francozštiny, což by se pak vyslovovalo "Kentán" a nebo z angličtiny jako "Kventin". Kentán Štika
    To dítě vypadá jako medvěd ... asi po tatínkovi. Po mamince by vypadalo jako jiný velký savec.No tak stejne tak jako clovek nemusi cichat k vykalu aby vedel ze smrdi, tak zde nemusi moc dlouho premyslet, aby poznal zlatokopku.Ornella Štiková je hlavně duše prostá, intelektem nezatížená, což nezmění ani každodenní mediální massage momentálně završená vrhnutím koktavého Quentina..
    Pane Bože, a co Ta dotyčná Ornella je nějaká zpěvačka, nebo sportovkyně, či slavná modelka Už nějak, ač hodně nerad, akceptuji, že tato společnost je natolik degenerovaná, že se místo vědců a jiných kapacit zbožšťuje vypatlané fotbalisty, modelky, co se neumějí sand ani podepsat a náctileté zpěváky...ale tohle to je už HODNĚ silný kafe.... Za chvilku bude iDnes psát o tom, že porodila fenka trpasličího pinče a jaký je to štěňátko kabrňák...No to by ještě celkem šlo..a teď má ve dvaceti dítě a doma "fotříka" o 35 let staršího.....a trubka se tím ještě chlubí..řekl jste jednu velice pravdivou věc...ano....ta holka je skutečně pyšná na něco, co by jí v polovině minulého století ještě hodilo do hanby....upletla si dítě se ženáčem....a dává to na odiv celé republice....Pochopil jsem to dobře, že o této paní se píše proto, protože se vyspala s někým kdo chodil s někým, kdo kdysi dělal nějaké reportáže z večírků?Pokud k tomu aby se někdo stal CELEBRITOU stačí porodit děcko "milionáři" nebo si nechat udělat gumové 6,tak je mi jich upřímně líto.Každý den po dobu osmi měsíců nás všechna média zahlcují informacemi o holce, která si to rozdala se ženáčem a otěhotněla. Nyní je z ní celebrita, která na nás vykukuje denně z obále a stránek novin a časopisů a všichni jsme detailně informování o každém "prdnutí" této pseudocelebrity. A nejhorší je, že těm informacím neutečete, protože na Vás vyskakují všude, takže i když o to nestojíte, z nadpisů a titulků víte.
    Naše média vnucují nám i našim dětem, že nemusíte umět nic - stačí se vyspat s tím správným chlapem a pak to umět prodat. Je to zrůdné, holka udělala kariéru očividně přes postel - a že bude moderátorkou, herečkou - to je vzhledem k zájmu médií téměř jisté.
    Dítěti člověk přeje vše nejlepší, ale jinak je z toho na zvracení.Šikulka, císařem minimalizovala újmu na jejím pracovním náčiní ...To je ta šikula, co v 19-ti, přes prášky, otěhotněla s ženatým? Jó, tak ta nám ukáže jak i s dítětem vystudovat na héééérečku, aby dělala s televizí ... nebo tak něco
  • Ornelka je podle mého názoru duševně zaostalá, a to co už několik měsíců předvádí se nazývá hyenismus neboli parazitování se na druhých za účelem vlastního prospěchu a zisku.
    Myslím že není ani těhotná, připadá mi furt stejná, ona je jen přežraná a oplácaná. Má mohutnou robustní postavu a jak jsem už psal vypadá jako chlap.
    A jestli je v tom, tak to stejně udělala schválně jen aby se zviditelnila. Ona pomlouvat bude dál lidi kteří něco dokázali, je to její styl hraje si asi na rebelku Hanychovou. Ale rozdíl je ten, že Ornelka je z obyčejné rodiny, životopis má totiž vymyšlený, ona totiž nemá ani maturitu a matka pracuje na vrátnici a otec je taxikář.
    Píšu sem a někdy bojkotuju už od začátku tohoto vymyšleného profilu Ornelou samotnou. Clariska je z Rodiny Štiku...hezký den všem
    • A co řekla tak špatnýho? Že Klus je nula, v tom má pravdu. Řekla jen svůj názor. Aspoň se na rozdíl od jiných nebála říct svůj názor veřejně, ostatní si o tom šuškají jen mezi sebou,aby si náhodou někdo někoho proti sobě nepoštval. Tak to je.
      • A v čem je Klus nula? Že je tvůrčí typ, má vlastní tvorbu, neplní bulvární články,čeká dítě s láskou svého života a do svých písní vkládá názory na dnešní svět a politickou scénu? Jo o to možná jde, dobírá si její tzv.politické přátele...
        • Já jsem to myslela spíš tak, že oproti Gottovi to je vážně nula. A mě teda taky nezaujal. A navíc to není zpěvák, ale jen písničkář. Něco jako Nohavica.
          • Proti Gottovi nikdo nic nemá, je a vždy bude náš národní umělec, také Klus se o něm vyjádřil s pokorou, ale když dostal tolik hlasů, asi se lidem líbí a o tom ta soutěž je. Kdyby se mělo hodnotit hlasové rozpětí, hodnotila by to zřejmě odborná porota.
            Předpokládám, že na Klusových vyprodaných koncertech nebyla, proto neví o čem mluví.A přirovnávat ho ke Krylovi, copak ona Kryla znala?
  • Partyšová není žádná hvězda ani dáma, ale prachobyčejná špína z ulice, která se živí nejstarším řemeslem, přes postel se dostala do lepší společnosti a teď si pouze hraje na VIP dámu,ale všichni vědí, jak se k tomu dostala. Hrozně mě vadí, když se taková postelová nicka dme pýchou,co všechno dokázala a jak je důležitá,přitom její morální hodnota je horší než kohokoliv z nás. Všechno to schovává za pozlátko luxusu a šoubyznysu. Ach ten náš šoubyznys je jen prohnilá stoka VIP kur...iček a pasá....ů, co ze sebe dělají hogo fogo, lezou po sobě navzájem, manželé nemanželé, snoubenci nesnoubenci, pro peníze a slávu jde každej s každým a naše televize jim ještě rezervujou zvláštní pořady jako VIP zprávy a každej se může podívat, jak bydlej luxusní prostitutky a prostituti a všichni to žerou a děsně je oslavujou, kupujou bulvár a krměj se s tím každej den. My jsme vážně divnej národ, na schopné lidi pliveme špínu a zajímá nás jen tahle verbeš, která krom toho jednoho nic neumí. Někdy si připadám jak v jiným světě.
    • Partyška,Gavriely i Ornella se můžou vzít za ruku a táhnout do Hollywoodu, tam jsou na tohle zvyklí. Jediné dámy s velkým D nám postupně mizí, jako jsou Bohdalová, Jirásková, Kubišová, ale i Lucie Bílá. Můžeme jen doufat, že si z nich vemou ty mladé hvězdy příklad. Proč Lucie Vondráčková, na to jak je mladá není obklopena skandály, jako ty výše jmenované? Protože to nepotřebuje, že? Ty by si za éry 1. republiky neškrtly, lid by je zlinčoval. Běda jak holka otěhotněla před svatbou, nebo se dokonce veřejně vyjadřovala o vztahu se ženatým mužem. Co se doma uvařilo, tam se to taky snědlo...
      • Ano, to co bylo před 25 lety považováno za ostudu, je dneska normální. Začalo to tím, když si lidi mohli koupit p.rnočasáky jako chleba, je to všude dostupné i pro mládež, na netu, v novinách jsou samý svlečený nestydy a tím se to lidem vrylo do paměti, že je to vlastně normální být na veřejnosti nahatý, vybudovat si vztah se ženáčem či vdanou a po tolika letech vidíme konečný výsledek, kdy nahota, p.rno, E55,striptýzy jsou chápány jako něco normálního a lidi, kteří o panictví/panenství přijdou až o svatební noci, jsou blázni všech bláznů. Pak se všichni diví, jakou rychlostí se šíří Aids a všechny tyhle smrtelný sajrajty. Všechno odpovídá chování lidí, jak budou lidi žít, tak to taky bude vypadat. Bohužel se tím nakazil i šoubyznys, kde hlavní slovo mají prostitutky, kdežto slušný člověk se tam ani neobjeví, protože by ten nápor nevydržel. Slušná celebrita k životu bulvár nepotřebuje a tady se ukazuje pravý charakter těch slavných. Mám přece tolik umělců/umělkyň, které nepotřebují být viděny či slyšeny. To jsou ty schopné a inteligentní hvězdy,které chtějí žít v poklidu. Naproti nim stojí lůza Partyšová,Hanychová, Mesarošová, Decastelo, všechny si spolu notují, jak by taky ne, že?? Všechno laciný cuch...y, které bez postele nedají ani ránu. Každý však brzy sklidí to, co sám zaseje.
        • Ale taky musíš Clarisko uznat, že Ornella taky nic nedokázala. Vryla se do paměti lidí jako milenka ženatého muže a následným těhotenstvím. Proslavila se též přes postel. Proč to nezkusila třeba tím, že by vstoupila do soutěže Miss ČR, když na osobnostech.cz je vedena jako modelka.Třeba by se jí podařilo vyhrát a mohla z ní být další Šeredová, Stočesová, Maxová, Herzigová nebo Kuchařová. Místo toho je z ní další Partyška, či Gavriely. Obhajuj ji jak chceš, ale téhle nálepky se Ornella jen tak nezbaví i když se teď prezentuje jako svědomitá nastávající matka...
          • Chápu, jak to myslíš, ale Ornella mě prostě přijde morálně čistší než třeba Partyšová, i když se proslavila vztahem se ženáčem. Sama to neumím vysvětlit, ale Ornella mi je něčím sympatická, fakt sama nevím, čím to je. Možná asi tím, že nikdo z nás neví, jak ten její vztah s Koktou vypadá, třeba jí Kokta vážně nasliboval hory doly a pak se na ní vykašlal a ona je v tom fakt nevinně, no tak se mu za tohle všechno takhle mstí. Třeba to fakt dělá ze zoufalství, ale to ví asi jen ona sama. Vadí mi, že všichni hází špínu jen na ní, přitom kdoví jak bychom se chovali my ostatní, kdybychom byli na jejím místě.
            • Kdybychom byli na jejím místě? A myslíš si sama za sebe, že bys ty něco podobného dokázala udělat. Mít vztah s mužem,který by ti mohl dělat otce, s mužem patřící dle zákona jiné ženě, počít s ním dítě a veřejně to rozhlašovat, jako pomstu za nesplněné sliby? Já sama za sebe by už nedokázala věc v prvním bodě. A k tomu jejímu svědomitému těhotenství, dooposud dělala pro dítě jen to dobré, ale ty boty na vysokém podpadku, co jsem před chvílí viděla, je pro ženu v tak pokročilém stádiu těhotenství velice nevhodné. Může způsobit zdravotní komplikace sobě i dítěti...A o morální čistotě by se tu dalo spekulovat, např. o kolika lidech v životě jsme si mysleli, jak jsou fajn a hodní a vyklubali se z nich podlé sv..ně a násilníci...
  • http://www.super.cz/13400-podivejte-se-jak-vypada-milenka-manzela-partysove-poprve-po-skandalu-na-verejnosti.html

    Nevím, ale Partyšová se mi zdá hezčí a ta prohnutá póza Ornelky, to je paráda, hotová móóóódelka. Já bych tam viděl asi nejlíp tu popelnici v průjezdu.
  • Tak a je to oficiálně královna věšáků :D
  • náhodou slečna Ornellka je fajn nebojí se to dát všechno najevo navíc všichni jak o ní píšou že přebrala Partyšce Koktu a jaká je teď Gábinka chudinka tak tohle dávno udělala Partyška Koktově bývalé ženě se kterou měl už děti takže teď se to vlastně Gábince vrátilo.
    • Fajn ehm ehm ehm, no to nevím, obtěžuje narod, co to je za cuchtu, proc to zveřejňuje?Fajn bude kdyz bude uz klid a pokoj od tech tloustiku!!!
    • Moje řeč, Moncis, moje řeč. Tady to ale nikdo nechápe.
  • Naproso s tebou souhlasím . Když na ně gábina podala žalobu tak to udelaly schválně aby ohnela vypadala jako chudinka největší
  • Partyšová dostala, co si zasloužila. Každý zlatokopce se to časem vrátí. Žít bych mezi touhle verbeší nechtěla ani vteřinu. Všechno to tam je samá k....a, která získala všechno přes postel, pro peníze to tam všechno po sobě leze, chlap se ženskou, ženská se ženskou, chlap s chlapem a ještě se tím všude chluběj. Vždyť ten náš šoubyz je pravá Sodoma Gomora. Nic pro slušné lidi, kteří v životě ctí nějaké slušné hodnoty. *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • Celý národ se baví, ani jsem netušila, že Ornella a Pepa možná zastíní Janouška a Vietnamskou sraženou ženu.Ornella je mladá a to, že jí Pepa říká, že jí miluje, jí natolik vzalo,že tomu věří.I když on jí asi miluje.Možná mu chyběla Láska a neuměl si Gábině o "Ní" říct, takže to zkoušel všude jinde a Ornelka se chytila.S tím, že by mu takhle zavařila, nikdy nepočítal.Na jeho FB profilu ho obdivovalo spousty žen, on je gentleman, je hodnej a má smutný pohled.Vždy mi připomínal skladatele Svobodu, tak doufám, že se z toho nějak vyhrabe.Žádné příjemné období si neprožívá.Na burze ztratil miliony, teď ztrácí rodinný klid.Tak Pepo, hlavně neztrať hlavu, narodí se možná malej Arnold,Clint, Gussepe anebo Barak a budeš v klidu vodit Kristiánka do školy a přitom tlačit kočárek.Já ti držím upřímně pěsti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit